Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 111

Wątek: Kącik Czytelnika

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Też właśnie czytam tę książkę i bardzo mi się podoba. Naprawdę warto ją przeczytac

Awatar mat
    Auto
    dwieścieszósty

Domyślnie

Powiem Wam, że po cytacie Credta wydaje mi się, że ta książka to tytuł w mocno smutnym klimacie, skłaniający do refleksji, jak np. twórczość Kundery. Dobrze myślę?

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Trochę jest smutna, ale jednak ma też przebłyski radości. Podoba mi się, że jest tam dużo informacji motoryzacyjnych. Książka jest z serii "Zapach pomarańczy" czyli z cyklu książek skłaniających do refleksji. Tak, czy owak dobrze się ją czyta i wydaje mi się, że jest godna polecenia

Awatar mat
    Auto
    dwieścieszósty

Domyślnie

Więc jak na razie mnie nie interesuje. Teraz mam tyle zajęć, że gdy już znajdę czas by poczytać, wolę usiąść przy kryminale czy jakiejś lekkiej powieści.
    Niemniej jednak, może kiedyś się na to skuszę.

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Odświeże..

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Żeby niczego nie przekłamać, zacytuję opis z tylnej okładki książki :

"Enzo bardzo kocha Denny'ego.

Kiedy po ciężkiej chorobie umiera żona Denny'ego, teściowie chcą odebrać mu prawo do opieki nad córką, a jego kariera zawodowa i finanse są w opłakanym stanie, Enzo wspiera go, pociesza i doradza, jak umie. Jest tylko jeden problem: Enzo nie potrafi mówić, choć bardzo by tego chciał. Bo Enzo to... pies. Lecz pies nie byle jaki: inteligentny, pełen współczucia i pewien, że w następnym wcieleniu powróci na ziemię jako człowiek. Jest także znakomitym, wnikliwym narratorem powieści.

Sztuka ścigania się w deszczu to poruszająca historia człowieka, który pomimo przeciwności losu walczył o szczęście swoje i swoich najbliższych. Przedstawiamy książkę o człowieczeństwie, choć opowiedzianą z punktu widzenia psa.
    Przeczytałem jakis czas temu i polecam. Dwie osoby które nijak się nie interesują moto tez polecają

Jak komuś sie spodoba ze wzgledu na psa to polecam zekranizowaną książke "Mój przyjaciel Marley".

Ja ostatnio zabrałem się za Stephena Kinga.
    Obejrzałem pare filmów na bazie jego książek... ale pierwsza styczność z jego dziełem pisanym miała miejsce tydzień temu. Padło na "Pod Kopułą"

Książka chyba typowa dla Kinga patrząc po filmach... Krwawa... z nuta horroru, SF i trzymającego w napieciu thrillera.
    Momentami dość przewidywalna... Ale dość lekka. Ze względu na rodzaj literatury dośc przyjazna czytelnikowi i czyta sie ja szybko z zapartm tchem bo fabula nie jest skomplikowana... Mozna dojść do wniosku że po co ciągnać wątek skoro można "pstryk" uśmiercić dane postacie.

Książke polecam jak ktos szuka czegoś lekkiego w sumie... sam mam pare stron do końca i w najblizszym czasie jak skończe biore się za Bastion i Sztorm stulecia.
    pzdr
    Imperialne Siły Moderujące

Tu pilnuje Kocia Banda:
    https://www.facebook.com/KociaBanda/

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

no jak tak ładnie reklamujesz to chyba się za ,,pod kopułą'' zabiore
    Póki co zaatakowałem ,,siewcę wiatru´´i spodobało mi sie jak cholera. Jeśli ktoś lubi fantasy, polecam zdecydowanie, jeśli nie, to myślę, że może polubić:P

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Przeczytałem

Pod koniec jest "Od Autora"
    min napisał: "(...)Starałem się napisac ksiązke, która ani na chwile ne spuszcza nogi z gazu.(...)"

I przyznam ze to prawda. Nigdzie nie ma nudy... Gdybym mógł to pewnie pochłonąłbym ja jednym tchem. A przyznam ze nie jestem jakims fanem czytania... Zwykle przed snem ogladam TV... a ostatni tydzien czytałem... BA nawet wciągu dnia... ukradkiem w czasie pracy

EDIT:
    Oooo..... ksiązka ma jedne ciekawy plus marketingowy... Niby strobe miasta
    http://www.chestersmill.com/

Wadą jest że mapka w książce jak i na w/w stronie jest dość uboga [a nawet mozna odnieść że z błędami]... co razi w trakcie czytania.... Przynajmniej mnie raziło. Ale może to wynikac z tego iz jestem fanem Toma Clancy i lubie książki gdzie szczegóły są dopięte na ostatni guzik

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

A czytasz w formie papierowej, czy ebooki raczej?

Moderator Awatar b707
    Auto

Domyślnie

Papier.
    Pracuje cały dzień przy komputerze i jakbym miał jeszcze czytać na nim.. Nie dziekuje.
    W zasadzie w domu mam dwie drukarki HP 4100 i mógłbym sobie bez problemu drukować ebooki... ALe jestem zwolennikiem ksiazek. Może to chore ale lubie widok książek na półkach.
    pzdr

Tu pilnuje Kocia Banda:

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

ja odkąd mam telefon ogarniający pdf i doc przerzuciłem się na ebooki całkowicie. Ze wzrokiem od gapienia się w ekran nigdy problemów nie miałem, a niejednej książki bym pewnie nie przeczytał, gdyby nie była dostępna w formie elektronicznej np. Ja, Gelerth Pasikowskiego, która na Allegro chodzi za jakieś kosmiczne pieniądze, a w księgarni nie da rady jej znaleźć z tego co słyszałem.

Uprawnienia umieszczania postów