Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 31 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 301

Wątek: Para(nie)normalnie

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie Para(nie)normalnie

Po sporym odzewie w spamerach na wiesc o fallicznym statku obcych zmierzajacych w strone ziemi postanowilem stworzyc watek dla lowcow tajemnic i poszukiwaczy rzeczy nienormalnych. Czy bierzecie to na serio czy nie, mozna sie tu wypowiadac.

Ja moze zaczne bardzo klasycznie z lekkim twistem na koniec. Dzialajac zgodnie z prawem 'co masz zrobic dzis zrobisz jutro', przekopywalem stronki netowe o Strefie 51. Dla tych ktorzy urodzili sie wczoraj objasniam ze jest to mega tajna baza wojskowa na poludniu stanu nevada, ktora oficjalnie wg rzadu usa nie istnieje. Jednak wiadomo ze przynajmniej w przeszlosci baza byla wykorzystywana do testow i rozwoju maszyn takich jak blackbird czy nighthawk. No i oczywiscie rzesza ludzi uwaza ze przetrzymywane sa tam szczatki jak i cale pojazdy ufokow plus nawet jakies filmiki z sekcji zwlok zielonych smerfow sa na necie. Nie mnie to krytykowac, kazdy ma swoja opinie, ktora mam nadzieje przeczytac ponizej. Jednak wedle pracownikow Lockheeda 'nad nevada lataja rzeczy ktore sie G.Lucasowi nie snily' .
    Pytania sa takie, czy ta baza nadal funkcjonuje teraz tak samo jak w ubieglych latach, czy jadac na swojej slawie i reputacji pelni teraz tylko funkcje zaslony dymnej dla bardziej nowoczesnych i bardziej przemyslanych obiektow ? Gdzies na necie kraza linki dot. bazy w australii i nawet niesamowity film istnieje jak dana baza probuje zestrzelic uciekajace ufoludki w spodku ... film rzekomo zostal nakrecony przez prom discovery ... i oczywiscie internauci okrzykneli ta baze centrum obrony ziemi przed kosmitami .
    Mialo to wszystko byc tytulem wstepu BO, znalazlem slad niemieckiego ufo. tak tak, wedle niektorych zrodel specjalnej jednostce ss pod przewodnictwem pacjenta Viktora Schaubergera udalo sie zbudowac latajacy spodek na bazie opisow wimanow (pojazdow ciapatych bogow). Naped mial bazowac na technologii plazmowej, dla bardziej zainteresowanych zlinkuje odpowiednie artykuly i posty 'znafc00f' rozwodzacych sie nie tylko na temat techniki skokow malysza ale tez budowy statkow kosmicznych ss (zreszta w czasach wikipedii mozna wszystko znalezc). W kazdym badz razie pojazdy te nazywano Haunebu i rzekomo byly dwie ich generacje, rozniace sie wielkoscia i pewnie osiagami. Do napedu potrzebna byla rtec ... i tak sie sklada ze jeden z zatopionych ubootow ktorego miejscem docelowym miala byc antarktyda przewozil spory ladunek tego domniemanego 'paliwa'... wiecie co teraz bedzie? wielka teoria spiskowa otoz niektorzy twierdza ze wlasnie na anarktydzie hitler przeprowadzal badania i udoskonalal pojazdy typu latajaca konserwa szykujac sie do inwazji na stany zjednoczone. Ci sami albo inni niektorzy twierdza ze wzmozona aktywnosc ufokow nad stanami po wojnie to nie ufoki a niemcy w ich wimanach ss (nie mylic z camaro ss :P), co by kolidowalo z podejrzana checia prob jadrowych i ogolnym wysylaniem US army woja na to zimno w powojennych latach ... tak wiec przewidywalnie jak w budzetowym romansidle, teoria konczy sie tym ze amerykanie przechwycili statki niemcow i prowadza nadal nad nimi badania udoskonalajac sprzet. Przeciek w postaci inzyniera ktory ponoc pracowal w strefie 51 mowiacego o malutkich przyrzadach w srodku moze byc jedna wielka zadyma zeby ludzie zapomnieli o latajacych merolach.

Dobra na poczatek tyle belkotu ode mnie ... za wszystko winie dwie obalone puszki monstera

Pisac mi tu grzecznie bo watek bedzie surowo moderowany mimo ze offtop :P
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 13-01-2011 o 16:09
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar kojek
    Auto
    megane RS

Domyślnie

hmmmm... a wg mnie nie można być tak egoistycznym, żeby myśleć, że w całym wszechświecie jesteśmy jedyni

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Przyznam się szczerze, że interesuję się takimi rzeczami.
    Baza istnieje do dziś i z tego co wiem testuje się tam najnowsze technologie wojskowe.
    Co ciekawe ma najdłuższy pas startowy na świecie, a wkroczenie nieupoważnionym na teren kompleksu grozi co najmniej wysoką karą pieniężną, a w drugiej opcji wpakują w delikwenta kilo ołowiu.

Statki niemieckie podobno istniały, nie od dziś wiadomo, że pan H interesował się okultyzmem itd.
    Były wzorowane na tzw. Wimanach - statkach bogów (podobno ktoś na nich przybył na Ziemię w czasach starożytnych)
    Kiedyś w necie znalazłem plany takich maszyn, co bardzo ciekawe miały silniki anty grawitacyjne napędzane rtęcią mogące rozwinąć prędkość światła.

