Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Motor Show 2011 Poznań 18-20 marca 2011

Awatar woolfik
    Auto
    Leon ST

Domyślnie

W końcu nie wziąłem aparatu, ale kol. poorwich mnie wyręczył (przynajmniej dokumentacyjnie :P) Ogólnie ciut lepiej niż w zeszłym roku, jakby więcej "konkretnych" samochodów, a mniej przeciętniaków, które stoją w zwykłych salonach. I tak:
    - niestety Mansory to nie moja bajka, IMHO przedstawione modele to profanacja - no ale zawsze ta ekspozycja wniosła w tę prowincjonalną imprezę trochę powiewu wielkiego świata
    - całkiem fajne stoisko Peugeota - w szczególności interesował mnie 508, niestety nie zaprezentowali topowych wersji, ale i tak jestem mocno na tak dla tego modelu (porządne wykonanie, lepiej się czułem niż w Mondeo czy Insigni, a jednocześnie pewna doza finezyjności została zachowana). Z ciekawostek ion.
    - Lexus CT jako jeden z nielicznych aut premium był stale otwarty dla publiczności, niestety, zarówno design jak i zwłaszcza wnętrze wypadają słabo, praktycznie co do wnętrza to większość europejskich kompaktów zostawia go z tyłu. Jest "luksusowo", ale tylko patrząc przez pryzmat Priusa, który w środku śmierdzi, ma design wnętrza rodem z conceptów z lata80/90tych. W Lexusie z kolei do projektowania wnętrza chyba zatrudnili designerów z chińskich fabryk boomboxów.
    - zdecydowanie lepsze stoisko VW niż w zeszłym roku - prezentacja 3D Passata, Jetta zrobiła na mnie lepsze wrażenie niż na zdjęciach - dużo miejsca, proporcjonalna sylwetka łądniejsza niż w Passacie, Amarok to niestety pod względem kabiny porażka (brak miejsca z tyłu i tandetne wykończenie), w Sharanie nie jest najgorzej.
    - fajne pozostałe ekspozycje - w szczególności legendy PRL (Wars, Mikrus, świetnie utrzymane P70) i AW, dużo importerów motocykli
    - Faktycznie skromnie u AR, ale Giulietty były, a na nich mi tylko zależało i nie zawiodłem się (chyba najładniejsze wnętrze spośród samochodów, w których siedziałem podczas targów)
    - Garbaty Porsiak nie przypadł mi do gustu
    - matowy CLS- piękny!
    - troszkę bezsensownie obecne na targach multisalony powieliły ekspozycje Mitsubishi i Mazdy, mimo, że ci producenci żadnych specjalnych nowości nie wprowadzili.

Zabrakło mi:
    - A6
    - Volvo
    - większej ilości egzotyków
    - dostępności wnętrz aut premium
    Stąd oceniam wysoko jak na "prowincjonalną" imprezę, ale gdybym miał spędzić więcej, niż 3 godziny, to bym się zanudził (chyba, że byłbym zajęty staniem w kolejce do gokartów czy innych atrakcji )

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

ja tam nie mogę zrozumieć tego, bo o ile normalką były pozamykane AMG, czy prosiaki to Suzuki/Mazda/Mitsu (koniec hali 5 po prawej) tym bardziej w standardowych wersjach mogły by być otwarte.
    Audi troche niefortunnie ustawili A7, by tył można było jedynie podziwiać z max 20 cm :/

z VW to mi się najbardziej podobały elektrycznie zamykane drzwi w Sharanie cały dzień można by było się nimi bawić hehe no i Golf R32 wyglądał świetnie (nie pokazujcie tego na Alfaholikach, bo mnie zjedzą )

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

To był chyba golf R

Domyślnie

No dobra dam jedną Fotkę
    Rozumiem, że od małego trzeba zaszczepiać ducha motoryzacji Trzeba przyznać, że gust już całkiem niezły :P

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Widzę, że to samo co rok temu, tylko trochę więcej staroci
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Uprawnienia umieszczania postów