Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Toca Race Driver 3

Awatar R34
    Auto
    X

Domyślnie Toca Race Driver 3

Pojawiło sie demo jednego z najlepszych symulatorów jazdy
    W demku mamy Honde Civic Type R na torze Donington Park

http://downloads2.vgpro.com/pc/toca_...civic_demo.zip

Gierka jest zarąbista teraz tylko czekac na Pełną wersje

Auto
    *

Domyślnie

Bardzo lubię poprzednią toce, ciekawe jak ta się spisze, jedno jest dobre że jak zabezpieczą grą starfuckiem to i tak bedzie można sobie zemulować płytkę, bo wyszedł dziś daemon 4, cukierka też zapewne się znajdzie.
    Ale patrząc po screenach wygląda to na ten sam silnik gr.
    konto zamknięte

Auto
    Renault Laguna Nevada 2.0 '98

Domyślnie

Teraz to już koniecznie muszę kierownicę sprowadzić na dół ze szczytu szafy. Właśnie zaciągam demko i zobaczymy czy to takie ciekawe jest.

Awatar Carlsson
    Auto
    maluch

Domyślnie

Dzięki za link, fajnie się gra, dzwięk troche dziwny tej Hondy, nie wiem ale jak dla mnie za proste sterowanie, chyba że ten Civic sie tak dobrze trzyma drogi

Rolex aka JoHnSoN
    Guest

Domyślnie

no i lipton ... myslalem ze oszaleje z radosci ale sie mylilem ... w RD2 gralem i gralem ... jakos w ta czesc nie za bardzo mi sie chciało ... po 10 minutach skasowałem demo ... nie popisali sie panie/panowie z CM ... no trudno ... kolejny niewypał ... mam nadzieje ze na dniach wyjdzie jakies ciekawe demko ktore zrewanżuje mi taka porażke zwiazana z graniem w RD3 :damn: :damn:

Auto
    Renault Laguna Nevada 2.0 '98

Domyślnie

Moim zdaniem ta Honda trochę dziwnie jeździ. Oglądając powtórkę zauważyłem, że tylko mój samochód skręcał tak ostro, że cały przód siadał, natomiast pozostałe 19 Civiców skręcało delikatnie. Być może dlatego, że grałem na klawiaturze, albo sama gra już taka jest. Nie grałem w poprzednie części serii (nie licząc pierwszej i drugiej TOCA, ale Race Driver żaden nie miał przyjemności mnie zabawiać ), więc nie mam żadnego punktu odniesienia. ??: Z mojego dysku też chyba niedługo wyleci to demko.

Poza tym kto to widział, żeby za ścinanie zakrętu po trawniku dodawali mi 20 sekund.

Awatar Kłapouchy
    Auto
    Egzotyczne, prestiżowe, wyróżniające się i co najważniejsze tanie.

Domyślnie

Mam nadzieję, że nie oberwę za 5 letni odkop. Nie daje nowego tematu, skoro takowy już jest. Nie pytam w spamerach, bo by nikt nie odpowiedział, a pytanie utonęłoby w tsunami spamu. Ale do rzeczy

Gdy gra się w tejże grze przez sieć z innymi, można czasami spotkać sesję, gdzie są "dziwne" mistrzostwa, np. samochody DTMu na owalu, lub F1 na torze terenowym. Zapytałem się gospodarza jednej z takich sesji, jak tego dokonać, a on mi odpowiedział, że do tego jest potrzebny dodatek o nazwie "tmt track editor". Więc ja wklepałem tę nazwę do googli, a tu nic. Posprawdzałem inne kombinacje, i doszedłem do wniosku, że ta nazwa jest nieprawidłowa.

I tu pytanie do Was: może wy wiecie jak czegoś takiego dokonać? Tak, aby można było każdy samochód postawić na każdej trasie?

Uprawnienia umieszczania postów