Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Witch one?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Subaru Impreza WRX STI

13 59.09%
  • Mitsubishi Lancer EVO VIII

9 40.91%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Subaru Impreza WRX STI vs Mitsubishi Lancer EVO VIII

Domyślnie Subaru Impreza WRX STI vs Mitsubishi Lancer EVO VIII

Witam wszystkich.Zawsze zsatanawieł sie który jest lepszy który sie lepiej trzyma drogi który jest szybszy i wreszcze który jest lepszy moim favorytem zostaje MITSU EVO VIII a waszym.Mowa to o mocy 320 km nie wiecej parametrów nie bede wypisywal bo chyba kazdy je zna.Który jest waszym favorytem?

Jest i ankyta. :lol:
    AML
    Jechałem VW PHEATONEM 230KM?h po zwykłej drodze w terenie zabudowanym. HAHAHA Poszukuje wszystkiego o tym samochodzie zwłaszcza o wyciszeniu wnetrza bo reszt juz wiem.Pomóżcie

Domyślnie

Po pierwsze warto byłoby zrobić ankietę do tego tematu - będzie przejrzyściej! Po drugie, to moim zdaniem zarówno Impreza jak i Lancer mają tyle samo zwolenników co i przeciwników, więc raczej ciężko będzie znaleźć zdecydowanego faworyta...

Ja zasiadam za kierownicą Mitsubishi Lancera - choćby z tego względu, że jest mniej popularny na ulicach w Polsce od Imprezy... Poproszę czarną Evo VII - mniam!

LANCER : IMPREZA - 1:0

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Panowie, bez obrazy ale ten temat jest tak oklepany, ze kolejne wypowiedzi nie maja najmniejszego sensu... To sa odwieczni rywale i chyba juz wszystkie argumenty na ich temat byly przedstawione... Jesli temat zostanie, to rzeczywiscie jakies fotki, dane, ankieta i cos od siebie, bo to jest spam... inaczej tego nazwac nie mozna... :neutral:

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez BKX18
    Panowie, bez obrazy ale ten temat jest tak oklepany
    Czemu od razu "Panowie"? Ja tego topiku nie zakładałem, poza tym swoje uwagi napisałem w poprzednim poście! A swoją drogą porównania Imprezy i Lancera jeszcze w tym dziale nie było...

VIP Awatar BKX
    Auto
    Vw Polo 98' 1.4 [6N]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus
    Cytat Zamieszczone przez BKX18
    Panowie, bez obrazy ale ten temat jest tak oklepany
    Czemu od razu "Panowie"? Ja tego topiku nie zakładałem, poza tym swoje uwagi napisałem w poprzednim poście! A swoją drogą porównania Imprezy i Lancera jeszcze w tym dziale nie było...
    nie bierz tego do siebie, tak tylko mi sie napisalo Tutaj jak tylko pojawi sie temat o jednym lub drugim, to od razu robi sie z tego temat bez dna... "ten jest lepszy, nie... ten jest lepszy, nieprawda... ten jest lepszy"... i tak bez konca...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Ja wybieram lancera.Jeszcze ok poł roku temu i wczesniej wybrał bym subaru lae mi sie znudziło.Wczoraj jechałem za srebrnym sti i straszna kaszana.Duzy spoiler wyglada beznadziejnie a samochod jest nienaturalnie wysoki jak na sportowy.Jedna rzecz ktora mi sie podoba to zarabisty dzwiek motoru.Przy nim lancer ze swoja szlifierka wypada kiepsko.Ale cała reszta w lancerze to juz poezja.

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Jeśli chodzi o 320 KM to nic nie mam, ale jeśli chodzi o wersje 265 KM to tu coś znajdziecie:
    http://www.sportcars.fora.pl/viewtopic.php?t=79

P.S. Jak chcecie zagłosować w ankiecie to trzeba się zarejestrować

Ja wybieram Imprezę ze względu na osiągi, jeśli oba mają tyle samo mocy to zdaje się Impreza może mieć lepsze przyspieszenie tak jak w przypadku wersji 265 KM gdzie Lancer ma do 100 km/h 6,1 s, a Impreza 5,5s. Z wyglądu też wolę Imprezę choć jak wejdzie Evo X to to się może zmienić, wnętrza co tu gadać, w takich samochodach nie patrzę na wnętrze, ale chyba Impreza..........Tak więc raczej bym obstawiał Imprezę za mojego faworyta.

BeeMiX
    Guest

Domyślnie

Ja jestem za Imprezą STi ale US Spec -> 2,5l turbo, 300KM

Auto
    *

Domyślnie

Według mnie Impreza o wiele lepiej wygląda, a i jej boxer brzmi lata świetnie lepiej od mitsu, wiem bo słyszałem live, tak samo w autobusie, przejeżdrza impra obok i nagle każdy odwraca się w strone jej ryku.
    konto zamknięte

Awatar Fester

Domyślnie

Ponieważ w ankiecie nie ma EVO VII więc głosuję na Imprezę.
    Przedwczoraj doznałem szoku. Do niebieskiej Imprezy WRX STi, która stała przed sklepem wsiadła sobie zadowolona kobieta z pełnymi zakupów siatkami.!!!!!!!! ...........teraz jush wiem , że ten samochód ma również cechy samochodu dostawczego. Lepiej jak Panda
    Wchodzi facet do samolotu, a tam zakaz pływania lecz on dalej drzewo rąbie!!
    Jaki z tego morał???
    Nie wsadzaj roweru do lodówki bo ci trampki do wody wpadną!!

Uprawnienia umieszczania postów