Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Jublileusz: 4000 newsów autoGALERII

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

Fakt zdarzają się newsy mniej ważne, ale czasem są dni posuchy w świecie moto, a strona musi żyć. Dzień bez newsów jest dniem straconym Obiecuję, że tych ala led w Golfie będzie jak najmniej.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

przyłączam się do gratulacji i cieszę się że też miałem w ten sukces swój wkład ah wiele czasu już zeszło z tą aG co Krzysiek? za dwa miesiące będzie siedem lat odkąd opublikowałeś mój pierwszy tekst, niektóre jego kawałki znam na pamięć do dzisiaj oby ten czterotysięczny news był dalej tylko początkiem historii portalu i jego rozwoju
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

VIP Awatar el_
    Auto
    1.4 i 3.0

Domyślnie

Kawał historii 4000 newsów to już bardzo poważna liczba - tylko czekać kolejnych okrągłych sumek Dzięki za pamięć o moim wkładzie, który był tak naprawdę bardzo mizerny (nie wiem, czy 10 newsów napisałem )

Awatar Maybach 57S
    Auto
    Daewoo Lanos

Domyślnie

A ja dziękuje Krzyśkowi i całej korekcie za cierpliwość do moich tekstów Wam również dziękuje za wszelkie uwagi: pozytywne i negatywne. To dobre dla rozwoju mnie jako autora i AG jako portalu, który ma przede wszystkim wychodzić na przeciw waszym oczekiwaniom. Mam również nadzieję, że na kolejne 4 tys. newsów nie będziemy musieli czekać tak długo
    MAYBACH - A Great Name. A Great Tradition

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie

kocie_ruchy Twój pierwszy news? Już patrzę to Najszybszy Aston Martin: Vanquish S V12. Wtedy zamiast myślnika używaliśmy dwukropka do oddzielenia nazwy auta od tytułu. Aż dam mu +1 Google z sentymentu, jubileuszowemu też a co. A dokładnie za 3 m-ce będzie 7 lat Ty el_ napisałeś 31 newsów, ale były to obszerne newsy więc można powiedzieć, że ich liczba to nieco ponad 50

Cieszę się, że newsy autoGALERII były swoistą kuźnią młodych talentów. Tutaj wielu zaczynało swoją przygodę z motoryzacyjnym dziennikarstwem. Wielu nie poprzestało tylko na pisaniu tylko do Internetu. To dla mnie nagroda za wkład, może nie tyle co pisania, bo tego aktualnie nie robię, ale pracę przy publikacji: obróbka zdjęć, formatowanie i linkowanie do podobnych treści na aG. Dziękuje, że pomimo drobnych potknięć nadal czytacie nasze nowości

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie

Gratuluje, faktycznie znalezienie polskiego serwisu, który może pochwalić się taką liczbą newsów na wysokim poziomie jest praktycznie niemożliwe. Gdybym znał angielski w większym stopniu niż tylko podstawowy i miał dar pisania to pewnie bym nie ograniczał się tylko do zakładania tematów na forum, ale próbowałbym pisać jako oficjalny newsman aG. Chociaż teraz i na to już nie mam tak czasu. Gratuluje Tomkowi szczególnie. Błędy nie popełnia tylko ten co nic nie robi, także trzymaj tak dalej!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów