Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: Volvo Universe Concept

Auto
    Duże

Domyślnie

Auto jest piękne. Nie jestem obiektywny, jeśli chodzi o tą markę, ale jej siła i urok od zawsze tkwiła w prostocie. Przód jest intrygujący. Silny. Przypomina taran albo płaskie czoło jakiegoś tura.
    Szkoda, że do produkcji wstawią jakieś normalne lampy a obok diody LED... choć trzymam kciuki, żeby się opamiętali

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

WTF to jedyne, co się ciśnie na usta. Niestety :/
    Projektant grilla chyba był na bani i wzór mu się zwielokrotnił o oczach...

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie

Mi tam on się podoba. Ciekawe czy jest szansa na tego typu auto seryjne w Europie.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Prezes Volvo Hakan Samuelsson powiedział w Szanghaju, że nie powstanie wersja seryjna. Nie będzie luksusowego flagowego modelu Volvo, który konkurowałby z Mercedesem klasy S czy BMW serii 7. Powodem takiej decyzji jest fakt, że tego typu samochód nie pasowałby do zielonego wizerunku szwedzkiego producenta. Produkowanie dużego sedana z V10 czy z V12 pod maską kłóci się z image jaki buduje wokół siebie producent.
    Volvo zamierza się skupić głównie na stworzeniu następcy XC90 i S80, które powstaną na nowej modularnej platformie SPA. Posłużyć ma też chińskiej firmie Geely na stworzenie rodziny samochodów kompaktowych. Geely ma skorzystać z wiedzy Volvo w celu zaoferowania konkurencyjnych modeli na rodzinnym rynku.

http://europe.autonews.com/apps/pbcs...#axzz2RCErhUUx

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Dziwne rozumowanie Volvo... Niby A8, 7 i S mają tylko V10 i V12 pod maskami? Po mojemu, to ktoś próbuje zatuszować brak funduszy lub jakieś inne problemy.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Bo XC90 to jest bardzo "zielony" :lol: Komu oni ten kit wciskają? Po prostu wiedzą doskonale, że sprzedaż byłaby marniutka.

Auto
    Fiat Stilo

Domyślnie

A ja mam wrażenie, że volvo stara się pozostać przy wizerunku aut dla owszem tej bogatszej ale jednak klasy średniej i taki model nie pasowałby do tego wizerunku (można oczywiście zastanawiać się czy przystają modele wyposażone w V. A może i nawet dla prezesów banku dla których pewnym stylem jest podjechanie S80 albo Saabem 95 a nie S-klasą. If you know what I mean.

No i oczywiście nie mogę się doczekać następców XC90 i S80.

Awatar DanielAngel
    Auto
    Brak

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pink Zobacz posta
    Bo XC90 to jest bardzo "zielony" :lol: Komu oni ten kit wciskają? Po prostu wiedzą doskonale, że sprzedaż byłaby marniutka.
    XC90 pewnie będzie znacznie lepiej schodził Jak wiemy pierwsze XC90 sprzedawało się bardzo dobrze, a Volvo pewnie boi się większej limuzyny od S80, bo taki Lexus LS sprzedaje się przynajmniej w Europie bardzo kiepsko. Ciekawe czy w ogóle rynek jest gotów na sedana większego niż S80.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

O tym właśnie mówię

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Dobrze gada. Po to mu płacą żeby wciskał kit. Gdyby wprost stwierdził ze zrobimy auto gorsze od rywali i w dodatku pewnie za podobne pieniądze to by go puścili z torbami

Uprawnienia umieszczania postów