Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 132

Wątek: 2011 Pagani Huayra

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

W tym roku w Genewie obok modelu Zonda Revolucion stanie pierwsza Huayra w żółtym lakierze:

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Huayra okazała się sukcesem na rynku USA: w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku sprzedano tam aż 40% samochodów z Pagani Automobili. W dodatku okazuje się, że tamtejsi klienci chcą wyróżnić swoje auta znacznie bardziej od pozostałych:

Nieoficjalnie wiadomo, że Pagani zamierza zbudować około 110 coupe, około 110 roadsterów oraz 15-25 sztuk podrasowanej edycji Nurburgring.

Źródło: Pagani, teamspeed.com, pagani-zonda.net

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Kwestia techniczna. Zdjęcia mi się nie otwierają. Chrome mi je blokuje.
    Niebezpieczeństwo: złośliwe oprogramowanie.
    Google Chrome zablokował dostęp do tej strony na www.turboimagehost.com.
    Na tej stronie została umieszczona treść od s.m2pub.com – znanego dystrybutora złośliwego oprogramowania. Wejście teraz na tę stronę najprawdopodobniej zainfekuje Twój komputer złośliwym oprogramowaniem.
    Złośliwe oprogramowanie powoduje straty finansowe, trwałe usunięcie plików, a także może posłużyć do kradzieży tożsamości. Więcej informacji

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

To dziwne, u mnie najnowszy Chrome otwiera wszystkie zdjęcia na TurboImageHost bez problemu. Wrzuciłem jeszcze na PostImg:

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dzięki Ecnelis.

Piękny jest odcień tego niebieskiego

Zbanowany
    Auto
    Defender 110 Rough, A6 3.0 TDI Biturbo,w planach Aventador SV

Domyślnie

Dane dotyczące produkcji z pewnością ulegną zmianie. To u Paganiego standard.

Zbanowany
    Auto

Domyślnie

Odgłos supersportowego auta za milion euro w Huayrze też pozostawia wiele do życzenia. Nie chodzi o to aby ogłuszał jak Murcielago SV czy wył wściekły jak wydech 458 speciale od Novitec Rosso (który uwielbiam) ale świsty i strzały turbin to troszkę za mało jak na klasę i przeznaczenie auta z tej półki. Wydechu prawie wogóle nie słychać poza dużymi obrotami na wysokim biegu. Moim zdaniem to jedyne niedopracowanie Horaciego w tym projekcie któremu zwróciłem uwagę na ten fakt w Genewie. Odpowiedział ze śmiechem że następnym razem weźmie to pod uwagę i że w wyścigówce będzie inaczej

http://www.youtube.com/watch?v=ZVzlMPJGxAE

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

ale jechałeś Huayrą czy tylko przekazujesz uwagi Paganiemu na podstawie nagrania gopro z youtube'a? ze środka w czasie jazdy dźwięk jest imponujący
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Zbanowany
    Auto

Domyślnie

Byłem akurat na Nurburgringu jak znajomy ludzi z którymi byłem jeździł i miałem okazje się przejechać lecz niestety nim skończyli jeździć ja już musiałem pilnie wracać do Monachium ale co się odwlecze to nie uciecze. A tak na marginesie sądzisz że zwracałbym Horaciemu uwagę bo oglądnąłem filmik na internecie. Co Ty chłopie dobrze się czujesz? Co to wogóle za pytanie. Z superautami jestem na codzień. Mam taką prace. Pracuje w AVG-Leasing & Sportwagenzentrum w Starnbergu.
    Ostatnio edytowane przez gemballa ; 21-08-2014 o 22:56

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez gemballa Zobacz posta
    Z superautami jestem na codzień. Mam taką prace.
    Uff, to dobrze, bo Mateusz tylko Vespą jeździ i superauta na jutubie ogląda.

Uprawnienia umieszczania postów