Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Chrysler Town & Country 2011 i sprowadzanie z USA.

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie Chrysler Town & Country 2011 i sprowadzanie z USA.

Jestem w bardzo zaawansowanych przymiarkach do zakupu w USA nowego Chryslera Town & Country FL i sprowadzeniu go do kraju. Zdecydowałem się na ten wóz ponieważ ni znalazłem na rynku europejskim sensowniejszej odpowiedzi na taki samochód. Może mimo wszystko ktoś zna jakąś sensowną alternatywę do tego typu auta. Auto którego poszukuje musi być adekwatne do przewożenia w komfortowych warunkach 6-7 osób posiadać silnik ok 200KM lub wyżej (z preferencją na benzynę lecz w ostateczności fajny diesel też może być). Auto nie może być zbyt autobusowate tak jak np Volkswagen Multivan. Byłoby bardzo na miejscu gdyby miał tylne drzwi przesuwane.

Z góry przepraszam za wyśrubowane warunki dla samochodu, ale nie do końca ja je ustalałem

Drugie pytanie z kolei: Czy ktoś zna może jakąś godną polecenia firmę, która sprowadziłaby takiego Chryslera z USA??

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

A to nie może być Chrysler Voyager z Europy (lub nawet Lancia niedługo) ? Zwłaszcza jeśli masz na myśli Diesla, bo takowego w Town & Country nie ma.
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie

Europejski diesel przynajmniej 2.8 CRD wydaje sie być za słaby (Dodge Grand Caravan którego użytkuje ze swoim 3.8 V6 215KM jest taki "na styk") a dodatkowo z opinii słyszałem że jest głośny. Natomiast Lancii póki co nie ma a ze względów określiłbym to- rozliczeniowych auto musi być kupione dość szybko tymczasem dopiero w Genewie w marcu ją pokażą.

Domyślnie

Teraz w Chryslerze jest nowy 24 zaworowy V6 3.6, 283KM.

Auto
    Golf VII 1.4 TSI

Domyślnie

Ja osobiście rozważyłbym zakupu toyoty sienny lub hondy odyssey. Lepsze opinie i moim zdaniem lepszy design ale to rzecz gustu.

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie

Sienna i Odyssey są fajna alternatywą ale boję się troche o serwis tych cudów. ( Nie mają w europie odpowiedników)

Auto
    Volvo XC60 // Jaguar XJ

Domyślnie

Da się to serwisować. Są części i ludzie którzy się tym zajmują (w Trójmieście też). Poszukaj trochę o amerykańskich Hondach tutaj: http://usaccord.pl/

*regulamin forum, pkt 6a* - daboo
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 21-01-2011 o 14:52

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

co prawda nie ma drzwi odsuwanych, ale naturalnym odpowiednikiem jest renault espace.
    motor niby tylko 2.0 175 KM diesel, ale wg danych katalogowych jest dynamiczniejszy niż 2.8 chryslera i ogólnie ma lepsze recenzje.

Uprawnienia umieszczania postów