Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy 123456789
Pokaż wyniki od 81 do 87 z 87

Wątek: Volkswagen Passat 1.8 TSI Comfortline

Awatar Flixotide
    Auto
    Renułalt Laguna II

Domyślnie

Ee, przesadzasz. Mój 70-letni dziadek jeździ już ponad rok z tymi, jak je określiłeś, katastrofalnymi soczewkami w B6 i jeszcze nikogo nie rozjechał w nocy. Niestety układy soczewkowe do utrzymania pełnej sprawności potrzebują układu myjącego i kierowcy, który z niego potrafi regularnie korzystać. Soczewki z halogenami i spryskiwacze to nie jest standardowe zestawienie w przypadku świateł z klasyczną żarówką.
    Zaryzykuje stwierdzenie, że te soczewki z B6 świecą lepiej niż moje xenony bez soczewek w Lagunie II (chodzi o zasięg i rozłożenie światła, świadomie pobijam barwę światła).

A to, że w standardzie reflektory zwierciadłowe oferuje Audi, nie oznacza że z miejsca stają się one mniej tandetne. W przypadku Audi kierowca staje przed prawdziwym dylematem, czy jeździć z "tanimi" zwierciadłami, czy dresiarskimi ledami.
    Octavia I gen. najlepsza jest i basta!

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

Świateł się przecież nie kupuje dla wyglądu samochodu.
    A moja opinia o soczewkach w b6 bierze się z tego iż swego czasu siedziałem na forum paska i chyba na nic innego użytkownicy tak nie narzekali, jak właśnie na nie.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seth Zobacz posta
    ja sądzę, że tego typu zdania wypowiadają ludzie, którzy nie mają pojęcia o motoryzacji
    Fakt, że moje zdanie jest dalekie od poprawności, czasem napiszę, potem poprawie, a koniec końców jest jeszcze gorzej, bo nie przeczytałem całości, co wypłodziłem, ale tak, takie jest moje zdanie, tak zaobserwowałem. Mówię oczywiście o większości, nie o całości.

Cytat Zamieszczone przez tropico Zobacz posta
    kurcze fajnie się czegoś dowiedzieć, kupiłęm VW i jestem człowiekiem bez pojęcia o motoryzacji. A według Twoich obserwacji/wiedzy/badań jakie auta kupują osoby "z pojęciem o motoryzacji" ??
    Nie obrażaj się, bo nie wiem czy jesteś człowiekiem bez pojęcia o motoryzacji, napisałem że "większość", czyli więcej niż 50%. Idą tacy do salonu VW, bo inne podobno są bee, albo nie orientują się, że w ogóle jest konkurencja. Zauważ, że np. Alfy nikt z przypadku nie kupi.

W każdym razie to trochę offtop, więc nie będę się dalej rozwijał...

Auto
    Peugeot 508 THP

Domyślnie

Tą wyższość benzyny można dwojako zrozumieć. Niby ropa prawie droższa. Ale kiedyś jak kosztowała 3zł i różnica w spalaniu między benzyną była 2l to mamy oszczędność 6zł/100km, dziś 11zł/100km więc teoretycznie szybciej się zwróci. Ale 2.0 TDI się i tak ponoć sypie a ja i tak wybrałem benzynę, bo klekotem to inna jazda.

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

1.8 wlasnie wypadl z oferty jakby sie kto pytal, szkoda, bo byl udany i niezawodny, teraz jest tylko 1.4 160 KM, pytanie tylko czy to ten nowy z nowego golfa czy moze jednak wciaz tamten stary, ktoremu tloki bokiem wychodzily czy jakos tak
    Dobry Kamaz nie jest zły

Auto
    -

Domyślnie

Serio? Szkoda tego silnika akurat...
    A w Superbie jest on nadal dostępny? Ludzie chcąc silnik 1.8 pójdą po prostu do Skody w takim razie.

Awatar micrus
    Auto
    Pikne ino cud!

Domyślnie

W superbie nadal jest. Niedawno dodali wersję 152 km (Family). Silnika szkoda, bo jeździ się nim świetnie, jest dopracowany, bezawaryjny i ma świetne wyniki na hamowni (i pięknie się wirusuje). A 1.4 z odłączanymi cylindrami pewnie będzie się krzaczył.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów