Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Migiem o... Porsche World Roadshow 2011

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Migiem o... Porsche World Roadshow 2011

Co może być lepszego od sobotniego leniuchowania na działce? Może puste lotnisko w ciepły majowy dzień, na którym stoją lśniące w słońcu i zatankowane pod korek 23 modele Porsche? Wszystkie do Waszej dyspozycji podczas Porsche World Roadshow 2011.

PS. Zagadka z Fejsbuka: Co mają wspólnego Martin Stucky i Piotr Migas?
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof Cieślak ; 31-05-2011 o 11:50

Auto
    Był szwed z Belgii z 5'tką w rzędzie, pozostała firmowa fabieda :o

Domyślnie

Redaktorze Migas, jak tu nie czuć zazdrości? W sobotni poranek mogę co najwyżej poszaleć na rowerze, a wybrańcy losu 23 porszakami. Eh, nie ma sprawiedliwości na tym świecie
    Tekst bardzo przyjemny i lekki, łyka się jednym okiem, jak zwykle zresztą...

Awatar HighBeam
    Auto
    .

Domyślnie

Jak nie dziwi mnie 140 km/h bokiem w niskiej przecież Panamerze tak grzeszne myśli prowokują we mnie Cayenne. Czy PSMy są na tyle perfekcyjne żeby zapanować nad wysokim, ciężkim autem w kryzysowej sytuacji przy dajmy na to 250 km/h?

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

WOW! Zółte Cayenne to jest coś!
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Dla ludzi, którzy nie mają możliwości jeździć 23 zatankowanymi pod korek sportowymi samochodami, najprzyjemniejszą rzeczą jest leniuchowanie w sobotni poranek.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Panie Migas - dziękuję za świetną relację z tego wydarzenia, bo chociaż przez moment mogłem się poczuć jakbym tam był.

PS. Zagadka z Fejsbuka: Co mają wspólnego Martin Stucky i Piotr Migas?
    Obaj lubią wciskać gaz do oporu.

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez HighBeam Zobacz posta
    Jak nie dziwi mnie 140 km/h bokiem w niskiej przecież Panamerze tak grzeszne myśli prowokują we mnie Cayenne. Czy PSMy są na tyle perfekcyjne żeby zapanować nad wysokim, ciężkim autem w kryzysowej sytuacji przy dajmy na to 250 km/h?
    Przy podanej przez Ciebie prędkości ŻADNE systemy trakcji, stabilizacji itp. nie zastąpią zdrowego rozsądku

Awatar siwy03
    Auto
    Golf

Domyślnie

Jeśli szukasz 100 procent radości z posiadania samochodu, Cayman S będzie wprost idealny.
    Nie pierwszy raz czytam taką opinię o Caymanie. Jak wygram w lotto to już wiem jaką sobie kupię zabawkę

Poza tym, nic tylko pozazdrościć obcowania z tyloma wspaniałymi samochodami.

Redaktor działu Migiem o... Awatar migas
    Auto
    AUDI "A coś tam;)"

Domyślnie

No to powodzenia w następnym losowaniu.
    Spróbuj 10, 16, 38, 43, 45

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez HighBeam Zobacz posta
    jeździłem cayenne na sportowym ustawieniu slalom przy prędkości jakieś 120 km/h i PSM tak naprawdę stał w cieniu rewelacyjnej pracy zawieszenia i całej konstrukcji
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Uprawnienia umieszczania postów