Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Kto lepszy?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Opel Vectra GTS 2.8 V6

5 13.16%
  • Honda Accord Type-S

11 28.95%
  • Skoda Octavia II RS

3 7.89%
  • Ford Mondeo ST 220

19 50.00%
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Sportowa klasa średnia

Awatar marek

Domyślnie Sportowa klasa średnia

Które auto tego segmentu najbardziej wam pasuje. Na które ewentualnie byscie się zdecydowali? Czekam na głosy i komentarze. Moimi faworytami sa Skoda Octavia II RS i Ford Mondeo ST 220. A waszymi?

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Zdecydowanie Mondeo, świetny wygląd i zawieszenie, ładne, klasyczne wnętrze. Jakoś za Hondą w tej wersji nie przepadam, vectra jest nawet ładna (nieźle wygląda w czarnym), a skoda odpada, bo to nie jest klasa średnia...... to kompakt, można go porównać z Golfem GTi albo Astrą 2.0 Turbo ...........

rshmn
    Guest

Domyślnie

Octavia - klasa nizej, odpada
    Honda - fantastyczne 4 gary, no wlasnie... 4
    Vectra - nie lezy mi ostatni lifting
    Mondeo - mmm

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Zagłosowałem na Mondeo, choć z tej czwórki nie kupiłbym żadnego auta. Mój faworyt w tej klasie to 156 SW GTA, choć kosztuje więcej od tych 4 aut, ale warto dopłacić.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (NOL 6Y06)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wybrieram accorda.Jesli chodzi o wyglad reszta jest dla mnie tylko cieniem dla type s.Jeszcze mondeo wyglada niezle ale jego wyglad juz sie opatrzył.Silnik w hondzie, ktory juz przetesteowałem w kazdy mozliwy sposob to wg mnie mistrzostwo cywilnych przecietnych aut.W zadnym innym samochdzoie nie siedzi tak dobra czworka.Zamyka sie przy 7300 obrotow a od 5000 w gore ryczyz dwoch tłumikow ostrym basem nie przypominajacym w ogole 4 cylindrowej jednostki.Do tego nie ma zadnych drgan ani wibracji czy duszenia na dolnych obrotach.190 koni przy dynamicznej jezdzie w miescie zadowala sie 11 litrami benzyny.Konkurecja jest na pewno troche mocniejsza i pracuje rowniej dzieki 6 cylindrom ale chlapnie ze 2 litry paliwa wiecej.Skaoda moze tyle samo co honda ale za to obowiazkowo 98 oktanow.Skode stawaim na koncu za silnik turbo, ble.Chociaz w wersji rs nowy model prezentuje sie całkiem dobrze.

Domyślnie

Ja bym wybrał... VW Passta Czemu go tu nie ma, wg mnie jest lepsze niz ta czwórka...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Davis
    Ja bym wybrał... VW Passta Czemu go tu nie ma, wg mnie jest lepsze niz ta czwórka...
    To sa usportowione wersje seryjnych modeli a passat jescze nie ma zadnego

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Odnośnie Vectry - po pierwsze był silnik 3.2 V6 211 KM, a nie 3.0, a po drugie obecnie już tej jednostki nie ma, zastąpił są 2.8 V6 Turbo 230 KM. Po trzecie, jeśli porównujemy topowe wersje tych modeli to powinna się znaleźć Vectra OPC (2.8 V6 Turbo 255 KM), mimo że jest od reszty zdecydowanie mocniejsza.

Domyślnie

Zdecydowanie Ford mondeo st220. Jest najładniejszy, najszybszy na zakrętach , ma mocny silnik..... i napęd na przód. Czemu? czemu w takich autach dają napęd na przód..

Awatar marek

Domyślnie

Jeśli ktos chce porównywać Octavie RS z Golfem GTi to jest poprostu głupi i chyba nigdy nie widział tych aut! Co do Accorda to jest najwolniejszy (7,9 s do 100km/h) nie ma ESP ani komputera pokładowego nawet w opcji! To zdecydowanie najgorsze auto z tej 4. W kwestii Passata jest wersja 2.0 TFSI Sportline ale nie wiedziałem czy go dodać.

Uprawnienia umieszczania postów