Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 111

Wątek: Kącik Czytelnika

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

na razie przeczytalem wstep Jak zostac... najpierw musze skonczyc Zapiski z pobocza Maya

Awatar Grap!
    Auto
    Toyota Corolla E11

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez RX-7 Zobacz posta
    I jak? IMO Hammond nie umie pisać . W każdym TG najpierw czytam felieton Maya (zdecydowanie ma najlepsze), potem Clarksona, a Hammonda od pewnego czasu zacząłem omijać, bo są strasznie nudne i słabo napisane ;p
    Mnie też felietony Hammonda nie urzekają. Czegoś w nich brak, poza tym są o takich oczywistych rzeczach. May potrafi to jakoś "ubrać" i lepiej się to czyta

Ja ostatnio czytam "Oblicze pana" napisane przez Mariusza Wollnego. Całkiem fajna książka IMO. Na razie jestem na 70 stronie i mi się podoba. Akcja dzieje się w 2010 roku, a więc współcześnie. Jednak są też "rozdziały" z okresu II Wojny Światowej

Awatar Northwestern
    Auto
    Skuter, rower

Domyślnie

Aktualnie kończę nową książkę Clarksona Doprowadzony do szału i powiem że jest dość ciekawa

VIP Awatar Puszek
    Auto
    Constanza Lupita Consuela di Fuego Mendoza

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Q-Taz Zobacz posta
    Achaje Ziemiańskiego również gorąco polecam
    Fakt, można się pośmiać:
    http://niezatapialna-armada.blogspot...zniczka-w.html
    Sam w to nie wierzę, ale nie mam już Maybacha w avararze o_O

^^ (R)

Auto
    2002 Buick Century Custom Special Edition

Domyślnie

Torchę ożywie ten temat i napiszę że ostatnio przeczytałem Przez Cztery Kontynenty Zdzisława Marca i polecam. Jest to typowa książka podróżnicza, ale opisuje takie mało znane fakty na różnych kontynentach, fajnie się czyta. Wcześniej przeczytałem Prywatne życie Stalina Jurija Boriewa. Czyta się lekko bo są to krótkie anegdoty, fakty, i sytuacje wzięte z życia wodza ZSRR. Obecnie czytam Zapiski Oficera Armii Czerwonej Sergiusza Piaseckiego. Naprawdę śmieszna książka która jest złożona z zapisków jednego z prawdziwych żołnieży Armii Czerwonej podczas II W.Ś.. Również czyta się ją lekko gdyż zapiski są stosunkowo nie długie, ale za to śmieszne. Naprawdę polecam każdą z tych książek gdyż są warte przeczytania .

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

o. zapuściłem chomika na zapiski i puściłem znalezione audio.. i teraz już wiem czym były woszebijki

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Z ostatnio przeczytanych do gustu przypadły mi przede wszystkim "Trociny" oraz "Nagrobek z Lastryko" Vargi, bardzo celnie opisują współczesną Polskę, poza tym "Traktat o łuskaniu fasoli" Myśliwskiego(tutaj brak zaskoczenia, wysoki poziom jak zawsze) i "Policję" Nesbo(tutaj byłem pozytywnie zaskoczony, drugie podejście do skandynawskich kryminałów po grafomanie Larssonie i IMO to zdecydowanie wyższy poziom choć do Aghaty Christie daleko), jestem w trakcie "Doktora Sen" Kinga oraz "Czerwonego Gardła" Nesbo.
    Zdecydowanie polecam też audiobooki o Jakubie Wędrowyczu, o ile dotychczas poświęcone ju opowieści na papierze były mi raczej obojętne tak gra głosem Grzegorza Pawlaka powoduje, że człowiek ma uśmiech na twarzy praktycznie przez cały czas
    Ostatnio edytowane przez dżony ; 13-01-2014 o 12:01

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Ja ostatnio skupiłem się na Krajewskim i skończyłem na "Głowie Minotaura". Pierwsze 3 książki z serii przeczytałem jednym tchem, niestety z każdą kolejną przyjemność obcowania z Mockiem przemijała, aż przy GW doszedłem do wniosku, że wystarczy.
    Książka Szamo - must have dla każdego kibica i nie tylko - polecam.
    Teraz jestem w połowie Protokołu Sigmy Ludluma.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Auto
    2002 Buick Century Custom Special Edition

Domyślnie

dani, po zapiskach teżż będe brał się za Ludluma, tyleże za Transakcje Rhinemanna, z tego co tak okiem rzuciłem po tronach wygląda na fajną, ale napisze więcej jak zacznę czytać "na poważnie".

- - - Aktualizacja - - - -

dani, po zapiskach teżż będe brał się za Ludluma, tyleże za Transakcje Rhinemanna, z tego co tak okiem rzuciłem po stronach wygląda na fajną, ale napisze więcej jak zacznę czytać "na poważnie".

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

U mnie w kolejce 1000 lat wkurzania Francuzów i Snajper - opowieść komandosa SEAL Team Six - mam już ebooki w telefonie, ale poczekają na marcowe wakacje.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Uprawnienia umieszczania postów