Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Limuzyna do 90 tys.

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Co do samochodów to jeszcze A6 jednak bierzemy pod uwagę, tylko jak jest z kradzieżą tych samochodów ? Bo chyba A6 i Passaty króluje nie ?

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

tym bym sie akurat nie sugerowal, bo kazde auto moga Ci ukrasc

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Ale chyba ciężko będzie znaleźć w tej cenie jakieś A6 ? Jest sens szukać A6 ? Na pewno będzie najstarsza, ale jakoś wykonania mimo wszystko będzie najlepsza ? Czy lepiej kupić prawie nowego Superba, Legacy czy też Insignie ? Słyszał ktoś coś o tych 2.0 CDTI 160KM co są w Insigni ?

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

to jest fiatowski Multijet czyli bardzo przyzwoity silnik

Domyślnie

Z tym 2.0 CDTI kojarzy mi się ciekawa historia. Pół roku temu czekając na odbiór Signuma w serwisie ASO w Lesznie, zapytałem pewnego Pana z działu sprzedaży czy ten silnik (2.0 CDTI 160KM) jest podobnie jak 1.9 CDTI ogarniany z Fiatem...otrzymałem odpowiedź: nieeee ależ skąd, to najnowszy tylko Oplowski produkt...mmm geniusz..

Z resztą co do Opla uważałbym na te diesle z 2009 i początku 2010. Obecnie na Isię są potężne rabaty. Chociażby właśnie w Lesznie stoi nówka 160KM z navi i AFLem za około 98 tysięcy z 2010 roku.

Nie myślałeś o Maździe 6 z konca 2009? 2.0 CD 140KM?

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Co do tej jednostki Opla, jest bardzo przyjemna w codziennej eksploatacji. Cicho, pracuje z kulturą i sprawia, że auto jest całkiem dynamiczne (z wyprzedzaniem nie będzie kłopotów). Co do awaryjności poczytaj opinie na autocentrum.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar Kudlaty
    Auto
    Seat Ibiza 6j 1.4

Domyślnie

Panowie, chyba zapadła decyzja Będzie to albo Insignia w wersji Cosmo 2.0 CDTI 160 KM na full wypasie albo (wiem, że bardzo duży kontrast) Peugeot RCZ Więc jeśli była by możliwość to proszę o opinie na temat tych samochodów Pozdrawiam.

Domyślnie

Szef mamy ma Insignię combi 2.0CDTi 160KM, póki co zbliża się do 100 000km, gadałem z nim może z miesiąc temu i był bardzo zadowolony. Z DPF-em nie miał problemu, tyle że większość dystansu Isia ma przejechane w trasie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    -

Domyślnie

W porównaniu do konkurencji silnik 2.0 CDTI jest dość głośny i niezbyt dynamiczny.
    Jeżeli jednak to Ci nie przeszkadza to wolałbym już Insignię z tych dwóch

Domyślnie

Też bym brał Insignię. RCZ jest bardzo ładny i na pewno by się wyróżniał na ulicy, ale jeśli pisałeś o dłuższej podróży w cztery osoby to mogę tylko życzyć powodzenia tym z tyłu A Oplowi pod względem stylistyki też nic nie brakuje, a jednak jest znacznie bardziej praktyczny.

Uprawnienia umieszczania postów