Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: VW Tiguan 1.4 TSI Sport&Style

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Vincentus Zobacz posta
    Szkoda kasy na ksenony ? Wow, mocny argument... Roznica w oswietleniu kolosalna, nawet w miescie to ma znaczenie.
    No i nie ma to jak wkurzać ludzi jadących z przeciwka ksenonami A tak poważnie, to jak ktoś mało jeździ to faktycznie jest to bajer i to bardzo kosztowny w eksploatacji, żarówka nie kosztuje kilka-kilkanaście złotych...
    A tak swoją drogą to mój były wykładowca jakiś czas temu kupił Tiguana oczywiście 2.0 traktor no i ciągle ma z nim problemy, tak samo jak z golfem V 1.9 też traktorem. Nie rozumiem takich ludzi, jeździ gównianym autem, a potem drugi raz kupuje samochód tej samej firmy. Pewnie wykładowcy akademiccy mają z 50 % rabatu na szmelcwageny, bo na Toyoty to wiem, że mają, bo co drugi ma nowego Avensisa
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Moderator Awatar b707
    Auto
    Skoda Superb III ew. Citigo Elegance

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Szakal Zobacz posta
    Nie widzę problemu. Moderator może wydzielić posty i zrobić osobny temat albo przenieść do już istniejącego o podobnej tematyce.

Poza tym zgłaszamy takie uwagi poprzez wykrzyknik znajdujący się na dole po lewej stronie. Możesz zgłosić jakikolwiek post i poinformować o tym bałaganie jaki się tu zrobił.
    A Ty sobie myślisz że to takie proste... Tu A, tu B, tam C a gdzie indziej ABC. Jak wydzielisz taki syf to zaraz będą krzyki że "usuwane są posty na temat" itp, itd

Wywalam większość do innego tematu. Jak komuś się nie podoba że poleciały jego posty "po części" na temat to jego problem.

http://www.autogaleria.pl/forum/show...u-VW...-Tiguan

pzdr

---------- Post napisany o 22:54 ---------- Poprzedni napisany o 22:47 ----------

Cytat Zamieszczone przez Vincentus Zobacz posta
    Szkoda kasy na ksenony ? Wow, mocny argument... Roznica w oswietleniu kolosalna, nawet w miescie to ma znaczenie.
    Zdecydowanie się zgadzam. Aby mieć na ten temat zdanie trzeba pojeździć z tymi ksenonami i doświetlaniem zakrętów. IMHO warto zdecydowanie dopłacić te pieniądze. Tutaj nie ma nawet co porównywać. Mój ojciec który nie cierpi jeździć w nocy z takimi światłami całkowicie zmienił zdanie.
    Imperialne Siły Moderujące

W ofercie żółte papiery II , wyjazdy do sanatorium w Bananlandzie oraz NISZCZENIE PLANET

Awatar KRIS20_RS
    Auto
    Skoda Yeti 1,4 TSI Experience

Domyślnie

Piękny Tiguan....w tym kolorze prezentuje sie rewelacyjnie!!!... Bardzo podoba mi sie przod...co do "tyłka" jeszcze nie mam zdania... Samej radości z jazdy !!!...TSI :-) :-) :-) A co do ksenonow z doświetlaniem zakretow... jak dla mnie zbierają same plusy...Najlepszy dodatek z listy opcji jaki mozna sobie zafundowac!...

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie

Być może Zafundowałbym je sobie gdyby były w opcji razem z dziennymi LED ami ale niestety nie było...

Uprawnienia umieszczania postów