Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: BMW 320d vs Skoda Octavia II 2.0 TDI

Głosujących
51. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • BMW 320d

35 68.63%
  • Skoda Octavia II 2.0 TDI

16 31.37%
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: BMW 320d vs Skoda Octavia II 2.0 TDI

Awatar marek

Domyślnie BMW 320d vs Skoda Octavia II 2.0 TDI

Chciałbym usłyszeć wasze zdanie w tej kwestii. Chodzi mi głównie o kwestie stylistyki ale nie tylko. Według mnie Octavia jest ogólnie lepsza. A co wy myslicie??

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aleś wybrał auta do porównania.... pogratulować.... Pod ajkim względem skoda jest lepsza od BMW??

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999
    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Aleś wybrał auta do porównania.... pogratulować.... Pod ajkim względem skoda jest lepsza od BMW??
    Taak... :lol: :lol: ??: moze jeszcze porownamy Malucha z Maybachem, albo Ferrari ??:

Awatar marek

Domyślnie juz ci mówie

Więc jest ładniejsza z zewnątrz, wnatrze ładniejsze i podobnej jakości, większy bagażnik, większa łądowność, dłuższa itd. BMW ma za to lepsze osiagi ale to auto raczej nie na tor więc uznałem to za mniej wazny aspekt.

Domyślnie

Jak dla mnie user"MAREK" ma rację!
    A z drugiej strony od auta stricte rodzinnym nie wymagalbym bardzo wysokich prędkości "wolniej pojedziesz, dalej zajedziesz"
    A pozatym Octavia jest Ładniejsza bo nie projektował jej BANGLE (którego nienawidzę)
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

Awatar marek

Domyślnie colin4 - dzieki za poparcie i zrozumienie

Właśnie nienawiśc do Bangla, który zabił marke BMW oraz to, że Octavia bardzo mi sie podoba i jest świetnym autem skłoniła mnie do napisania.

Domyślnie

a jedyny sensowny teór BANGLa to 740ti przed liftingiem
    po co oni robili te brzydkie tylne swiatła
    jesli 2-częsciowe były ładne!
    MB W123- Najpiękniejszy (no może tylko SLR jest śliczniejszy;p)

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Ale te dwa auta sa nieporównywalne! Fat, ze pod pewnymi względami są do siebie podobne, ale mimo to Skod jest autem o klasę niższym, to kompaklt na bazie Golfa, ma napęd na przód, a BMW na tył. Trójka jest autem klasy średniej premium, wykończenie wnętrza na pewno w skodzie lepsze nie jest, największa róznica to cena. Skoda kosztuje 83.900 a BMW 134.500 zł. No i przede wszystkim na pewno BMW prowadzi się o niebo lepiej.

Awatar marek

Domyślnie do Dominik999

Po pierwsze Octavia to klasa średnia i nie ma co do tego watpliwości chociarzby dla tego, że pod wieloma względami jest większa od BMW. Po drugie klasa średnia premium została wymyślona przez włascicieli BMW itp. żeby czuli sie lepsi od włascicieli Mondeo, Passatów czy Octavi i tak na prawde nie istnieje!! Prowadzenie jest napewno lepsze w BMW ale własnie na tym polega ankieta - czy warto płacić jakies 40 tys. zł wiecej za lepsze prowadzenie i osiągi w aucie rodzinnym, ewentualnie służbowym?!

Domyślnie

Octawia jest okropnie nudna, ja bym w tym aucie zasnął, nowe bmw mi się nie za bardzo podobają, więc wybrałbym używaną poprzednią generację bmw3 i zapłaciłbym mniej niż za Octawię

Uprawnienia umieszczania postów