Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: auto do 14 tys

Auto
    nie ma

Domyślnie auto do 14 tys

Witam wszystkich
    Będę wdzięczny za każdy pomocny wpis.
    Szukam auta 4/5 drzwiowego, w dieslu, rok produkcji 2000+ , sedan bądź hatchback, interesuje mnie cos w stylu forda focusa niz golfa. Mam do wydania skromną sumke 14.000 zł. Jestem z Wrocławia więc jeżeli znajdziecie jakiś link albo jakieś nfo to będzie miło.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Jaki roczny przebieg? Do czego ma być to auto? (dojazd do pracy, jazda w trasy) ile osób ma podróżować? Dlaczego akurat diesel?

Auto
    nie ma

Domyślnie

roczny przebieg ? nie wiem. Chciałbym żeby auto nie miało przejechane więcej jak 170 tyś. km. Auto ma słyżyć do codziennego jeżdzenia, chciałbym żeby w miare nieźle się prezentowało. Diesel - ponieważ w mojej rodzinie same diesle i nikt nie marudzi.

Domyślnie

W takim razie szukaj Focusa, np 1.8 TDDI lub Astry 1.7TD. W ogóle co oznacza nie w stylu Golfa? Focus był niepowtarzalny jak na swoje czasy więc nie ma czegoś takiego jak "w stylu Focusa.."

Auto
    nie ma

Domyślnie

No więc w stylu focusa , czyli troszke większy. Ciężko przez internet wyraźić swoje upodobania więc napisałem co bardziej mi się podoba. Do Golfa jakoś nie czuje niczego. Oczywiście to nie musi być focus. Przyznam że byłem dzisiaj na giełdzie w Kaliszu (lipa) i było pare ciekawych modeli, ale wszystkie stukane.

Awatar JDM-san
    Auto
    1M

Domyślnie

avensis 2.0 TD
    ze słodyczy to ja najbardziej lubię śledzie

Auto
    -

Domyślnie

a może P11.144
    np. http://otomoto.pl/nissan-primera-2-0-td-C15181574.html

najważniejsze, aby nie miał szpachli, malowany jest prawie każdy sprowadzany z zagranicy -> ja jak szukałem auta 5-letniego klasy średniej w Lublinie znalazłem tylko dwie sztuki całkowicie bezwypadkowe z oryginalnym lakierem.

Auto
    nie ma

Domyślnie

A powidzcie mi cos wiecej o nissanie, warto sie w to bawic ? Primera nie jest zla , droga tez nie , dlatego to calkiem ciekawa mozliwosc.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez lesotho Zobacz posta
    A powidzcie mi cos wiecej o nissanie, warto sie w to bawic ? Primera nie jest zla , droga tez nie , dlatego to calkiem ciekawa mozliwosc.
    miałem P10 w benzynie, P11.144 podobna konstrukcja, usterki identyczne:
    zawieszenie: przednie górne i dolne wahacze / tuleje wahaczy, z tyłu łączniki stabilizatora (tył jest praktycznie bezobsługowy)
    osprzęt silnika: alternator, przepływomierz -> problem bardzo często występujący
    ogólnie nie do zajechania, pierdołki zaczęły padać jak miał ponad 20 lat

Awatar kadil...
    Auto
    730 e32, kx 250, sc 1.1 rally

Domyślnie

Bierz Saaba 9-3 2.2 dti 115 albo 125km, auto oryginalne najlepiej w coupe. Proponował bym CI wersje 115km możliwa w tuningu remapem ponad 150km wyjdzie przy zdrowym osprzecie. Auto naprawde z duszą i piękne szczegolnie 3 drzwiowe.
    Te masz piekne
    http://otomoto.pl/saab-9-3-C17669467.html
    albo
    http://moto.allegro.pl/saab-9-3-2-2-...484934323.html

Uprawnienia umieszczania postów