Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy 1234567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: 2011 Volkswagen Passat (USA)

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Hmm, Grey to chyba aspiruje do bycia kolejnym śmieszkiem vel prowokacyjnym trollem na poziomie maćka-m lub Dildo lub niegdyś arcymistrza trollingu - AGENTA

Za łatwo się demaskujesz, no ale próbuj dalej, pewnie nie raz jeszcze podpuścisz wielu bo zwłaszcza na forum motoryzacyjnym łatwo rozpętać piekiełko. Słowo klucz to VW. Chociaż jeszcze trochę musisz potrenować, bo maciek przynajmniej nadal udaje, że jego posty są pisane na poważnie

Edit Sorki Grey, że Twoja odpowiedź jest nad moją psychoanalizą, ale musiałem trochę ją podrasować aby ostatecznie ujrzała światło dzienne

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Spoxik, czipsiku :*

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Mam rację i tu cię boli, gdybym pisał głupoty przechodziłyby bez echa, ale kolejne powiedzenie - prawda w oczy kole - może mieć tu zastosowanie
    Po prostu nie ma sił na Ciebie. Nie mówię, że VW jest uber sportowy, ale mówienie, że ze sportem nie ma nic wspólnego to lekka przeginka. Ale cóż, nie będę psuł sobie krwi forumowym trollem. A tym bardziej nie będę wnikał w Twoje doświadczenia i źródła metafor.

Awatar svonston
    Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    Jest powiedzenie 'Wyjątek potwierdza regułę' i tutaj to działa
    Czyli najlepsza reguła to taka, która ma same wyjątki i już nie jest regułą. Hmmm.

Uprawnienia umieszczania postów