Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Opony zimowe do SUV-a.

Auto
    S.O.

Domyślnie Opony zimowe do SUV-a.

Witam serdecznie,

Poszukuje opon zimowych do SUV-a - Hondy CR-V. Rozmiar opon 225/65 R17, nośność i indeks prędkości 102T.

Teoretycznie - z najwyższej półki - są raczej trzy modele opon: Pirelli Scorpion Ice&Snow, Continental CrossContact Winter i Michelin Alpin Latitude. Nie lubiąc za bardzo Pirelli skłaniałbym się do wyboru pomiędzy Continental a Michelin.

Macie jakieś doświadczenia w tej sprawie, porównanie w/w opon, inne sugestie (wiem, wiem... Nokiany... ;-) ) ?

Pozdrawiam !

Awatar lukasz-m
    Auto
    BMW F10 520d, Mercedes Benz W222 S350 L 4Matic, Mercedes Benz R320 CDI 4Matic, Suzuki GSF1250SA

Domyślnie

Nie wiem dlaczego Pirelli ustawiasz za pozostałymi dwiema firmami.

W kategorii opon zimowych ich produkty stoją na wysokim poziomie.
    Zależnie od zastosowań Twojego suva można wybierać w dwóch rodzajach opon od Pirelli.
    Jeśli głównie są to drogi utwardzone, to skłaniałbym się do innego modelu, a mianowicie do SottoZero II, np http://www.oponeo.pl/dane-opony/pire...5-65-r17-102-h (przy okazji korzystna promocja z 1114 zł za sztukę na 821 zł)

Wyższy indeks prędkości, świetne parametry - opona naprawdę warta swojej ceny. Ten typ opon jest zakładany do wielu współczesnych samochodów osobowych klasy premium i suvów, m.in. Subaru Forester.

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie

ja miałem te Pirelli w Qashqaiu i byłem zadowolony .

Uprawnienia umieszczania postów