Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 65

Wątek: BMW 740d xDrive

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez beneq Zobacz posta
    Faktycznie, przod w nowej 7 jest jakis dziwny ;p doskonale to widac na tym foto:
    http://germanpowermag.pl/pht/7_vs_a8...di-a8-side.jpg
    Trzeba przyznać, że A8 ma strasznie zepsute proporcje o.O

---------- Post napisany o 22:33 ---------- Poprzedni napisany o 22:31 ----------

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    Napisze jeszcze to: w wakacje rok temu zatrzymałem się na stacji gdzieś w kieleckim, podjechały dwa Audi Q7 i A5 Sportback, kolesie wyszli i ten z Q7 pyta się tego z A5: - I jak? -Bajka
    Nie no, błagam. Mogę Ci znaleźć 100 osób, które to samo powiedzą po przejażdżce Focusem albo Golfem.

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_ Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że A8 ma strasznie zepsute proporcje o.O[COLOR="Silver"]
    Na tym zdjęciu nawet tak się to nie rzuca w oczy, ale widząc go na żywo odniosłem też odniosłem wrażenie, że coś z nim nie tak. Ale fakt faktem, że patrząc na to zdjęcie, z tego ujęcia, przód Audi prezentuje się bardzo okazale na tle BMW.

Generalnie jednak ten segment o tyle dziwny, że chyba wszystkie modele mi się w jakimś sensie podobają : A8, S-klasa, 7er, XJ, LS, Panamera... nawet Hyundai Genesis się prezentuje w porządku (A7 i CLS to nie ta kategoria, te pojazdy są spokrewnione raczej z A6 i E-klasą). Nie pogardziłbym żadnym z nich. Więcej, nawet poprzednie generacje pięciu pierwszych modeli wciąż pozostają w moich oczach atrakcyjne. W żadnej innej klasie aut nie ma mowy o czymś takim.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Wiem na czym bazuje CLS i A7
    Uważam po prostu, że to ciekawa alternatywa dla kogoś kto chce się wyróżnić na tle pospolitych E-klas i A6 a tak luksusowy samochód jak ten nie jest mu potrzebny.
    W moim wieku po prostu nie ciągnie mnie do tego segmentu(absolutnie nie odmawiam tym autom wspaniałości).

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez el_ Zobacz posta
    Trzeba przyznać, że A8 ma strasznie zepsute proporcje o.O

---------- Post napisany o 22:33 ---------- Poprzedni napisany o 22:31 ----------
    A ja uważam, że proporcje A8 są Ok, oglądałem go na żywo i na tym zdjęciu również dokładnie widać, że przód 7 jest schrzaniony.

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

To zobacz sobie jaki ma przedni zwis Właśnie przez niego całość wygląda źle, jakby auto miało zdecydowanie za mały rozstaw osi w stosunku do swojej długości. A przód 7 jest dla mnie świetny, dużo lepszy od A8, w którym najciekawszym projektem są tak naprawdę wkładki świateł.

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Linia A8 w porównaniu do Siódemki sprawia wrażenie narysowanej zupełnie nieudolnie.. Ale zwróćcie jeszcze uwagę, że na tej fotce porównawczej BMW jest w wersji przedłużonej.

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Z profilu faktycznie ta siódemka wygląda dziwnie. Lepiej gdyby te tylne światła bardziej zachodziły na boki, a przedni zderzak byłby trochę większy. Może wyglądałoby to lepiej. Zgadzam się z Pablo. A8 prezentuje się nadwyraz dobrze, ale to kwestia gustu. Nadwozie eleganckie i bez skazy. Nic dziwnego bo prawdę mówiąc to głębszy facelifting poprzednika, który chyba mało krytykował za wygląd.

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Może (nawet na pewno) nie powinienem o tym mówić, ale już we wrześniu na stoisku BMW zobaczycie diesla 7 który skutecznie zamknie wszystkim buzie...
    Będzie to 750d (najprawdopodobniej) a nawet na 100% X DRIVE z zupełnie nowym silnikiem. Takie auto widziałem podczas ostatniego pobytu w Monachium
    Nie piszą o tym ani nie chcą nic mówić ale pytałem "ważnych" osób które na moje pytanie "Czy" "Kiedy" "Na pewno" tylko się uśmiechali w tym swoim niemieckim stylu
    Jest coś na rzeczy, mam nadzieję że się nie mylę-auto jest w 100% gotowe!

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Audi wypuszcza nowego 3.0TDI to BMW też musi.
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Niby kurcze się teraz wszyscy , łącznie EU uwzięli na diesla a tu ciągle coraz to lepsze ropniaki wychodzą. Ciekawe czy to długo potrwa czy jednak benzyna wróci do łask i zajmie pierwsze miejsce w sprzedaży.

Uprawnienia umieszczania postów