Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl

Zobacz wyniki ankiety: Wybieram...

Głosujących
25. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Seat Ibiza

5 20.00%
  • Renault Clio

10 40.00%
  • Peugeot 206

2 8.00%
  • VW Polo

8 32.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Peugeot 206, Renault Clio, Seat Ibiza, VW Polo

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie Peugeot 206, Renault Clio, Seat Ibiza, VW Polo

proponuje dyskutować o silnikach Diesla, no wiece teraz głośno o cholernie drogiej benzynie wiec pogadamy o oszczednych ropniakach
    (Peugeot 206 2.0 HDi | Renault Clio 1.5 dCi | Seat Ibiza 1.9 TDi |VW Polo 1.9TDi)

ale zawsze warto porozmawiać o najmocniejszych wersjach typu Polo GTi
    OK ??

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Po pierwsze zdecyduj sie o jakich wersjach jest ten temat. Po drugie po cholere dałeś fotkę wizji Clio III?

Z tych aut zdecydowanie Clio. Nowy model, najlepszy moim zdaniem design, z charakterem, świetne materiały we wnętrzu, diesle DCi sa bardzo dobre, zwłaszcza ciche (przynajmniej 1.9, z 1.5 nie miałem wiekszej styczności) - Renault to mój zdecydowany faworyt Co do reszty aut na drugm miejscu ex aequo Ibiza i 206 i na trzecim Polo - i tak brzydkie auto do reszty sknocono tym liftem

Awatar v40
    Auto
    .

Domyślnie

Polo odpada przez beznadziejny design, Ibiza - sąsiad narzeka na ten silnik.
    Peugeot czy Renault? Peugeot jest awaryjny. Clio jest najładniejsze, najbezpieczniejsze, ma niezły silnik i oczywiście jest to Renault.
    Oficjalne, największe polskie forum Pixelcars- Dołącz do nas! www.MangaCars.pl

Domyślnie

Ja dalem na POLO,bardzo podoba mi sie wyglad,Ibiza znudzila mi sie,206 juz troche stare,przod brzydki wolalbym 307,A clio zle nie jest zle ale Polo mialo 1 glos wiedz trzeba bylo mu pomoc. :lol:

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Dominik999
    Po pierwsze zdecyduj sie o jakich wersjach jest ten temat. Po drugie po cholere dałeś fotkę wizji Clio III?

Z tych aut zdecydowanie Clio. Nowy model, najlepszy moim zdaniem design, z charakterem, świetne materiały we wnętrzu, diesle DCi sa bardzo dobre, zwłaszcza ciche (przynajmniej 1.9, z 1.5 nie miałem wiekszej styczności) - Renault to mój zdecydowany faworyt Co do reszty aut na drugm miejscu ex aequo Ibiza i 206 i na trzecim Polo - i tak brzydkie auto do reszty sknocono tym liftem
    dominik to clio jest juz w sprzedaży i głosowałem własnie na nie, to jest ten samochód który zasługuje na miano króla klasy B

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

Nie, TO Clio nie jest w sprzedaży, to jest tylko VT na bazie Megane II, dobrze byłoby zamieścić zdjęcie pradziwego Clio, prawda??

Awatar SIDO
    Auto
    Ford Focus 1.8

Domyślnie

Wybralem Ibize bo najbardziej mi odpowiada z tej czworki, a pozatym to z tym silnikiem vw, ma niezlego kopa jak na diesla,co prawde polo ma ten sam motor ale jego stylistyka mi nie odpowiada, Wole stare sprawdzone sposoby
    Już wkrótce SEAT Ibiza Cupra będzie moja ;]

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

No to tak:
    Peugeot mi się kiedyś bardzo podobał, pewnie 207 nie będzie tak ładny jak ten, jednak sądzę że ten jest nudny i jaki by nie był jego następca to powinien on być. Clio, co prawda ma ładne wnętrze, zewnątrz też jest ładny, to jakoś brakuje mi jakichś drobiazgów jak Swift czy Lancia Ypsilon.......ale w końcu to Clio.....
    Ibiza jest dość łądna, ale też czegoś mi w niej brakuje, Polo jest ładne zarówno z tyłu jak i z przodu, ale troszkę mi się nie podoba to że jest wysoki, przez co sprawia wrażenie wąskiego (czego bardzo nie lubię).

Jednak wygrywa dla mnie Clio za kształty we wnętrzu i na zewnątrz...choć mogliby go czymś "doprawić".

O silnikach nie ma co mówić, bo np. Polo ma TDi o różnych mocach.....
    tak więc prośba do Michaka - mógłbyś dawać dane aut które porównujesz........

Awatar Michak91
    Auto
    Renault19 1.8 F7P

Domyślnie

prosze bardzo zdjęcie Clio na zamówienie ciepłe bułeczki

VIP Awatar Dominik999
    Auto
    Ford Focus mk2

Domyślnie

O boże.... A nie zauważyłeś, ze to jest stare Clio? ??: :lol: :damn:

Uprawnienia umieszczania postów