Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Wątek: Kącik Czytelnika

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Fajnie, że dzielisz się swoimi lekturami, bo recenzje książek w sieci mnie dobijają. "Depesze" już czekają w kindle'u na swoją kolej

Ja aktualnie czytam "Outsidera" Kinga. Czyta się fajnie, zobaczymy jak się skończy. To mój pierwszy King od baaaardzo dawna.

Tapatalk @ Galaxy S9

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez vonski Zobacz posta
    Fajnie, że dzielisz się swoimi lekturami, bo recenzje książek w sieci mnie dobijają. "Depesze" już czekają w kindle'u na swoją kolej

Ja aktualnie czytam "Outsidera" Kinga. Czyta się fajnie, zobaczymy jak się skończy. To mój pierwszy King od baaaardzo dawna.

Tapatalk @ Galaxy S9
    Czytałam, książka niezła chociaż moim zdaniem King ma o wiele lepsze pozycje w swojej karierze

Sama ostatnio zabrałam się ponownie za Wiedźmina oraz czytam całą serię. Obejrzałam serial i szczeerze to ksiazka jest o wiele lepsza.Aczkolwiek sam serial nie jest również taki zły.

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III)

Domyślnie

Jestem w trakcie czytania Trylogii Husyckiej - Polecam
    Szczególnie w postaci pięknie zrealizowanego słuchowiska (wyd. SuperNOWA)
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Awatar Rules

Domyślnie

Wczoraj byłem na Drachu, spektaklu na podstawie książki Twardocha o tym samym tytule. Zrobił na mnie ogromne wrażenie, dzisiaj przez cały dzień łapie się na tym, że co chwilę wracam myślami do przedstawienia.

Domyślnie

Czytałam kilka lat temu, aczkolwiek jedynie pierwszą część. Pamiętam, ze wciągnęła mnie tak samo jak Wiedźmin, Potem nie miałam jednak możliwości przeczytania dwóch pozozstałych książek. Może dlatego, ze nie ogłam ich znaleźć w bibliotece w moim mieście. Ostatnio kupiłam sobie czytnik ebook, tak wiec postaram się kupić ebooki jak będe miała troche więcej wolnego czasu.

Uprawnienia umieszczania postów