Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107

Wątek: Volkswagen Passat Variant 2.0 TDI DSG Highline

Auto
    -

Domyślnie

Tą fajną roletkę w Passacie Variant można chyba też włączyć w komputerze pokładowym, żeby po otwarciu bagażnika sama się otworzyła do połowy.
    Tak przynajmniej jest w Superbie Combi.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Odgrzewany kotlet, lekko przyprawiony, zjadliwy ale za drogi. To tak kulinarnie dzisiaj

Awatar korg
    Auto
    500X 1.4 MultiAir 140KM

Domyślnie

jak zobaczyłem pierwsze zdjęcia tego modelu po FL to śmiać mi się chciało, teraz jednak, jak widziałem go pare razy na żywo stwierdzam, że to całkiem udane auto.

Jest jeden wielki minus - cena!

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ja napiszę tylko tyle:
    passat bez xenonów za 164k?
    to chyba jakiś bardzo kiepski żart...

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

A mnie się bardzo nie podoba. Z zewnątrz sprawia wrażenie takiego "płaskiego" jakby go walec przejechał. B6 podobał mi się bardziej. Tył ujdzie w tłumie (innym Passatów jak można się spodziewać...). Za to wnętrze jest spoko, to co mnie przypadło zacnie do gustu to kierownica, chciałbym taką mieć w Jettcie. A reszta wnętrza, byłoby dobrze gdyby nie jedna piosenka przychodząca do głowy, a mianowicie: "Ale to już było..."
    Myślę, że wkurzać może brak szufladek i ten zegareczek "a'la Bentley". Siedzenia są wygodne, plastiki miłe w dotyku. Wszystko pięknie, ładnie i cudownie, wygląd kwestia gustu. Tylko psia krew ten samochód nie wniósł praktycznie nic nowego, poza paroma systemami, co by się jakoś odznaczyły w historii. Siedziałem, macałem, ale cały czas nie jestem przekonany. No i wspominana już wada, DROGO!
    Pzdr

Domyślnie

Jakie tam drogo...ten konkretny egzemplarz został nieco nieżyciowo skonfigurowany.

Tu macie przykłady:
    Passat 2011, 4 Motion, Diesel, Biksenon, Sedan
    http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C17520637.html

cena zbita na dzień dobry o 14 tysięcy.

tu podobnie:
    http://otomoto.pl/volkswagen-passat-...C18484074.html

Nikt rozsądny nie bierze cen katalogowych za ostateczne. Passat wbrew pozorom pomimo zawyżonego cennika jest do kupienia za wiele tysięcy mniej, a jak się postaramy i będziemy negocjować inteligentnie można ugrać spory rabat. Testowany egzemplarz z taką konfiguracją kupilibyście za nie więcej niż 140-150 tysięcy.

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Tomek Switalski Zobacz posta
    cena zbita na dzień dobry o 14 tysięcy.
    Przecież te 14k oszczędzamy biorąc pakiet 990 i nawigacja, a nie dlatego, że ktoś obniżył cenę

Nikt rozsądny nie bierze cen katalogowych za ostateczne. Passat wbrew pozorom pomimo zawyżonego cennika jest do kupienia za wiele tysięcy mniej, a jak się postaramy i będziemy negocjować inteligentnie można ugrać spory rabat. Testowany egzemplarz z taką konfiguracją kupilibyście za nie więcej niż 140-150 tysięcy.
    VW to nie citroen, choć jak autko jest dobrze wyposażone to są skłonni dać więcej niż ich żelazne 5 procent.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Auto
    fajne

Domyślnie

Największy ból to brak możliwości wzięcia 4Motion to silnika TSI. Jest z 3.6 V6 jest też z 2.0TDI 170KM, ale do świetnego 2.0TSI już nie można... A szkoda...

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

To wg. ciebie rozsądna cena za ten odgrzeany kotlet?

Awatar baczek
    Auto
    Renault Modus 1.4 16v/Laguna II ph II 2.0 16v

Domyślnie

cena jest absurdalnie wysoka, ale w tym przypadku ma to jako takie usprawiedliwienie biorac pod uwage ilosc gadzetow w testowym aucie, wyglada calkiem fajnie (o ile jest to czarne kombi na duzych kolach). Ja mimo wszystko kupujac auto tej klasy skierowalbym sie raczej do salonow grupy PSA

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów