Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 10 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Wątek: Lancia Kappa Coupe 2.0t 20V

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie Lancia Kappa Coupe 2.0t 20V

Z serii "marzenia są po to, aby je spełniać". To spełnione w mijający weekend. W skrótcie: rocznikowo 2000, silnik 5-cylindrowy 2.0t 220 KM, przejechane prawie 180k km, z czego prawie 700 bezproblemowo przeze mnie (oby było tak dalej), głownie trasa, wyszło na oko jakieś 8,5 l/100km. Tapicerka skórzana od Poltrony Frau (w przyszłym roku obchodzą 100-lecie istnienia) w odcieniu fioletu Viola. Idzie jak marzenie, pełna elektryka, klimatyzacja, zmieniacz CD. Egzemplarz 3153 z 3226 (some say 3620). Sesja na szybko z doskoku:

EDIT: Trochę więcej trochę lepszych ujęć:

Ostatnio edytowane przez Ecnelis ; 17-09-2011 o 22:02

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Pięękna. Widać że trafiła Ci się końcówka tej bardzo krótkiej Produkcji Piękne auto z czasów kiedy Lancii jeszcze opłacało się robić tak cudowne Gran Turismo. Gratuluje. To prawdziwe spełnienie marzeń. Ja ze swoją "byłą" 156 V6 się po prostu chowam.
    Mam nadzieje że będzie Ci długo bezawaryjnie służyć i już tylko i wyłącznie ZYSKIWAĆ na wartości.
    Jesteś prawdziwym FANem motoryzacji.

PS. Nieskromnie zapytam...ile Cię kosztowała ?
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Wspaniała.

Umyj ją porządnie i czekam na kolejne fotki.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Zawsze mi się wydawało, zabrzmi może to trochę śmiesznie, że te auta (szczególnie włoskie) żyją własnym życiem. Lubią jak je codziennie głaszczesz, czyścisz, polerujesz, obchodzisz dookoła, przeżywasz każdą najmniejszą kreskę na lakierze, wtedy jest gwarancja, że zawsze odpali. Jednak schodząc na ziemię naprawdę zacny samochód, do tego tylko tyle egzemplarzy powstało. Życzę jak najwięcej radosnych chwil z tą Lancią. Kurczę takich aut już się nie produkuje. Idealna linia coupe. Żadnego siłowania się na oryginalność. Po prostu świetnie nakreślone auto. Tylko patrzeć i podziwiać. Zazdroszczę ci.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Cudo Te auto juz zdecydowanie zalicza sie, takze do moich motoryzacyjnych marzen

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

wow. Gratuluje i zazdroszcze Kolor moze nie szczegolny (najlepszy jest granat), ale i tak jest piekna

Domyślnie

Gratuluję zakupu! Kappa Coupe to rzadko spotykane auto na ulicach ze względu na swoją dość oryginalną stylistykę, ale mnie się bardzo podoba. Tak czy inaczej życzę szerokiej drogi i bezproblemowej eksploatacji!

Cytat Zamieszczone przez baczek Zobacz posta
    wow. Gratuluje i zazdroszcze Kolor moze nie szczegolny (najlepszy jest granat), ale i tak jest piekna
    Nie, najlepsza jest czerń połączona z czerwienią tapicerki...

Awatar Dynks
    Auto
    Toyota Corolla E11 1.3

Domyślnie

Wooooooooow! Gratuluję zakupu, trzeba mieć wielkie cojones żeby kupić takie auto z takim silnikiem
    Moderator Dream Team

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Przepiękne auto, pozostaje tylko pogratulować zakupu
    W zeszłym roku w komisie przy stacji stała taka jedna srebrna ale dość szybko znalazła właściciela i to była jedyna, którą miałem okazję zobaczyć na żywo. Na prawdę wyjątkowe auto

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Piękne auto tylko musisz mieć mechanika, który bardzo dobrze zna się na tym silniku. Kolega z pracy miał Kappę 2.0T (sedan) i przez mechanika padł silnik. Koszt naprawy - 7,000zł. A baardzo ciężko zdobyć używkę w dobrym stanie. Nie mniej mam nadzieję, że będziesz z niej bardzo zadowolony. Szerokości.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Uprawnienia umieszczania postów