Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Jakie auto kupić !!!

Auto
    Audi A6

Domyślnie Jakie auto kupić !!!

Witam !!!

Mam problem kupiłem audi a6 c5 mam ją już rok i zamierzam sprzedać z powodu przegub które są bardzo słabe urwał mi się w trakcie jazdy rozmawiałem z innymi właścicielami tych aut i to samo im się przydarzyło mam zamiar kupić nowszy model C6 ponoć mocniejsze są przeguby ze stali z silnikiem diesel 2.0TDI lub 2.7TDI i czytałem o tym modelu na innym forum i jest napisane o wadliwych silnikach trochę mnie to przeraziło co o tych modelach sądzicie proszę o pomoc i doradzenie czy nawet polecenia innego auta podobnego do Audi a6 C6 np. może BMW serii 5??
    Czekam na wasze opinie w sprawie Audi A6 C6.

Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez LukaszXIIX ; 24-07-2011 o 11:47

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

W ciągu roku urwał ci się raz przegub i z tego powodu od razu chcesz sprzedać samochód?

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

Silnik 2,0TDI odpuśc w przedbiegach, ale z innymi dieslami też może byc ogromny problem - znajdź gdzieś w necie Auto Świat nr bodajże z czerwca tego roku - tam bardzo dokładnie opisali bolączki tego modelu - ja jak przeczytałem to się przestraszyłem!
    Edit:
    O tu masz - nr 23:
    http://www.exsite.pl/darmowe_ebook_d...at-042011.html

W jakimś nr z tego roku była też opisywana BMW 5.
    Osobiście zastanowił bym się też nad Mercedesem E 211 CDI z końca produkcji, model po 2006 r po lifcie jest mniej problematyczny (nie ma SBC) ale nie ma mowy, żeby było tanio.
    Polecam przeczytac ten artykuł o Audi.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

[QUOTE=Motor V8;461745]W ciągu roku urwał ci się raz przegub i z tego powodu od razu chcesz sprzedać samochód?[/Q]

Jak się urwał podczas np. wyprzedzania to jestem w stanie taką decyzję zrozumieć

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów