Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Mercedes CLS 350 BlueEFFICIENCY

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Mercedes CLS 350 BlueEFFICIENCY

Nie pamiętam kiedy ostatnio była taka przerwa w publikacji testów, ale mam nadzieje, że to auto Wam to wynagrodzi i znajdziecie czas na lekturę podczas swoich weekendowych wyjazdów Test Mercedesa CLS 350 BlueEFFICIENCY pt. Dla ludzi z charakterem. Oczywiście po lekturze czekam na komentarze

autor: Grzegorz Skarbek

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Dzięki za umożliwienie kolejnej miłej lektury

Druga generacja wygląda nieźle, ale, moim zdaniem, już nie tak dobrze jak pierwsza, której design był niezwykle spójny, dostojny. Zwłaszcza tył budzi kontrowersje, bo nieco zalatuje Azją. Dziś mając w tym segmencie już jakiś wybór zdecydowałbym się zdecydowanie na Audi A7 - lepiej wygląda, jest nieco tańszy i zarówno z mocniejszą benzyną jak i dieslem ma w standardzie znakomity napęd na cztery łapy. Nie zmienia to faktu, że CLS to świetny samochód, chociaż tak...

CLS wręcz zachęca do spokojnej jazdy.
    ...chyba nie powinno do końca być. Do tego jest klasa E (poza AMG), natomiast CLS powinien raczej prowokować do nieco dynamiczniejszej jazdy. Ale może to tylko moje błędne wyobrażenia

Domyślnie

Może to też dlatego, że testowy egzemplarz robi bardzo "lanserskie" wrażenie, więc POM jest jak najbardziej wskazany.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Wszystko ładnie, pięknie ale to...

Pod zderzakiem imitacje końcówek układu wydechowego
    to jest po prostu jakaś kpina.

Jeślibym miał tyle kasy żeby kupić takie auto i dowiedziałbym się że te końcówki nie są prawdziwe... to poszedłbym do konkurencji.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

a przy wzroscie 191 cm mozna pomarzyc o wygodym podrozowaniu z tylu

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Jakos ten test Grzeska wyszdł sucho. Jedyne co z niego zapamietałem to fakt ze ma duzo opcji do wyboru, ktore zostały wymienione co do joty wraz z całym cennikiem. Przedstawnie takiego auto moim zdaniem powinno pojsc innym torem. Podejscie raczej emocjonalne, ktore pokaze szczegolny charakter tego pojazdu. No chyba ze nie ma tego charakteru? Wydaje mi sie ze 300 konne rwd o intrygujacej sylwetce i luksusowym wnetrzu powinno dawac duzo satysfakcji z jazdy jak i z obcowania z nim. Jakos tego tu nie uswiadczyłem a na to liczyłem. Przeczytałem tekst jakby o szarym aucie dla przecietniaka z nabitym wypasem. Moze sie czepiam ale tak to odebrałem. Nie chce zeby Grzegorz sie na mnie obraził za krytyke. Chciałem tylko przekazac ze test takiego auta bym widział inaczej.
    Kolejna sprawa ktora mi sie nie podoba a ktora mozna zauwazyc w ostatnich testach to podawnie cen opcji w nawiasie bezposrednio po wymienieniu. Po co to komu potrzebne? Jak bede chciał wiedziec ile co kosztuje to wejde na strone producenta i sprawdze. Burzy to tylko harmonie tesktu i przeszkadza w lekturze.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    (...) mozna zauwazyc w ostatnich testach to podawnie cen opcji w nawiasie bezposrednio po wymienieniu. Po co to komu potrzebne?
    Jak to komu, żartujesz chyba ? To normalna praktyka, mająca na celu pokazać politykę cenową danego producenta w odniesieniu do testowanego modelu, a pośrednio także w relacji do konkurencji.
    Dobry Kamaz nie jest zły

Auto
    mb

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    Wszystko ładnie, pięknie ale to...

to jest po prostu jakaś kpina.

Jeślibym miał tyle kasy żeby kupić takie auto i dowiedziałbym się że te końcówki nie są prawdziwe... to poszedłbym do konkurencji.
    raczysz zartowac. osoby ktore sa sklonne doplacic prze zakupie niemale pieniadze za pakiet stylistyczny amg wlasnie pragna tego, aby ten samochod udawal taki, jakim w rzeczywstosci nie jest.

Awatar michal_gl
    Auto
    Nuova Bravo Mjet

Domyślnie

Mrecedes "dopłata" CLS 350

Awatar Radzio00pl
    Auto
    Audi A7 55TFSI <-Panamera GTS <-Cayenne GTS <-Cayenne Diesel <-BMW e90

Domyślnie

Te autko widzę tylko z silnikiem 4.6 V8 w stylizacji AMG 63 z napędem na 4 koła , a tak tozwykłe autko . ;p

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów