Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Migiem o... Mercedes G 350 BlueTEC L

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... Mercedes G 350 BlueTEC L

Wielu nie wierzyło w jego istnienie, gdy stało to się oczywiste zaczęli doszukiwać się jego także u mężczyzn. O co chodzi? O Męski Punkt G. Więcej w Migiem o... Mercedesie G 350 BlueTEC L o takim samym tytule. Pamiętajcie o komentarze po lekturze

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Piękny brzydal. Marzenie z dzieciństwa. Nie chce się wierzyć, ze oni to jeszcze produkują i nie chce się wierzyć, że niedługo już przestaną... Auto, które pamiętam od malego. Mój ojciec zawsze mówił, że pierwsza rzecz jaką kupiłby po wygraniu w totka to Mercedes G. No cóż, niewykluczone, że ja tez

Domyślnie

Racja.. ciężko sobie wyobrazić, że za niedługo już go nie będzie.

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Kończą (na szczęście) jedynie z wersją krótką

Choć żal AMG kurz Cabrio

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Najbardziej klimatyczne auto jakie chyba znam. Design od lat się nie zmienia i bardzo dobrze, bo dzięki temu ten samochód jest tak wyjątkowy. Aż dziw bierze, że taka szafa radzi sobie dobrze w terenie jak RR. A tekst red. Migasa jak zwykle na najwyższym poziomie.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Awatar Piotraso
    Auto
    Skośnooka ;)

Domyślnie

Takie teksty jak ten czyta się z przyjemnością, delektując się każdym słowem i ze smutkiem, że coraz bardziej zbliżamy się do końca...
    Co do Gelendy, niesamowity wehikuł w każdym calu... Jak to mawiają 'jest masa, jest klasa' i w tym przypadku sprawdza się ono w 100%. Widziałem takie coś raz w życiu i oczywiście robi ogromne wrażenie. Niesamowite jest też połączenie wyglądu kabiny i kanciatego nadwozia. W każdym razie za takie samochody szanuję markę Mercedes.
    "I can accept failure, but I can't accept not trying." - MJ
    Cannabis, whisky, a na nas jeszcze będzie czas by odpoczywać.

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Super wózek, teraz po tych dziwnych oznaczeniach nie wiadomo czy to benzyna czy diesel jakby CDI nie mogli napisac i by wszystko było wiadomo. No ale autko samo w sobie naprawde godne. Co prawda nie wiem czemu wszystkie Mercedesy do testów daja białe (okropny, mega brzydki kolor) ale OK. Po przeczytaniu testu upewniłem się, że dla mnie jest GL - nie nawidze nadmiernie redukowac prędkości przed zakrętami, auto ma się trzymac mocno drogi i zap., szkoda, że nie oferuja jakiegoś mocnego diesla V8 jak kiedyś (wiem, wiem obecny ma podobne osiągi jak kiedyś 400CDI) ale V8 to zawsze V8. Powinni zaaplikowac dużego diesla z GLa. Pamiętam jak w Poznaniu 2001 wystawili niebieską G500 też Long, wzroku nie mogłem oderwac, może jednak zdecydowałbym się na niego...

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

w moich okolicach buja się ktoś Gelandą AMG -> już nie jednego cwaniaka zawstydził na światłach.
    a auto samo w sobie jest rewelacyjne chociaz wolę go w czarnym kolorze (tak jak defendera w zielonym).

Auto
    440i

Domyślnie

bardzo fajny tekst! V8 400cdi nie ma bo moment obrotowy niszczyl tam skrzynie.
    Jezdzac po miescie wlasciwie zadne duze auto mnie nie szokuje, wszystkie pseudo terenowki smigaja w hurtowych ilosciach, ale jak zobaczylem G amg to nie moglem sie napatrzec. Najfajniejsze jest ze tylko koneser wie ze takie auto moze byc warte tyle co dwie X5ki, ale nic na to nie wskazuje od razu

Auto
    V6; H4

Domyślnie

jakis czas temu prezentowany był LR defender. Wielu pisało, że tak ma własnie wyglądać "przwdziwy" terenowy. Teraz widać, że wcale nie. Może, również, mieć fajny silnik, skórę, navi i xenony. Nie musi też wcale mieć widocznych nitów na karoserii.

Uprawnienia umieszczania postów