Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: 2011 Volkswagen Passat (USA)

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie 2011 Volkswagen Passat (USA)

New Midsize Sedan od Volkswagena ujawniony. Auto nosi nazwę Passat, choć ze znanym nam Passatem nie ma nic wspólnego. Auto ma 487 cm długości. Dostępne będą trzy silniki: 2,5-litrowe R5 (172 KM i 240 Nm), 3,6-litrowe V6 (284 KM i 349 Nm) oraz 2-litrowe TDI (142 KM i 320 Nm). Auto będzie produkowane w Chattanooga w stanie Tennessee. Ceny od 20 tysięcy dolarów.

http://www.youtube.com/watch?v=JjkVl-HHqr4

Źródło: worldcarfans.com, autoblog.com

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Sadziłem po spajszotach ze bedzie stylistyczna apokalipsa a tu nie wyszło w cale zle. Nawet wyglada całkiem fajnie. Tak sie zastanawiam dlaczego pozeracze plastiku dostały fajniejszego passata niz Europa. Nawet wnetrze jest o wiele ciekawsze. Pojazd przypomina mi nieco pierwsza generacje volvo s80.
    Ostatnio edytowane przez Robak ; 10-01-2011 o 13:33

Auto
    Italiano

Domyślnie

Dla mnie tak samo nudny Passat jak europejski model. Z boku przypomina Legancy, z tyłu zalatuje mieszanką BMW z Audi, a przód to klasyka VW. Na tle azjatyckich konkurentów w tym segmencie to takie auto które poza metką VW=Europa w USA niczym nie zachwyca.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QV1988 Zobacz posta
    Na tle azjatyckich konkurentów w tym segmencie to takie auto które poza metką VW=Europa w USA niczym nie zachwyca.
    Skad wiesz ze niczym nie zachwyca? Nie jedziłes, nawet nie ma jeszcze zadnych publikacji na temat auta.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Pojazd przypomina mi nieco pierwsza generacje volvo s80.
    Dla mnie to zwykłe Audi A4/A6/A8 (jaka różnica?) z przodem Volkswagena. Jak nic kojarzy mi się ten sam pomysł z... Seatem Exeo
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Pomieszanie VW z Audi, ale o dziwo wygląda dużo przyjemniej niż Passat po lifcie. I to zarówno w środku jak i na zewnątrz. No ale będąc ciut złośliwym powiem, że od obecnego Passata nie było trudniej zrobić czegoś przyjemniejszego dla oka.

Domyślnie

W porównaniu do europejskiego Passata to ten wygląda... tfu tfu tfu... przez gardło mi to nie chce przejść... przyzwoicie
    Tył, mimo długiego zwisu, chyba najlepiej wyglądający pośród wszystkich golfów w palecie VW, a sylwetka i konsola centralna przypomina Superba

A może to jakaś pomyłka, hamburgery dostały nowy model a do EU trafił odgrzany kotlet na bazie B6 z chin?
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Też się zgodzę że wygląda lepiej niż Europejski Model (w sumie dla czego nie może być ten sam model na obu rynkach ? ). Po miniaturkach wydawało mi się że to rozrośnięta Jetta (dość dużo w tym prawdy jest )
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    w sumie dla czego nie może być ten sam model na obu rynkach ?
    Bo US będzie tańszy i plastikowszy
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

To nie zmienia faktu że mógł by wyglądać tak samo
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów