Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: 2011 Kia Rio III

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

To już był bardziej (po)twór cliopodobny. No ale nie zmienia to faktu, że był to B-klasowy hatch z centralnym silnikiem V6. Drugiego takiego auta już się chyba nie doczekamy.

Cytat Zamieszczone przez Bart3kk
    Przedział cenowy 40-50 + dobre wyposażenie ,może zagrożenie dla Fabii??
    Myślę, że podstawowe Rio musi być tańsze. Za tyle dostaniemy Vengę, która jest wyraźnie większym autem.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    Cruze 1.8 LPG

Domyślnie

Może się mylę, ale chyba w Polsce nie będzie tańsze. To jakby model nie przeznaczony na rynek europejski, stąd cena będzie wysoka w stosunku do modeli produkowanych na słowacji/czechach tj. Vengi czy Cee'd. Tak samo jak Accent w porównaniu do i30 zawsze był za drogi i prawie nikt go w Polsce nie kupował.

Awatar Jacobser

Domyślnie

KIA ostro atakuje. Po wprowadzeniu całej nowej gamy modelowej teraz tylko wykańcza dzieło. Po Picanto zaprezentowanym w tym tygodniu przychodzi kolej na Rio. Większy model powinien czerpać przykład z mniejszego, kto wie też, czy nie będą miały identycznego pasa przedniego.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2011 Kia Rio

Oficjalne teasery:

Rio- przedstawiciel Kia w klasie B ma wyróżniać się niebanalną stylistyką. Koreańska firma liczy, że się spodoba głównie młodym ludziom. Premiera 1 marca 2011r. w Genewie.

(c) kia-world

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio III 17' 1.2MPI

Domyślnie

Najdziwniejsze jest to, że Rio w Polsce i Europie , nie odgrywa większej roli w segmencie B ,w roli tanich sedanów,gdzie miejsce zarezerwowane jest dla Thalii,kiedyś Astry,Logana(co dziwi bo auto oferuje dość dużo za niedużą cenę). Natomiast w perspektywie światowej już 2 rok z rzędu II generacja Rio jest najczęściej kupywanym modelem Kii. Ciekawe czy coś zmieni się w tej materii po debiucie III generacji.
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM 2018

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Przecież tu dalej nic nie widać więc raczej nie ten dział jeszcze...
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Czy ktoś jeszcze tak uważa?

Widać zarys samochodu i nie są to szkice zrobione przez uzdolnionego 10-latka na lekcji plastyki. Także prezentują się jak należy. Uznałem więc, że temat już można założyć jak to robiłem w takich przypadkach. Można zawsze przenieść jeśli władza uzna inaczej.

Domyślnie

Myślę Szakalu, że jak pokażą oficjalne zdjęcia, to wtedy będzie można założyć nowy temat w dziale nowości.

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

KIA robi smaczek... Mnie chwyciło, nie mogę się doczekać seryjnej wersji :P Szkice są genialne, oby i samochód tak się prezentował

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

W projekcie Rio III generacji przedstawionym na szkicach można przede wszystkim zauważyć wiele elementów i detali wspólnych dla nowej linii modelowej Kii.
    Właściwie można uznać, że Schreyer pełnymi garściami czerpie z wcześniejszych projektów, unifikując tym samym wygląd poszczególnych modeli. Wystarczy spojrzeć na przetłoczenia na nadwoziu, czy to w tylnej części, czy w linii bocznej. Projekt świateł również jest znany, ale całość można uznać za kolejny bardzo dobry projekt Kii, która prężnie odnawia swoją ofertę. I dobrze! Czas zerwać z przeciętniactwem i wszechobecną nudą starych modeli!

Uprawnienia umieszczania postów