Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 9 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Migiem o... VW Jetta

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... VW Jetta

Zapraszam do komentowania pierwszych jazd nowym VW Jetta autorstwa Piotra Migasa pt. Pomost do klasy wyższej.

Domyślnie

Widziałem 'nowego' phaetona na żywo, jest piękny.

Domyślnie

Świetnie prezentuje się ta granatowa Jetta - kombinacja tego lakieru, tych felg i beżowej tapicerki jest idealna. Co prawda tył za bardzo przypomina Audi A4, a koszmarne zawiasy wnikają do wnętrza bagażnika, ale mam wielki sentyment do Jetty (mieliśmy kiedyś białą Jettę II z 1,6-litrowym dieslem - bardzo miło wspominam to auto). Poza tym ceny mogłyby być niższe...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Te egzemplarze jakies niedorobione. Ktos sie nie bał i... plastikowa osłone od silnika tsi oraz jedna plastikowa osłone zawiasu klapy bagaznika. Pewnie zwala to na polskich dziennikarzy
    Jeszcze chciałbym zeby redaktor Migas sie wypowiedział na temat jakosci uzytych materiałow i spasowania elementow. Nic na ten temat nie ma w tekscie. Na zdjeciach wyglada to całkiem dobrze ale userzy na forum mowia ze jest lipa.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cała ta Jetta to lipa, Golf ogólnie wypada lepiej. Mówię to nie bez żalu, bo spodziewałem się mini-Passata (pod względem jakości wykonania), a wyszło takie trochę nie wiadomo co i w dodatku za drogie.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Auto
    Audi 80 B4 Avant

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Te egzemplarze jakies niedorobione. Ktos sie nie bał i... plastikowa osłone od silnika tsi oraz jedna plastikowa osłone zawiasu klapy bagaznika. Pewnie zwala to na polskich dziennikarzy
    Jeszcze chciałbym zeby redaktor Migas sie wypowiedział na temat jakosci uzytych materiałow i spasowania elementow. Nic na ten temat nie ma w tekscie. Na zdjeciach wyglada to całkiem dobrze ale userzy na forum mowia ze jest lipa.
    Jak byś zauwazył to ta osłona na zawiasnie maskuje/prowadzi kable do tylniej klapy, moze nie przewidzieli jej na prawą strone bo i po co..?

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

A i po to zeby jakos po ludzku wygladało.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Hmmmm....Kolejny Temat do Jetty VI...A wnioski będą identyczne.
    Poczekamy tylko za kolegą na literkę A i literkę m
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    cee'd

Domyślnie

Takie było założenie - obszerne auto i dosyć oszczędne. Wygląda, że generalnie udało się to połączyć.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez beneq Zobacz posta
    bo i po co..?
    Po co? Np. żeby było estetycznie jak przystało w samochodzie za 70 tysięcy! Takie zawiasy ostatni raz widziałem w mojej Sienie! Zresztą jest to kpina. Moja była na początku sprzedaży chyba nie wiele tańsza ale miała/ma nie wnikające zawiasy - jej system jest naprawdę bardzo dobry.
    Tak sobie pomyślałem. Tył dzięki światłom jest troszkę ładniejszy od mojego, ale sprawia wrażenie przyciężkiego. Przód za to wygląda dynamiczniej niż w A5. Środek jest tak samo ładny w obu odmianach. Za to wnętrze wyglądem in plus. Pozbycie się półki nad wlotami powietrza to błąd - bardzo przydatne (wiem, że z Climatronikiem był wywietrznik). Jestem jedynie ciekaw jakości - muszę sam ją dokładnie obmacać. Jest już w salonach?

Uprawnienia umieszczania postów