Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: VW Tiguan 1.4 TSI Sport&Style

Auto
    VW Tiguan / Mitsubishi ASX

Domyślnie VW Tiguan 1.4 TSI Sport&Style

Witam. Od miesiąca jeżdżę nowym Tiguanem z silnikiem 150 KM TSI wersja Sport&Style . Jestem bardzo zadowolony. Ilość miejsca zarówno z przodu /sportowe super wyprofilowane fotele / jak i z tyłu zadowoli każdego.Zawieszenie komfortowe, opony 235/55/17" super trzymają się drogi cichutko przejeżdżając przez nasze dziury. Spalanie w trasie przy delikatnej jeżdzie komputer pokazywał ok 6 L. Mam przejechane dopiero 400 km więc jeżdżę spokojnie i być może takie spalanie . Kilka fotek :
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av.jpg
Wyświetleń:	354
Rozmiar:	101.4 KB
ID:	3754   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tig.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	98.8 KB
ID:	3755   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av (2).jpg
Wyświetleń:	343
Rozmiar:	103.2 KB
ID:	3756   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	av (3) - Kopia.jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	95.1 KB
ID:	3757  

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Własnie co mi sie rzuciło w oczy to fakt ze passat cc ma szczegoły najbardziej podobne do tiguana czyli przednie i tylne swiatła, grill oraz przetłoczenia na przednim zderzaku. Gratulacje z nowego nabytku. Zacna fura z konkretem pod maska. Dobrze ze nie bocian. Jeszcze foty wnetrza mogłbys umiescic. Szerokiej drogi.

Auto
    VW CC 2.0TDI 177KM DSG

Domyślnie

Gratuluje, bardzo ladne auto...pochwal sie jesli mozesz ile Cie to cudo wynioslo, i jak VW jest skory do upustow przy presji modelu FL.......zadowolenia zycze

Auto

Domyślnie

Wersja Sport&Style kosztuje 99 200 . Za dodatki w postaci park assist, lepsze alumy, lepsza muza, lakier itp musiałem dopłacić . Niestety VW nie jest skory do upustów ponieważ Tiguany schodzą jak ciepłe bułeczki i wszystkie do końca czerwca były sprzedane już z początkiem roku. Ja sam zamawiałem w 2010 a odebrałem koniec marca. Na angielskim forum czytałem, że niektórzy czekają po pół roku Odnośnie FL to nie każdemu on się podoba- różnica tylko w grillu i oświetleniu. Wg mnie obecna wersja jest ładniejsza z tym przodem . No ale gdy zamawiałem samochód nikt jeszcze nic nie wiedział o FL .Kupiłem TSI ponieważ mało jeżdżę a jak wiadomo z dzisiejszymi dieslami są kłopoty przy małych przebiegach z uwagi na dpf-y. Poprzednim QQ zrobiłem 11 tyś za 2,5 roku

Awatar DFD
    Auto
    VW Passat CC 1.8 TSI

Domyślnie

Gratuluję TigerIguana. Sam trochę nad nim myślałem. Dobre, porządne, funkcjonalne autko i zgadzam się że poliftingowe nie wygląda lepiej, przynajmniej z zewnątrz.
    VW nie jst skory do upustów, bo rzeczywiście bardzo dobrze się sprzedaje w ostatnich latach. Mimo to, zwykle można ok. 5%-10% wytargować.

Auto

Domyślnie

DFD może i można wytargować te 5 czy 10 % jeśli im jakiś model zalega ale w przypadku Tiguana to gdy zapytałem telefonicznie jaki upust- usłyszałem śmiech.. Pan powiedział mi, że w ogóle ich nie ma i trzeba zamówić i czekać ... Jeśli coś im schodzi od ręki to dlaczego mają dawać upusty ? Sam na to liczyłem jeszcze jak czekałem na odbiór, że może jakaś promocja wpadnie i dostanę coś taniej ale nic z tego . Wejdż na http://www.mytiguan.com/ i poczytaj ile czekają na odbiór . Sam bym był w stanie dopłacić aby nie czekać Owszem można utargować 2- 3 % w akcesoriach.
    W ubiegłym roku Tiguan był najlepiej sprzedającą się "terenówka" w Niemczech .
    / Najpopularniejsze modele terenowe

W ubiegłym roku zarejestrowano w Niemczech prawie 300 000 nowych samochodów terenowych. To zdecydowanie najlepszy wynik w ciągu ostatnich 10 lat. Oto lista modeli, które w omawianym segmencie cieszyły się u naszych zachodnich sąsiadów największym zainteresowaniem.

Jak wynika z danych urzędu KBA, w roku ubiegłym zarejestrowano w Niemczech prawie 300 000 nowych samochodów terenowych. To zdecydowanie najlepszy wynik dla omawianego segmentu rynku na przestrzeni ostatnich 10 lat: w roku 2001 wolumen wyniósł nieco ponad 101 000 egzemplarzy.

Oto lista pięciu najchętniej kupowanych modeli terenowych w Niemczech za rok 2010:
    1. Volkswagen Tiguan
    2. BMW X1
    3. Nissan Qashqai
    4. Audi Q5
    5. Ford Kuga
    ... /

Awatar DFD
    Auto
    VW Passat CC 1.8 TSI

Domyślnie

Być może z Tiguanem rzeczywiście jest trudniej o dobry rabat, jeżeli klienci stoją po niego w kolejkach. Generalnie jednak te 5-10% to marża dealera, którą ma na każdy model. No ale najważniejsze że masz już swoje długo wyczekiwane autko : ) Ja moje zamówiłem w styczniu, a odebrałem w ub. sobotę. Na razie 300km na liczniku ; )

Auto

Domyślnie

No to tez musiałeś czekać ... Dla mnie to było jak ciąża Mamy tyle samo na liczniku więc będzie o czym porozmawiać. Też bym brał CC ale kupiłem Tiga z uwagi na miejsce zamieszkania. CC z 1,8 TSI jak dla mnie idealne rozwiązanie i nie trzeba jeżdzić przepalać filtra DPF ...

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

5-6 % da się wyciągnąć, choć jak poszedłem negocjować swojego Tiguana u Bełtowskiego w Krakowie to chcieli mi dać tysiąc rabatu. To im powiedziałem, że tysiąc to się daje na porządnym rowerze, a nie furze za taką kasę.
    Gratuluję zakupu i jakbyś chciał coś wiedzieć więcej to wal na śmiało. Ja już mam takie prawie 2 latka, więc auto znam na wylot.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Dobry rabat to dopiero się zaczyna przy 10%, ale to raczej dotyczy innych marek, u VW nie ma szans "dwucyfrówkę".
    Dobry Kamaz nie jest zły

Uprawnienia umieszczania postów