W górach Sowich w Polsce znajduje się masa tuneli, był tam kompleks wojskowy stworzony przez hitlerowców.
    Długość tych tuneli to ponad 200 km, gdy ,,szkopy'' dostawały łupnia pod koniec wojny sporą część tych tuneli zasypano i do dziś zostało jakoś w okolicach 80 km.
    Kompleks miał swoją własną mini armię, która nigdzie się nie ruszała, ani nie brała udziału w żadnych innych akcjach poza strzeżeniem tego miejsca.
    Bodaj podczas jakiejś większej potyczki we Wrocławiu, bądź okolicach odział broniący tego inwentarza się nie ruszył mimo, że mógł.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

nie no ciekawa historia, jednak twierdzę, że w każdym szmelcwagenie ss siedzi hitlerowiec, który walczy z innymi pojazdami.

niedługo pewnie zrobią Volkswageny RTEC :lol:

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daboo Zobacz posta
    Jednak wedle pracownikow Lockheeda 'nad nevada lataja rzeczy ktore sie G.Lucasowi nie snily' .
    Pytania sa takie, czy ta baza nadal funkcjonuje teraz tak samo jak w ubieglych latach, czy jadac na swojej slawie i reputacji pelni teraz tylko funkcje zaslony dymnej dla bardziej nowoczesnych i bardziej przemyslanych obiektow ?
    Eee, może testują tam jakieś tajne projekty, typu Aurora, ale żeby od razu UFO

A poza tym zgadzam się z kojkiem, pewnie gdzieś w kosmosie jest jakaś forma życia, tyle, że w pobliżu nas może być z tym problem, co najwyżej jakieś bardzo prymitywne żyjątka A coś inteligentnego? to chyba trzeba szukać baaardzo daleko

EDIT
    tak mnie teraz zaciekawiłeś i jest jedna nieścisłość:
    Cytat Zamieszczone przez daboo
    Dla tych ktorzy urodzili sie wczoraj objasniam ze jest to mega tajna baza wojskowa na poludniu stanu nevada, ktora oficjalnie wg rzadu usa nie istnieje
    Cytat Zamieszczone przez wikipedia
    Istnienie bazy potwierdzono oficjalnie dopiero w 1994 roku, choć zawsze była ona miejscem pielgrzymek ufologów i zwolenników teorii spiskowych z całego świata.
    Ostatnio edytowane przez sinus ; 12-01-2011 o 23:49
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Aaa masz mnie :P pisalem z pamieci, ale z tego co kojarze rzad podaje ta baze jedynie jako operacyjna. W sumie nie ma sensu oczekiwac czegos wiecej, nikt nie walnie przed kamerami 'taaa noo na srodku pustyni mamy w hangarach statki ufo/niemieckie o napedzie antygrawitacyjnym' Dobrze ze moje wypociny zainspirowaly do poszukiwan, jutro dam wiecej info o dzielach Schaubergera... a moze dyskusja bedzie juz gdzie indziej ... no nic. Tym co nie moga spac polece jeszcze tylko przygooglowac fundacja Nautilus, polska inicjatywa - pozytywnie zakreceni ludzie ktorzy szukaja paranormalnych zjawisk i sladow ufo w polsce.

Lubię chałwę.

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Jak mnie pamięć nie myli to był jakiś przypadek, że w Polsce jakiś Pan się spotkał z zielonymi, ale nie będę się rozkręcał bo nie zasnę... .
    Jeśli chodzi o wynalazki niemieckie to wiem, że pracowali nad czołgiem którego masa miała grubo przekraczać 100 ton, jak nie iść w setki ton, służyłby do niszczenia miast - na szczęście nie dokończyli go.
    Chodzą też ploty w świecie, że słynny Tesla opracował silnik działający na grawitacje ziemską, ale jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

no coś tam było
    UFO w Zdanach
    UFO w Emilcinie

raczej mało prawdopodobne, już TO jest ciekawsze

Fajnie sobie tak poczytać do poduszki, ale raczej jestem sceptycznie nastawiony do tych opowieści
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Apropo ufo w Zdanach

Łatwo zauważyć w nim przebieg linii horyzontu. Jednocześnie wyraźnie widać, że linię horyzontu, oraz niebo powyżej niej przesłaniają jakieś obiekty. To jednoznaczny dowód na to, że ów obiekt nie może znajdować się wysoko. Biorąc pod uwagę, że w okolicy raczej nie było niczego wyższego niż ok. 15-metrowe drzewa, ów obiekt także specjalnie wyżej nie mógł się znajdować.

A skoro nie znajdował się wysoko, nie znajdował się też daleko. A ponieważ nie mógł być daleko, nie mógł być też duży. Krótko mówiąc, mamy do czynienia jakimś mini-UFO, albo ze zwykłymi latającymi miskami.
    Ja skłaniam się ku temu drugiemu.
    http://img529.imageshack.us/img529/2521/ufophoto1h.jpg
    Te miski są komiczne A że sprawa Zdanów została wytropiona przez fakt to wiecie jaka jest jej wiarygodność...

W ogóle daboo przerażasz mnie, że ten topic założyłeś
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

hmmm no ale dlaczego cie przerazam? trzeba uznac teorie, ze byc moze istnieja maszyny duzo lepsze od fiata uno lpg.
    obiecane linkownie,
    tak na szybko: http://ufoinfo.pl/index.php?id=66
    wiecej czytania do poduchy: http://www.greendevils.pl/rozne/hype...a_szwabia.html

Lubię chałwę.

Uprawnienia umieszczania postów