Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: BMW E65 740i

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie BMW E65 740i

Witam, w tym temacie postaram się przedstawić mój samochód, jak wielu z Was to uczyniło Ja niestety dopiero teraz bo wcześniej nie miałem okazji.
    Samochód o którym tutaj będzie mowa to BMW E65 740i z 2007 roku, czyli już po liftingu. Kolor nadwozia - czarny. Pod maską samochodu pracuje jedyny słuszny, czyli benzynowy silnik V8 o pojemności 4000cm3 i mocy około 306KM. Silnik diesla oczywiście odpadał. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa mniej więcej 6,8 sekundy a licznik prędkościomierza zatrzymuje się na 250km/h. Co mogę powiedzieć o tym samochodzie z wyposażenia: wnętrze wyścielone beżową skórą, podsufitka ciemna. Z ciekawego wyposażenia to:

-Zawieszenie samopoziomujące
    -Podgrzewane fotele przednie oraz tylna kanapa
    -Fotele komfort, łamane w 16 płaszczyznach
    -Klimatyzowane fotele przednie
    -Fotele przednie aktywne ( masaż)
    -Fotele z pamięcią
    -Adaptacyjne doświetlanie zakrętów (bixenon)
    -Webasto, do niego również pilot
    -kamera do jazdy nocnej Night Vision
    -czujniki parkowania z wyświetlaczem
    -klimatyzowany schowek
    -klimatyzacja 4strefowa
    -Shadow line
    -System nawigacji
    -Audio Professional Harman Kardon
    -Zmieniarka CD na 6 płyt
    -Sterowanie głosowe
    -Drewno na wysoki połysk
    -Szyby z filtrem
    -Elektrycznie zamykany bagażnik
    -Telefon
    -Felgi 19 calowe
    i wiele innych

Teraz odnośnie jazdy: Samochodem jeździ się bardzo przyjemnie, silnika praktycznie w ogóle nie słychać (dopiero przy wysokich obrotach). Komfort jazdy na pewno odpowiedni do tego segmentu. Silnik dynamiczny, średnio ekonomiczny. System audio i inne dodatki efektywnie umilają jazdę. Śmiało można wyruszyć w dłuższą trasę. Z wad to na pewno spalanie, na trasie nie można zejść poniżej 12l/100km. W mieście dużo więcej. Parkowanie nie jest łatwe mimo czujników parkowania, gabaryty jednak są dość duże (nieco ponad 5m). To tak krótko o tym samochodzie. Jakby ktoś chciał o coś zapytać to śmiało proszę to robić!. Poniżej zamieszczam niestety tylko trzy zdjęcia z zewnątrz bo innych na ten moment nie mam :/ Ale postaram się coś z tym zrobić w najbliższym czasie. Pozdrawiam użytkowników.

EDIT, wnętrze:
    Ostatnio edytowane przez euro_tuned ; 09-10-2011 o 01:31
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Awatar gt4
    Auto
    EJ9 & MX-33 1/3

Domyślnie

Wypada mi po prostu pogratulować fajnej BMW 7er. Podoba mi się design tego auta. Cóż, życzę długiej i dalszej bezawaryjnej jazdy.

czekam na lepsze zdjęcia

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Ło panie, gratulejszyn niezłej furmany. Szkoda, że stara i nie japońska, ale i tak szerokości, bo Niemcy też robią niezłe auta ponoć. Podoba mi się kolor tego samochodu, a także benzynowy silnik (chociaż diesle są bardziej prestiżowe IMO)

Domyślnie

Ło panie, gratuluję pieknej bumiery. Bardzo podoba mi się jej design. Pozostaje mieć nadzieje że opinie o tym aucie nie są prawdziwe i życzę szerokości i bezawaryjnej jazdy.
    "gwiazda na masce to czujnik parkowania dla ubogich".. LiveLetDie

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

euro_tuned nie przejmuj sie, te kom. nie maja na celu Ciebie - zapewne nie w temacje jestes ;d
    ~~
    tak na powaznie to podoba mi sie design, ale serio, niektorzy psiocza na ten styl w 7 lecz dla mnie wyglada swietnie. Gratulacje auta takiej klasy, prestiz prestiz Szerokosci, w koncu to Bejca porzadna(moze nie na rope, ale to dla mnie +) wiec jazda bedzie bezproblemowa ;]

Awatar Atlis
    Auto
    Focke-Wulf 1.6 EcoBoost

Domyślnie

Fajna 7er. Moglbys wrzucic wiecej zdjec I nie z komorki zza krzakow, jest czym sie chwalic, wiec sie chwal porzadnie.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Wow, niezły awans z Golfa IV na 7er, gratuluje
    Nie powiem, że mi się podoba bo jest strasznie ostentacyjne ani, że chciałbym takie mieć bo pewnie koszty eksploatacji by mnie zrujnowały ale na pewno chciałbym się takim przejechać
    Sedan RWD PB V8 wyżej być już chyba nie może
    Także przyłączam się do gratulacji i życzę dalszej i bezawaryjnej eksploatacji.
    BTW: biedronka + 7er z pierwszego zdjęcia to ciekawe połączenie, smaczku dodaje też napis "mój sklep" przed autem jakbyś zrobił to lepszym sprzętem i z trochę innej perspektywy to mógłbyś spokojnie wystawić do foto moto.

Awatar Samurai
    Auto
    Lancia Lybra SW 2,4 JTD

Domyślnie

Jeździłem tym modelem ale w 3litrowym dieslu.
    Pewnie tak nie rwie do przodu ale przyjemność z jazdy z pewnością mogę porównać bo silnika również nie było słychać.
    Z takim wyciszeniem pewnie nawet chińskiego skuterka nie byłoby słychać.
    Otulony skórką, i drewienkiem rozkoszowałem się idealnym komfortem jazdy.
    Gratuluję porządnego kawałka samochodu.

PS. jeszcze brakuje zdjęć środka.
    "More is better" - J.Clarkson

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Dzięki wszystkim za pozytywne komentarze.Co do zdjęcia przed biedronką to robiłem je jaki widać telefonem, i faktycznie mogłoby wyjść z tego dobre foto gdybym tylko miał normalny aparat :P
    Mam nadzieję dodać zdjęcia środka jak najszybciej
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Awatar Pablo
    Auto
    Renault Safrane 2,1dt

Domyślnie

WOW Super!!! Gratuluje wozu! To pytam:
    Webasto - pewnie na pilota; ile trzeba czekac zanim nagrzeje się wnętrze i do jakiej temperatury się nagrzewa, pilot dobrze załącza ogrzewanie? Jak wsiadasz zimą rano do pracy to w "krótkim rękawku"?
    Klimatyzowane fotele - na ile to jest przydatne, korzystasz z tego; a z masażu?
    Night vision - z założenia coś extra a jak jest w praktyce? jak jedziesz 120-140 w nocy po bocznych drogach ile wcześniej widac ludzi? Polecił byś to urządzenie? Ludzi masz zaznaczonych na jakiś kolor?
    Zawieszenie samopoz.- w Mercedesie reklamują airmatic, że zawsze utrzymuje nadwozie w tej samej pozycji niezależnie od obciążenia a ABC nie wychyla się a tu?
    Pozdrawiam

PS. Ktoś napisał, że "stara" - człowieku z 2007 to nowe auto jest!

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów