Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Wątek: Uwagi dotyczące działania forum

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Uwagi dotyczące działania forum

Za ok. 1,5 m-ca powinien się pojawić test C4 Picasso. Trzeba się uzbroić w cierpliwość

Domyślnie

1.dlaczego nie mogę edytowac wcześniej wyslanych postow-dwu-trzy dniowych, nie ma opcji edytuj posta na stronie forum?
    2. Na forum kiedys byl watek dotyczacy przerobek w Photoshop-ie, nie wiem dlaczego, ale cos nie moge go znalezc?

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

1. Masz 15 minut na edycję postu.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Opel Astra TwinTop

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez jabol wytrawny Zobacz posta
    1.dlaczego nie mogę edytowac wcześniej wyslanych postow-dwu-trzy dniowych, nie ma opcji edytuj posta na stronie forum?
    2. Na forum kiedys byl watek dotyczacy przerobek w Photoshop-ie, nie wiem dlaczego, ale cos nie moge go znalezc?
    2. Kiedyś czyli? Na forum był dział "Wirtualny Tuning" i może tam znalazł się ten wątek. Dział został zlikwidowany.

Domyślnie

Wyszukiwarke z tego forum nalezy wywalic stad bo do niczego sie nie nadaje, a proba jej uzycia powoduje nagla chec uzycia M-16 i "podziekowania" tworcy tego gniota raz na zwsze.
    jedyne co ten zlom potrafi to brak wynikow , sproboj ponownie pozniej.
    Warning: Declaration of vBForum_Item_SocialGroupMessage::getLoadQuery() should be compatible with that of vB_Model::getLoadQuery() in ..../packages/vbforum/item/socialgroupmessage.php on line 20
    Warning: Declaration of vBForum_Item_SocialGroupDiscussion::getLoadQuery() should be compatible with that of vB_Model::getLoadQuery() in ..../packages/vbforum/item/socialgroupdiscussion.php on line 20

Domyślnie

Forum jest od kilku lat w fazie beta-testów - trzeba jeszcze troszeczkę poczekać aż wszystko będzie hulać jak należy.

Domyślnie

brak użycia img powoduje nagłą i wielką niechęć do pisania na forum-da się z tym (img) coś zrobić, dlaczego ss.pl może mieć img a ag.pl nie?

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Temat wałkowany milion razy. Nie każdy ma mocarny komputer i superinternet. Jak się zacznie masowe wstawianie IMG, to forum się rozjedzie (zacznie się wstawianie obrazków >3000-pikselowych), nie mówiąc o tym, że będzie się wczytywać dwa dni. A jeszcze wyobraź sobie odpalanie AG na telefonie (co wielu użytkowników czyni). Transfer kosztuje (nie wszędzie jest wifi), czasu na załadowanie też bywa nieraz niedużo.
    Miniaturki są eleganckie i widać wszystko, co ma być widać.

Domyślnie

Dokładnie, poza tym wrzucenie miniaturek na forum np. przez turboimageshosta to dosłownie 2 minuty.

Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

Poza tym bardzo dobrze działa też forumowy moduł wrzucania fotek i obrazków. Ja praktycznie tylko z niego korzystam. Łatwiej się dodaje obrazki niż poprzez IMG (tylko trochę dłużej to trwa )
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Uprawnienia umieszczania postów