Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: KIA KV7 Concept

Domyślnie KIA KV7 Concept

Zapraszam do komentowania newsa Tomka Popławskiego pt. Kia KV7 Concept - Od przybytku głowa nie boli.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Jakby ktoś mi pokazał to zdjęcie w życiu bym nie zgadł, że to KIA. Koreańska marka przypuściła prawdziwą ekspansję na rynku wielofunkcyjnych samochodów. Nowy koncept wskazuje nam, że gama modeli wciąż będzie się rozszerzać i że KIA nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Nowy teaser:

(c) carscoop

EDIT:

Wyciek:

(c) jokejoe

EDIT:

Kolejne zdjęcia:

Przyzwyczailiśmy się, że teraz jak producent pokazuje swój concept to pewnie wyposażono go w napęd hybrydowy lub elektryczny. Kia jednak poszła inną drogą i KV7 ma pod maską 2-litrowy turbodoładowany silnik benzynowy GDI z bezpośrednim wtryskiem o mocy 285 KM. Połączony jest z 6-biegowym automatem. Jak twierdzi Kia ta jednostka zapewnia wysoką moc i wydajność przy jednocześnie maksymalizacji efektywności zużycia paliwa. Premiera w Detroit.

(c) kia-world.net

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Proszę o komentarze do newsa Tomka pt. Kia KV7 Concept - Maxi Minivan.

VIP Awatar Potek
    Auto
    Audi A4

Domyślnie

Moje pierwsze skojarzenie to VW Microbus Concept z 2001 roku .. mimo wystającego przodu. Kolejne skojarzenie patrząc od przodu to Saab 9-5 poprzedniej generacji ;p
    Ale sumując autko mi się bardzo podoba, choć szkoda, że o ile patrząc na nowe modele europejskich marek, widzi się je przez pryzmat historii ich poprzedników bądź ewolucji któregoś z modeli, tak tu, to auto wygląda po prostu fajnie, ale lekko bezdusznie..

Uprawnienia umieszczania postów