Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 81

Wątek: 2011 Hyundai Veloster

Auto
    cee'd

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Puszek Zobacz posta
    Szakal to jest wersja 4-drzwiowa i innej zapewne nie będzie.

Ogólnie autko ciekawe, ale musiałbym je zobaczyc na żywo, żeby powiedzieć, czy fajne.
    Hmm. Ja tu widzę 3 drzwi ;-)

Na pewno wygląda nieco inaczej. Pewnie znajdą się animatorzy, ale ja jestem przekonany do bardziej klasycznych kształtów - Scirocco, Megane. Z takim silnikiem to raczej nie znajdą klientów wśród amatorów dynamicznej jazdy.
    Wstawią doładowany (Kia w nowym koncepcie coś tam ma oferować) to mogą pokusić się o konkurencję z europejskimi. Jeśli do tego ta dwusprzęgłowa skrzynia będzie zbliżona do DSG z Scirocco to może, może...

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

3 drzwi + klapa bagaznika = 4 drzwi

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Może i tak liczycie, ale sam producent piszę, że to 3-drzwiowe coupe.

Drugie zdanie w prasówce:

Advanced Technology Three Door-Coupe Features Hyundai Blue Link® and Up to 40 MPG
    i jeszcze pod spodem:

HIGHLIGHTS FOR 2012 VELOSTER

* All-new three-door coupe design
    o Coupe design with the functionality of a hatch and a passenger-side forward-hinged rear door

http://www.egmcartech.com/2011/01/10...-a-third-door/

Awatar hell998
    Auto
    Audi 100 S4

Domyślnie

przód: citroen ds
    tył: renault megane
    bok: hyundai i30

wniosek: to nie jest dobry pomysł.
    "...ale to nie jest demokracja... to Top Gear." - J. Clarkson

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Miałem chyba zbyt duże oczekiwania wobec tego auta, bo rozczarowałem się, kiedy wreszcie pokazali Velostera. Samochód wygląda dość dziwacznie, szczególnie tył, który naprawdę mi się nie podoba. Przód jeszcze ujdzie, choć zalatuje innymi samochodami... Doceniam za to pomysł z oryginalnymi drzwiami, bo wprowadzenie tego do seryjnego auta wymagało odwagi

Awatar Jacobser

Domyślnie

Zapowiada się na niezwykle ciekawe coupe, które może podbić rynek. Zastanawia mnie tylko, czy na żywo ten model nie będzie za niski i czy proporscje będą dobrze wyważone. Wiadomo przecież, że na żywo samochody nieraz wyglądają inaczej (gorzej) niż na zdjęciach.

Auto
    Toyota Matrix XRS

Domyślnie

Pierwsze, a raczej drugie wrazenia z zobaczenia Velostera na zywo, tym razem byla rowniez mozliwosc siasc w srodku, niestety pojezdzic nie bylo jak Auto wyglada naprawde duzo fajniej niz na zdjeciach, moim zdaniem proporcje zachowane przyzwoicie. I tak jak ktos powiedzial, Veloster wyglada tak jak Honda by sobie zyczyla zeby wygladal CR-Z. Auto sylwetka i proporcjami bardzo przypomina dawnego CRX-a. Przy moim wroscie 195cm nie mialem problemow z zajeciem miejsca w srodku na przednich fotelach, tyl trzeba przyznac duzo gorzej ale z bolem mozna sie wcisnac. Osoby ktore maja wiekszosc swojego wzrostu w torsie moga zapomniec o miescu na glowe na tylnich siedzeniach. Moje watpliwosci co do stylizacji tylu po zobaczeniu zdjec, minely po zobaczeniu z bliska modelu w kolorze srebrnym. Auto naprawde moze sie podobac. Silniki nie beda powalaly bo 1.6 GDI ale kto wie 1.6 z turbo moze juz byc czyms. Sorry za jakosc zdjec ale robione komorka w pomieszczeniu ze slabym oswietleniem wiec sa jakie sa

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...184cc770e.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...02ef05115.html
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...e839f4e6e.html
    Ostatnio edytowane przez klepsy ; 07-05-2011 o 06:20

Awatar Selespeed
    Auto
    Mazda RX8 & Peugeot 106 Rallye

Domyślnie

Ciężko znaleźć bezpośredni punkt odniesienia, ale wydaje się iż mimo bogatego wyposażenia ceny są bardzo wysokie a osiągi raczej słabe. Hyundai osiągnął tym modelem pułap cenowy Scirocco, RCZeta, a nawet Mini.
    "Przyspieszenie to najlepsza forma spędzania czasu między zakrętami"

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

^^^ I wszystkie te auto bije designem i pomysłem na siebie... No może poza RCZetem który też jest bardzo niebanalny. Ale takie Scirocco czy MINI wyglądają przy tym Hyundaiu trochę biednie.

Jest to kolejny nietani Hyundai... Ale powiem szczerze, że to auto jest obłędne. Cofam wszystko co mówiłem złego o tym aucie. Na żywo prezentuje się niesamowicie. W tłumie innych aut wygląda jak przybysz z innej planety. Polecam się przejść do salonów.

Uprawnienia umieszczania postów