Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 64

Wątek: 2011 Volkswagen Passat (USA)

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Bart3kk Zobacz posta
    Znowu widać ,że nie można złego słowa powiedzieć na świetego Wunderwagena ,bo zaraz larum i płacze na forum są
    Raczej odwrotnie. Nie można nic dobrego powiedzieć o VW. Ale jak pisałem można wysłać e-mail z propozycją zmiany wizerunku VW i ich produktu, a nie właśnie robić z tego problem.

Także cytowane stwierdzenie uważam za szukanie alibi na zachowawczą stylistykę VW
    Nie alibi, ale kwestia gustu. Według mnie też się wolno starzeje i nadal wygląda elegancko, ale jak pisałem zależy z czyjego punktu się patrzy.

Poza tym powtarzam po raz n-ty każdy producent mają inną politykę prowadzenia własnego biznesu. BMW postanowiło zmienić radykalnie swoje produkty i częściowo im się to udało. Audi jednak np. w kwestii stylistyki niewiele zmienia i nadal ma sporo klientów. Akurat żeby podjąć ryzyko w biznesie trzeba mieć taką potrzebę i go dobrze skalkulować. Mnie jako laikowi wydaje się, że jak VW zacznie tworzyć niesamowite rzeźby na kołach to straci całkiem sporo stałych klientów, a niewiele dzięki temu zyska. Dałem przykład michalowi_g, ale mi nie odpowiedział. Jednak zakładam, że woli ryzyko niż stabilność. Nikt jednak nie jest na tyle głupi aby ryzykować bankructwo VW.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Mały Offtopic się tu zrobił, z powodu n-tej wojny Niemcy-Korea
    Więc też trochę za EOT-uje. Wszyscy o czymś zapominacie. Jeśli chodzi o Passata (tego z Europy), ma on przecież dwie wersje (Passat CC). Dla nudziarzy i dla ludzi z "odrobinką" wigoru i wyczucia stylu. Przecież oba auta kolosalnie nie różnią się ceną. Nie widzę więc sensu żeby "zwykły" Passat był wzorem sztuki użytkowej.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Volkswagen ma całkiem sporo grono wiernych klientów, którzy cenią te samochodu i nie oczekują rewolucji stylistycznych. Ta polityka przynosi koncernowi zyski i dobrze. Koreańczycy szukają swojej drogi i więcej eksperymentują ze stylistyką, np. Soul. I też mają klientów. I też dobrze. Nudno by było gdyby wszyscy jeździli tylko VW.

Awatar Jacobser

Domyślnie

Amerykanie zawsze mieli lepiej niż Europejczycy. Ale cóż, skoro tak chcemy. VW przygotował wielkiego i luksusowo wyposażonego Passata specjalnie z myślą o nich, o Amerykanach. Mnie zachwycił przede wszystkim elegancki, stonowany design i obszerne wnętrze.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Ciekawe czy za oceanem po salonach tez szwendaja sie dziadki-ochroniarze w zielonych uniformach hehe... Do tej pory nie kumam po co tam sa, niby dyskrecja itd. ale laza, patrza, rozgladaja sie zupelnie jakby tam jakies Maybachy staly a nie VW.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar kCk
    Auto
    207 '10 & Clio '11

Domyślnie

To im się udało:
    http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0

w sumie to jakbym widział siebie w dzieciństwie, tylko ojciec nie miał niestety Das Auto..

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Auto
    cee'd

Domyślnie

Myślałem, że jak w zeszłym roku zaczęli oferować ten silnik (z odłączanymi cylindrami) u nas to tym bardziej w "eko" Stanach tym bardziej. Inna moc jedynie. U nas Golf ma 140KM z systemem ACT.

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

VW i Sport to jak prostytutka i czystość.

Zbanowany
    Auto
    Renault Megane 1.6 16V, VW Polo 1.2 tsi

Domyślnie

Cóż za porażająca "elokwencja"...

Uprawnienia umieszczania postów