Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: 2011 Mercedes-Benz Klasy C Coupe

VIP Awatar Tombou
    Auto
    Popularny'57, VW B6 PD170KM, 126p' 86,Primera P11 2.0 115

Domyślnie

ja tez tam do CLC nic nie mam,to jest auto nieco nizszej klasy niz C-Coupe,po prostu jest bardziej zwarte i jest przede wszystkim kompaktowym Mecedesem,i poza tym jest na bazie poprzedniego modelu w203 ze zbyt jak na dzisiaj łagodnymi liniami...tutaj jest wreszcie to auto co powinno byc,od początku w204 w 07r, a teraz sytuacja jest taka ze jest to bliźniak E-Coupe, którym MB chciał chytrze oskubac klientów i zrobic z niego coupe segmentu E,zamiast zrobic porządne auto na bazie klasy E,przedewszystkim z jej podwoziem
    Ostatnio edytowane przez Tombou ; 08-01-2011 o 10:21

Awatar Jacobser

Domyślnie

Zastanawiające czemu nie można tak było od razu. Zamiast lansować tanie brazylijskie CLC powinni od razu wypuścić lekkie wizualnie i bardzo przyjemne dla oka C Coupe. na szczęście teraz Mercedes poszedł po rozum do głowy i powrócił do koncepcji zawartej już w modelu CLK.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

W końcu! Mój ulubiony Mercedes w najpiękniejszym nadwoziu. Piękny pojazd. Oby cenami nie popsuli sprzedaży, bo chciałbym widywać go jak najczęściej.

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Mój ulubiony Mercedes w najpiękniejszym nadwoziu.
    Najpiękniejsze nadwozie ten model ma jako E-klasa Coupe.
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dildo Zobacz posta
    Ułomny na pewno nie poczuje różnicy, że auto jest podsterowne bo ma wielki i ciezki silnik (na szczęście moze korygować gazem, ale wtedy przejazd zajmuje 2x tyle czasu), no ale jak widzi 500KM vs 420KM to 90% człowieczeństwa powie, ze ten pierwszy będzie szybszy, więc te 500KM to tylko na papierze, albo żeby jezdzić bokami.
    Myślisz że 500-konny Mercedes źle się prowadzi?
    No replacement for displacement

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Cooler404 Zobacz posta
    bye bye A5
    Ale właśnie, czy C-Coupe staje się konkurentem dla A5 i 3 Coupe? Teoretycznie Mercedes postawił przeciwko nim E-Coupe. Tak więc wychodzi na to, że albo Mercedes gra na dwa fronty w walce z konkurencją, albo można czekać na A6 Coupe

Sama sylwetka prezentuje się nieźle, charakterem przypomina A5, ale do BMW 3 troszkę mu brakuje
    #drivetastefully

Domyślnie

To właśnie A5 jest plasowane między klasami (chociaż to praktycznie A4), a nie Mercedes, więc to sprawa Audi
    C klasa jest odpowiednikiem BMW serii 3, więc naturalnie wersje coupe są na równi. E klasa coupe w dodatku sprawia wrażenie bardziej luksusowego samochodu niż A5, coś jak CL dla ubogich
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

No i to mi się podoba! Nareszcie! Ładny z zewnątrz i w końcu to wnętrze po liftingu pasuje, jest takie bardziej sportowe. Po obejrzeniu pierwszych zdjęć jestem na tak, przechodzi do drugiego etapu.

Domyślnie

Wygląda nieporównywalnie ładniej niż CLC. Jednocześnie lepiej niż konkurenci z BMW i Audi.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Tak powinno byc od poczatku, choc czy wyglada lepiej niz konkurenci to naprawde ciezko stwierdzic. Napewno jest swiezszy, a to jak najbardziej jest plusem.

Uprawnienia umieszczania postów