Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Wątek: Ford Focus III 1.6 Ecoboost Titanium Sedan

Awatar genesis
    Auto
    Tiggy MY 2009

Domyślnie

A ja bym wybrał Bentleya. Każdy ma jakiś budżet założony, a takiego samego mondeo nie dostanie w cenie focusa.
    DADRL wyłącz światła - włącz myślenie

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

a foka w sedanie wg mnie jest najładniejszą z odmian

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ilovebmw Zobacz posta
    "...darowałbym go sobie i kupił Mondeo po ostatnim lifcie. Oczywiście to raczej kwestia gustu. Podobno całkiem nieźle wyciszony jest ten Focus jak na klasę kompaktową."

Koeficjentem nieźle pojechałeś .
    Jak najbardziej, tylko ja spedzam wiekszosc czasu jezdzeniem po miescie i do tego Mondeo sie nie nadaje. Przyznaje, ze musialem tez kupowac auto pod katem mojej kobiety, dla ktorej przesiadka z Ka II do Mondeo bylaby problematyczna. Roznica ceny miedzy FF i podobnie wyposazonym Mondeo nie byla duza.

Koeficjent - Heh. Sedan ma cx nizsze niz hatchback. Roznica nie jest duza, ale wystarczajaca na to by naprzyklad vmax byla u sedana wyzsza o 2kmh

FF jest bardzo dobrze wyciszony.

VIP Awatar ilovebmw
    Auto
    Zostało jedno :( Mondeo MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez genesis Zobacz posta
    A ja bym wybrał Bentleya. Każdy ma jakiś budżet założony, a takiego samego mondeo nie dostanie w cenie focusa.
    Polecam wizytę w salonie, różnice nie są takie ogromne, chociaż oczywiście są i trzeba je brać pod uwagę.

Nie mówię, że to zły samochód, bo oczywiście jak to ostatnie Fordy, jest bardzo w porządku w swojej klasie. Po prostu wolałbym Mondeo.

Cytat Zamieszczone przez Atlis Zobacz posta
    Jak najbardziej, tylko ja spedzam wiekszosc czasu jezdzeniem po miescie i do tego Mondeo sie nie nadaje. Przyznaje, ze musialem tez kupowac auto pod katem mojej kobiety, dla ktorej przesiadka z Ka II do Mondeo bylaby problematyczna. Roznica ceny miedzy FF i podobnie wyposazonym Mondeo nie byla duza.

Koeficjent - Heh. Sedan ma cx nizsze niz hatchback. Roznica nie jest duza, ale wystarczajaca na to by naprzyklad vmax byla u sedana wyzsza o 2kmh

FF jest bardzo dobrze wyciszony.
    Mnie zdziwiło to, że jeszcze masa własna tego samochodu jest całkiem znośna. Myślałem, że będzie cięższy.
    Współczynnik oporu powietrza mnie akurat nie dziwi. Normalnym jest, że dla hatchbacka bez specjalnych zabiegów będzie wyższy niż dla sedana.

There's more to liv
    ing than only surviving

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez ilovebmw Zobacz posta
    Polecam wizytę w salonie, różnice nie są takie ogromne, chociaż oczywiście są i trzeba je brać pod uwagę.
    Ta roznica pomiedzy Modeuszem 1.6 EB Tit i Focusem 1.6 EB Tit po doposazeniu i znizkach wynosi powyzej 10tys. zlotych... nie jest to roznica zabojcza, ale tez nie do zignorowania.

Awatar m.niew
    Auto
    SAAB 9-3 SE coupe

Domyślnie

A ja się cieszę, że kolega wybrał Focusa. Dlaczego? Bo Focusów sedanów na pewno jest mniej, czuje się w nim dobrze i jest zadowolony.
    Właśnie próbuję sobie załatwić 1.6 EcoBoost w hatchbacku na weekend i sobie obadać to auto.
    Jak oceniasz zawieszenie? Masz porównanie z MKII? Dla mnie po tych kilkudziesięciu km z jazdy testowej wydało się bardziej kanapowe niż w MKII, ale to jest skutek "samochodu globalnego"...
    A w kolorze lunar sky wygląda dostojnie.
    Pozdrawiam

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

Jezdzilem malo FFII. Wydaje mi sie, ze zawieszenie jest poprostu bardziej dojrzale niz w FFII. Samochod ogolnie jest bardzo dobrze wyciszony, nie zachowuje sie tak nerwowo jak FFII. Nie koniecznie wszystko co sztywne i twarde to dobre i "sportowe"... oczywiscie EPAS to nie HPAS, ale jest zdecydowanie lepiej niz cokolwiek innego w czym jezdzilem i mialo elektryczne wspomaganie. Najbardziej i tak ciesze sie z silnika, bo jest naprawde fantastyczny.

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Samochód przyjemny, nie da się ukryć. Za chyba w miarę rozsądną cenę jest ciekawe wyposażenie z dobrym silnikiem. Tylko wnętrze wydaje mi się trochę "kosmiczne" ale może przesadzam. W każdym razie gratuluję auta i szerokości na trasie!
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Auto
    Ford Fiesta Mk6 1.6 TDCI

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez euro_tuned Zobacz posta
    Tylko wnętrze wydaje mi się trochę "kosmiczne" ale może przesadzam. W każdym razie gratuluję auta i szerokości na trasie!
    Honda Civic ostatniej generacji też wygląda kosmicznie w środku jak i na zewnątrz, a mimo to ludzie się do niej przyzwyczaili i jest jej sporo na naszych ulicach
    Więc myślę, że i do Focusa się przyzwyczają wszyscy

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Takie wnetrza to jedne z lepszych, przynajmniej nie jest jak w trumnie, wszedzie ciemno i wgl...wnetrze nowego focusa jest nowoczesne i tyle, kosmiczne nie specjalnie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów