Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Motor Show 2011 Poznań 18-20 marca 2011

Awatar woolfik
    Auto
    Leon ST

Domyślnie Motor Show 2011 Poznań 18-20 marca 2011

Podobnie jak w zeszłym roku, na MTP organizowany jest "największy w Polsce" salon. Z tego, co widzę, podobnie jak ostatnio impreza na zasadzie miłego spędzenia sobotniego przedpołudnia dla okolicznych mieszkańców - kilka polskich premier i kilka egzotyków, pewnie i tak zamkniętych dla zwiedzających. Wybiorę się na 99% i zdam relację.

http://www.motorshow.pl/pl/

Domyślnie

Najciekawszą pozycją wydaje się być... Mansory!

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

DJ żartujesz? wole oglądać dacie, hyundaie i inne peugeoty, ale jakoś brzydota (czytaj Mansory) w ogóle nie wzbudza we mnie ciekawości
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Domyślnie

Ja również się wybieram. Ponoć spodziewają się 50 tys. zwiedzających, ale liczę, że jakoś uda mi się zrobić kilka zdjęć. Bilety w sumie nie są drogie, nawet pakiet rodzinny oferują

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Z Mansory będzie Aston Martin w karbonie. Inne ciekawe marki - Maserati, Bentley, Aston

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Idea 1.4 8V 2006r

Domyślnie

Ja się wybiorę z rodzinką. Dawno tam nie byłem
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel (francuski pełną gębą)

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Ja się tam dzisiaj wybieram Możecie więc liczyć i na moje zdjęcia z tej imprezy
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

Impreza fajna. Było sporo rodzynków przy których szczęka opadła. Stoisko Mansory powalało na kolana. Przepiękne auta i piękne modelki!
    Popisało się również Top Gear które sprowadziło Conti SS, 911 GTS i zabytkowego E-type, no i można było sobie porozmawiać z red. naczelnym
    Mercedes też nie zawiódł. SLS i kilka AMG były świetne, nowy CLS również. Szkoda że nie mogli otworzyć drzwi od SLS
    Szkoda że tylko 2 alfy były (nie licząc policyjnej)

Wystawa zabytków też ekstra. Motorki mimo że mało mnie interesowały też niezłe (Ducati Diavel powalił mnie na kolana)

Miałem okazję też wypróbować VW Parking Asistance, co było fajne, ale strasznie hhmmm może nie zagmatwane, ale te śledzenie ekraniku, machanie biegami i delikatne operowanie gazem było co najmniej irytujące. Dla mnie to zabawka dla naprawdę słabych graczy

kilka moich biednych fotek z telefonu:
    http://www.facebook.com/album.php?fb...323&aid=623837

Awatar poorwich
    Auto
    Citroen C3 I FL 1.4/75KM i Citroen C3 III 1.2/82 KM

Domyślnie

Myślę, że gdyby nie wystawa zabytkowych aut (tych od 190X roku i z PRL-u) to na PSM 2011 byłoby tylko kilka/kilkanaście ciekawych samochodów, ale dzięki tej wystawie było ich znacznie więcej.

Dosyć tego gadania - czas na moją fotorelację z PSM 2011:

Wczoraj (tj. 19.03.2011) byłem na Poznań Motor Show. A oto "kilka" zdjęć z tej imprezy.

Na początku wszedłem do hali nr 5:

Po ok. 1,5-godzinnym zwiedzaniu hali nr 5. przeszedłem się do hali z numerem 9, gdzie znajdowała się wystawa samochodów zabytkowych:

Następnie wstąpiłem do hali 3:

Później wszedłem do hali 3A. Na początku była wystawa motocykli, przez którą przeszedłem niczym wiatr:

Na sam koniec zostawiłem sobie wystawę samochodów z krajów demokracji ludowej, która odbywała się również w hali numer 3:

P.s. Nie wiem dlaczego znowu imageshack poobracał mi "piony" - na dysku mam je OK...
    "Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki" - Ettore Bugatti

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Idea 1.4 8V 2006r

Domyślnie

Po tak kompletnej "galerii" nie ma sensu żebym wklejał coś "swojego". Kolega poorwich pokazał chyba wszystko co było w Poznaniu. Ja właśnie wróciłem do domu. Było bardzo fajnie i rodzinnie, ale mając w pamięci Targi z przed 15 lat, to uważam że było baaaardzo biednie, a aut mało.

No dobra dam jedną Fotkę
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN1289.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	112.0 KB
ID:	3692  
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel (francuski pełną gębą)

Uprawnienia umieszczania postów