Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 15 z 37 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 361

Wątek: Uwagi dotyczące działania forum

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Nie jestem specjalistą od bezpieczeństwa, ale wyłączany przez Chrome komputer brzmi co najmniej dziwnie. Wiadomo, że za bezpieczeństwo strony odpowiedzialny jestem ja, ale nie zwalnia to użytkownika z zabezpieczania się po swojej stronie. Po pierwsze nie trzymajcie haseł z dostępem do ważnych treści w przeglądarce internetowej. Dwa antywirus to podstawowy program, przynajmniej na Windowsie. Podaje także link do ostrzeżenia abyś mogli dokładniej zdiagnozować typ zarażenie podstron forum. http://google.com/safebrowsing/diagn...leria.pl/forum

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Gratulacje! Ostatnie problemy wykazały jedynie jak słaby jest ten serwer nie tylko pod względem płynności.
    A dokładniej?

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    Mam nadzieję, że teraz po tej szopce z wirusami i naprawą (która z kilku godzin przeciagnela się do 2 dni) zrazi się do tego forum jak najwięcej użytkowników
    Za takie "życzenia" powinieneś co najmniej stracić tytuł "newsmana forum", ale to nie ja tu jestem administratorem. Zawiodłeś mnie swoją opinią i to bardzo... Ale cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. Szkoda, że aż tak bardzo krytycznego w Twoim przypadku...

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Krzysztof Cieślak Zobacz posta
    Nie jestem specjalistą od bezpieczeństwa, ale wyłączany przez Chrome komputer brzmi co najmniej dziwnie.
    Nie wiem czy to do mnie kierowałeś te słowa, ale wspomniałem, że Chrome się wyłącza, a komputer zawiesza. Przeglądarka w rzeczy samej nie może wyłączyć komputera. Oczywiście to częściowo moja wina bo zapomniałem o najważniejszym programie jaki powinien być w Win.

A dokładniej?
    Forum najczęściej chodzi dobrze, ale co jakiś czas dostaje "czkawki" i czasem na dłużej.
    Zdarzają się takie dni, że strona chodziła dosyć ciężko. Podstrony forum włączały się bardzo długo, tak samo działało wysyłanie wiadomości.
    Czasem pojawiały się dwa posty o tej samej treści mimo, że tylko raz wysłano.
    Pojawiała się co jakiś czas informacja, że nie może wysłać wiadomości mimo, że później wchodząc na forum była ona widoczna.
    Były przypadki, że jakiś użytkownik usunął posta w danym temacie, ale i tak na głównej widniał on jako ostatni w nim piszący.
    No i przykład z ostatnich dni, nie działała też wyszukiwarka poprzez Google na głównej. Ten serwer co jakiś czas ma jakieś dziwne bolączki, a teraz ten Trojan. Nie jest to jakieś kierowane pretensji do ciebie, ale po prostu stwierdzam co się dzieje.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dj Brabus Zobacz posta
    Za takie "życzenia" powinieneś co najmniej stracić tytuł "newsmana forum", ale to nie ja tu jestem administratorem. Zawiodłeś mnie swoją opinią i to bardzo... Ale cóż, każdy ma prawo do swojego zdania. Szkoda, że aż tak bardzo krytycznego w Twoim przypadku...
    DJ spójrz na to od drugiej strony: na aG masz od groma reklam, które jakąś kasę przynoszą (kokosów nie ma ale źle raczej też nie jest - umów nie znam ale potrafię to oszacować). Administrator dla mnie osobiście jest wielkim nieobecnym na forum. Co jakiś czas są problemy i z forum i z serwisem. Pojawia się teraz kwestia wirusów, która przez dobrych kilka dni nie była ruszona. Żadnej informacji: dzieki za info. Już staramy się naprawić. NIC.
    Z uwagi na reklamy jest to serwis KOMERCYJNY.
    Ja osobiście oczekuję od takiego serwisu:
    - BEZPIECZEŃSTWA
    - NATYCHMIASTOWEJ reakcji na jakiekolwiek problemy związane z pkt 1
    - obecności administratora w życiu forum / serwisu
    - rozsądnej moderacji / jasnego regulaminu.

Możesz mi napisać, tak szczerze, który z w/w punktów jest spełniony na aG w 100%?
    Pomogę: ŻADEN. Do każdego z w/w punktów ja mam przynajmniej DUŻE zastrzeżenia.

Jak apele na forum nie pomagają to może jak drastycznie spadnie ilość odsłon a co za tym idzie mniej kasy wpadnie na konto to coś w końcu się ruszy ze zmianami.

Dla mnie brak jakiegokolwiek działania po zaraportowaniu o wirusach ja odebrałem tak: "coś tam się posypało, ale po co wyłączać forum, są antywirusy a kaska idzie przecież z odsłon".
    Podkreślam: to jest moje prywatne odczucie jak mnie traktuje właściciel / administrator tego serwisu. A powinien inaczej - między innymi dzięki mnie zarabia pieniądze.

Domyślnie

Nie chcę bronić Krzyśka, bo sami (Redaktorzy) mamy z nim problemy , ale pisanie, że życzenie administratorowi, żeby w końcu jego strona zdechła (w przenośni) - będąc osobą z długoletnim stażem i dopiskiem "newsman forum" jest co najmniej nie na miejscu.

Awatar manager
    Auto
    Fiesta/Rifter/reszta na sprzedaż

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Możesz ściągnąć jakiegoś antywirusa na tel. Jeżeli masz Androida to jest spory wybór.
    A na kafelki ? bo przyznam, że mam pewne obawy

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Na kafelki sidolux. Na WP8 nie trzeba, zbyt zamknięty system.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Tak gwoli informacji, przeskanowałem sobie telefon (android) Eset-em mobile security i wykrył u mnie trzy trojany TrojanSMS.Agent.TI. Są to pliki .apk, a więc instalki, lecz nie wiem czy zainstalowały się same w tle czy też tylko zostały ściągnięte i pozostały nieaktywne. Antywirus je bez problemu usunął i nie pokazuje więcej zagrożeń. Nie wiem niestety czy ten trojan miał wykradać sms-y, czy też może wysyłać je na numery premium. Ja u siebie mam na szczęście założoną blokadę połączeń/smsów/mmsów itp.itd. z numerami premium na poziomie operatora, więc nie powinienem mieć żadnych przykrych konsekwencji w formie kosmicznego rachunku, no ale to zobaczymy jak mi wystawią rachunek. W razie czego wyślę Wam go do zapłaty.

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

manager, Eset działa też na kafelkach Są czasami wersje na kompa + w pakiecie na komórkę z WP...

Uprawnienia umieszczania postów