Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Podsumowanie testów 2010

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Podsumowanie testów 2010

Zapraszam do komentowania artykułu pt. Testy autoGALERII - podsumowanie roku 2010.

P.S. Polecam galerię oraz podpisy do zdjęć
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 07-01-2011 o 11:11

Awatar obiwankenobi
    Auto
    M POWER

Domyślnie

Bardzo fajny rok, fajne testy. Śledzę stronę Autogaleria od 2009r, moim zdaniem jest to najlepszy portal motoryzacyjny na polskim rynku. Daje się zauwarzyć, że tworzony przez pasjonatów motoryzacji.Testy bardzo ciekawe z uwzględnieniem naszych realiów i dużą dozą ciekawych informacji. Forum trzymające poziom.
    Oby tak dalej. Ja zostałem wiernym czytelnikiem, kilku moich znajomych również.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Duzo testów na dobrym poziomie. Troche zbyt wiele podobnych modeli i moim zdaniem za dużo testów bardzo luksusowych aut. Na pewno była to przyjemność dla testujących, ale mnie czasem aż zęby bola jak czytam cenę w tabelce.
    W tym roku czekam na testy porównawcze. Ale nie po dwa auta, jak to było do tej pory, tylko np. trzech, czterech przedstawicieli segmentu przetsowanych razem, by wykazać różnice między nimi. Czekam także na bardziej krytyczne opinie. Takie z punktu widzenia totalnego laika np., ew. takie z punktu widzenia docelowej grupy (targetu). Mam wrazenie, ze wiele samochodów jest testowanych nie pod kątem odbiorcy, tylko z punktu widzenia prospektu reklamowego dla potencjalnego odbiorcy. To jest jednak różnica. Marzy mi się test aut dla poszczególnych grup zawodowych, poszczególnej grupy wiekowej i ew. dla ojca rodziny, singla, ew. "agenta" Tomka.

Domyślnie

Ryjasie, co do ilości samochodów podobnych do siebie czy bardzo luksusowych - po raz kolejny powtarzamy, iż konfiguracja i wybór samochodów nie jest od nas zależny, a od działów PR danych producentów. Podobnie zresztą jak i terminy poszczególnych aut - to nie my je wybieramy, tylko dostosowujemy się do zaproponowanych nam przez PR.

Co do reszty opinii - dziękujemy, wszystko weźmiemy do serca i wcielimy do życia.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Od dłuższego czasu stałem się stałym czytelnikiem aG i muszę powiedzieć, że testy robione są w sposób profesjonalny, a teksty pisane bardzo ciekawie. Brawo. A całej redakcji pozostaje mi życzyć dalszych owocnych relacji z jazd oraz obiektywnych ocen.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

ja mam pytanie i uwagę...

Pytanie... czy na jednym ze zdjęć jest Zychu?

Uwagę... z tego co mi wiadomo Isuzu już nie czeka na pomoc... W ramach programu UE razem z polem marchewkowym został przerobiony na cisto marchewkowe z potrójną ilością żelaza.
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Domyślnie

Tak - zychu jest współtwórcą sesji zdjęciowej do X6 Hybrid:
    http://www.autogaleria.pl/auto_test/...id-x6,512.html

A za sprostowanie z ciastem marchewkowym redakcja bardzo dziękuje.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Nie wiedziałem że zychu potrafi coś jeszcze poza Spamowaniem
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Ryjasie, co do ilości samochodów podobnych do siebie czy bardzo luksusowych - po raz kolejny powtarzamy, iż konfiguracja i wybór samochodów nie jest od nas zależny, a od działów PR danych producentów. Podobnie zresztą jak i terminy poszczególnych aut - to nie my je wybieramy, tylko dostosowujemy się do zaproponowanych nam przez PR.
    Wiem wiem. Napisałem tylko z mojego punktu widzenia. Zwyczajnie testy aut za ponad 300 tys. trudno nazwac testem. To jest raczej prezentacja mozliwości firmy.

Dodam, że miłoby było przeczytac jakiś tekst auta używanego. W tescie twojej Skody np. brakowało mi zestawienia kosztów, ew. awarii, wizyt w serwisie... czyli tego co można wyczytac w testach długodystanowych w gazetach.

Domyślnie

W auta używane nie chcemy się "pakować", bo to zupełnie obcy rynek wymagający bardzo wnikliwych analiz. Co do Yeti - to moje auto prywatne, nie prowadzę zestawienia wydatków (choć na początku podobało mi się to). Po prostu jeżdżę, zalewam paliwo i cieszę się. A o wizytach w serwisie można przeczytać w temacie o moim aucie. Uznałem, że takie informacje są zbędne w teście.

Uprawnienia umieszczania postów