Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: sedan,van, kombi w benzynie

Awatar vipek
    Auto
    EDGE 2.0EB AWD

Domyślnie sedan,van, kombi w benzynie

Witajcie,
    Żona mi marudzi, że by sie przydało drugie autko. Hanka zostaje, a żeby jej smutno nie było trzeba coś wykombinować do max 20-25koła.
    Benzyna, nie starsza niż 2000r. Co do nadwozie mam dylemat, na pewno dwie pary drzwi.
    Myślałem o Accordzie VI gen. 1.8 lub HRV po lifcie. Do Hond ogólnie mam spore zaufanie, ale nie mówie nie konkurencji.
    Niechętnie Renówki, bo jednak awaryjność jest jaka jest. Bardzo chętnie bym przygarnął jakąś BMke 3er kombi, ale nie wiem, czy za 20-25k coś zdrowego jest do wyrwania.

A patrząc mniej rozumem, a bardziej sercem pasowało by mi to : http://otomoto.pl/honda-accord-type-r-C17460802.html

Awatar Piotraso
    Auto
    Skośnooka ;)

Domyślnie

Nie pamiętam których ale któreś trzeba omijać, spore problemy 323i czy 325i? Podobno najlepsze 330i niewielka różnica w spalaniu z 328i, ale niech wypowiedzą się spece od BMW. A godne uwagi 320i na pewno znajdziesz w swoim budżecie.
    Co do ATR to popytaj na http://www.accordklubpolska.pl/index.php tam znają te wozy i często właściciele są zarejestrowani więc pytaj użytkowników
    "I can accept failure, but I can't accept not trying." - MJ
    Cannabis, whisky, a na nas jeszcze będzie czas by odpoczywać.

Domyślnie

Mazda 6 2.3 166KM w wersji europejskiej? Rzadko spotykane, ale za to znakomicie wyposażone.

Awatar kadil...
    Auto
    730 e32, kx 250, sc 1.1 rally

Domyślnie

Troche mało danych podałeś, tak to można kupe aut CI znaleść.
    Możesz szukać a4 1.8 turbo 2000r ale oklepane, więc może Saab 9-5 jakiś 2003 rok wyrwiesz, młode bezawaryjne, rzadkie, ładne, nieoklepane na full wypasie za 20tyś wyrwiesz.

Nie wiem sam pewnie twojej żonie spodoba się te z ładną tapicerką i kolorem czerwonym hehe a technika nie ważna.
    Bmw e46 za te pieniądze już możesz fajne wywąchać i łatwo sprzedać jak się znudzi.
    Może o S3 pomyśl? bo widze, że na osiągach CI zależy jak patrzysz na type r, a s3 w tym w miare dobre jest, oszczędne jako tako i z częściami łatwiej niż do type r.
    Ale twój wybór kieruj się sercem i marzeniami.

edit: Sory miały być cztery furtki więc te s3 odpada,

Awatar vipek
    Auto
    EDGE 2.0EB AWD

Domyślnie

no ta mazda 6 mnie zaciekawiła ...porozglądam sie, saab też ciekawy.
    Ogólnie ma być dynamiczne i praktycznie
    Honda Accord CU1 R20A3 156hp 2009r.
    Peugeot 3008 2.0HDI 150hp 2010r.

Awatar tig16
    Auto
    Audi A4 1,9tdi
    Co robią mechanicy w Subaru?????????? - Rozkrecaja Impreze

Awatar vipek
    Auto
    EDGE 2.0EB AWD

Domyślnie

tig16, trza się tam najpierw zalogować. Napisz proszę co to i jaka cena po prostu

Poszperałem na otomoto i widze sporo Mazd 6 3.0 V6 z USA w naprawdę fajnej kasie. Domyślam się, że silnik jest ten sam który siedzi w Mondeo ST220. Opcja fajna, tylko nie wiem czy potrzebuje 3litrówe, a wykarmić to nie jest pewnie łatwo. (choć ATR palić będzie podobnie pewnie)

Natomiast patrząc nieco bardziej rozsądnie. Chyba skończy sie na A4 Avant z 1.8T
    Silniki rozpracowane i jak będzie mało to zawsze można pogonić na te 200hp na seryjnych gratach.

Awatar tig16
    Auto
    Audi A4 1,9tdi

Domyślnie

Ladny czarny A4 Avant 1,9tdi od klubowicza zrobiony na 186KM polecam sie tam zalogowac i obejrzec ladnie porezana ;D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...2c4a7dcc2.html

wykresik: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...62346d48b.html
    Co robią mechanicy w Subaru?????????? - Rozkrecaja Impreze

Awatar vipek
    Auto
    EDGE 2.0EB AWD

Domyślnie

ładna ale ma dwie wady

- to nie B6
    - to nie benzyna

Domyślnie

Wspomniałeś o Maździe 6 3.0V6 zza oceanu. Sporo takiego sprzętu jeździ po Mazowszu z bardziej lub mniej gustownymi bodykitami, to jeszcze scheda po dolarowym bumie, jednak jest kilka kwestii, o których rozmawiałem z mechanikami bo też parę lat temu rozkminiałem fenomen sprowadzania aut z Ameryki Północnej. Otóż:

-trzeba się napracować nieco, aby poznać historię konkretnego modelu, chodzi oczywiście o zalania, wypadki i inne przygody;
    -amerykańskie wersje mają zazwyczaj bardziej miękko zestrojone zwieszenie;
    -nie wiem jak wygląda sprawa automatycznych skrzyń w tych wersjach;
    -i tu chyba najgorsze, nie wiem czy taka sytuacja ma miejsce w przypadku "szóstki", ale często okazuje się, że europejskie części nie pasują, może chodzić o duperele, ale czasem zawiasy w drzwiach są przesunięte o kilkanaście milimetrów i wtedy czapa...oraz długie oczekiwanie

Mam jeszcze pytanie: czy zakreśliłeś sobie mniej więcej jakie osiągi powinien mieć Twój nowy nabytek?

Uprawnienia umieszczania postów