Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 17 z 34 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 331

Wątek: Seat Leon 1.9 tdi 90KM

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

i ze szpachla

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daboo Zobacz posta
    gt4 - a czemu sie nie da sie ? wszystko sie da tylko z odpowiednim podejsciem
    bo jest zmasakrowany a na nowo malowana część jest w innym odcieniu

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

No ... to Leon dostal prezent na haloween, nowe filtry (powietrza, paliwa, oleju) i zalany zostal nowym olejem teraz poluje jeszcze na zimowki ... awaryjnie mam jakies z kolcami ale nie chce dostac mandatu

----- Poprzedni post napisany o 13:15 -----

zastanawiam sie tez nad bagaznikiem dachowym, ale chyba zbastuje bo mi sie miejsce w domu konczy haha
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

trumna na dachu by pasowala na helloween ale dobrze, ze jej nie bedziesz montowal.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Dopiero teraz doczytałem, że ten Leon ma pod maską TDI! Gratulejszyn, Panie- fajnego auta z porządnym silnikiem!

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Zimowki w poprawnym rozmiarze 195/60/15 zakupione i zalozone, sa to cztery wynalazki o nazwie Effiplus epluto I (brzmi kosmicznie ), nie ukrywajmy sa to typowe gumy made in china ale przynajmniej nowe, z gwarancja i w przystepnej cenie. Na przelot swiateczny powinny wystarczyc, a glownie po to zostaly zakupione
    Z tego miejsca chcialbym serdecznie pozdrowic ludzi z edynburga, ktorzy zdolali zamieszczajac to ogloszenie zwodzic mnie przez ponad 2 tygodnie. Po pierwsze ceny podane tam okazuja sie cenami za opony letnie - zimowki sa duzo drozsze, i tak naprawde nie ma ich na magazynie, sa jak ogloszenie podaje do zamowienia ... Po drugie dwa tygodnie czekalem na kontakt odnosnie wspomnianej drugiej dostawy ktora miala byc 11 listopada, okazuje sie jednak, ze do 11 listopada hurtownia z Polski miala im dac jedynie odpowiedz czy bedzie mozliwa dostawa. Nikt z Edynburga nie pokwapil sie zadzwonic do Profil zeby dowiedziec sie cokolwiek w tej sprawie (wiec sila rzeczy nie byli w stanie odpowiedziec czy w ogole beda mieli jeszcze te opony), a pierwsza partia opon zimowych (ponad 100 sztuk) ponoc sie sprzedala do warsztatu w Glasgow, niestety numer warsztatu podany mi przez telefon nie istnieje - co automatycznie przekresla wiarygodnosc typkow z Edynburga. Zastanawiam sie jak i czy warto tracic czas na uprzykrzanie im zycia na ebay....
    No nic, letnie 17" prawdopodobnie bede odnawial, w sumie jedna musi byc delikatnie uszkodzona bo spieprza mi powietrze (opona ponoc cala) ale to jeszcze zalezne jest od kilku rzeczy ktore powinny wyjasnic sie w niedalekim czasie. Na szrocie znalazlem wreszcie leona z kompletnymi plastikami tylnej klapy (tylna polka wreszcie podnosi sie na dwoch sznureczkach - SUKCES!), mam dzialajaca poprawnie, a nie wcisnieta na chama popielniczke dla pasazerow z tylu i nowa zaslepke wejscia na kompa. To by bylo na tyle, chociaz bede niedlugo testowal jakies specyfiki do deski rozdzielczej - po odpicowaniu pewnie wrzuce kilka sweet fotek.

Lubię chałwę.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daboo Zobacz posta
    (...) chociaz bede niedlugo testowal jakies specyfiki do deski rozdzielczej - po odpicowaniu pewnie wrzuce kilka sweet fotek.
    Best value for money -> Valet Pro Talos Protectant lub PB Natural Look (fajny zapach)

Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Nie wiem, mam jakies mleczko regenerujace plastiki w polmacie, jutro sie dowiem co za firma bo odbieram z reszta kosmetykow.

Lubię chałwę.

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

aż tak zjechane masz te plastyky? w Civie jeszcze żadnym cholerstwem nie traktowałem deski i nie będę, póki co wygląda jak nowa

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Poprawny rozmiar to 195/65 r15

Uprawnienia umieszczania postów