Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 50

Wątek: BMW E65 740i

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    człowieku z 2007 to nowe auto jest
    Eeeeee.... no jednak tu bym z Tobą polemizował. Nowe to by było owszem, ale z 2011, czyli tzw. rocznik bieżący. Z drugiej strony nie można powiedzieć, że auto jest stare - to za jakieś 7-8 lat myślę - teraz to jest po prostu "poprzednia siódemka"
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Pablo, więc tak:
    Tak, do webasto jest pilot, ale szczerze - nie używam go. Auto jest garażowane więc webasto nie jest często używane. Ale jeśli już to ustawiam mu w Idrive godzinę o której chcę aby zaczął nagrzewać. On tam z założenia nagrzewa chyba do 19 stopni. W sumie to nie chodzi tu tylko o ciepło w środku, ale na nartach czy innych wyjazdach nie trzeba się bawić z zamrożonymi szybami.
    Klimatyzowane fotele: kiedy jest gorąco są naprawdę bardzo przydatne. Sterowanie mocą klimtyzowania ich w trzech pozycjach pozwala dostosować wentylację do warunków. Niestety wiele razy w innym aucie miałem takie uczucie w upalne dni, że wszędzie jest mi ok, ale plecy mam mokre. Tutaj tego nie ma. Wieje po plecach delikatny, zimny wiaterek.
    Co do masażu to działa to tak, że pod siedzeniem i w odcinku guziczno/krzyżowym kręgosłupa raz jedna strona "wybula", raz druga. Na krótkiej trasie nie jest to przydatne. W długiej, kiedy siedzenie już zaczyna cieprnąć warto to załączyć. Oczywiście nie zastąpi to porządnego odpoczynku od kierowania, ale zawsze to jakaś alternatywa.
    Night vision działa dobrze, ale nie jakoś przesadnie dobrze. Uważnie na drogę patrzeć trzeba i tak.. Przy 120-140km/h na pewno widać dość wcześniej, ale nie na tyle żeby całkiem się rozprężyć. To nie tak. Szczerze to nie polecałbym jakoś szczególnie tego systemu, ludzie są widoczni na biało (system osobno ich nie rozpoznaje).
    Co do tego zawieszenia to działa jak trzeba. Nawet przy cofaniu w garażu i kręceniu kierownicą praktycznie w miejscu widać jak zawieszenie pracuje. W trasie na ostrych zakrętach i z ładunkiem też czuć jego pracę. Ale nie wiem na ile to zasługa tego zawieszenia samopoziomującego bo nie jeździłem takim BMW bez tego dodatku niestety więc nie wiem
    "Prawdziwy luksus zaczyna się w segmencie F."

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz

Domyślnie

A jeśli chodzi o pochodzenie, to jest, że tak zapytam z ciekawości "salon Polska" czy "salon Reich" czy może jakoś jeszcze inaczej ?
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Tak, salon reich prosto z rzeszy (lol)

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

A jaki przebieg?

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Gratuluję fury ! Idealne połączenie kolorystyczne.Miałem okazję taką bumę prowadzić tyle że 735i przed fl. Zacne auto. Mimo wszystko nadal robi wrażenie. Spory minus auta to koszty ubezp. A tak to wóz marzenie , choć ja wybrałbym 740d.
    tą śmigałem :

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Fajne autko - zupełnie nie mój styl ale na pewno zacnie się jeździ. Też jestem ciekawy przebiegu i jeżeli można wiedzieć to ile "cię wyniosło" to cacuszko.

PS: Mam nadzieje że oprócz pieniążków na zakup dysponujesz środkami na godne utrzymanie BM'ki bo głupio takie autko wygląda np. w kolejce po LPG

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

Mario Boss Bardzo ładny kolorek, chyba nawet na tej samej feldze miałeś co ja. 740D jest dość awaryjne, choć jeśli się dobrze trafi to może dać frajdę, jednak zdecydowałem się na 740i bo wolę silniki benzynowe. Przebieg coś ponad 90 000km. Auto oczywiście bez LPG i nigdy zagazowane nie będzie.

Tak jak obiecałem, zdjęcia wnętrza, jakość niska bo telefonem robione..:
    Ostatnio edytowane przez euro_tuned ; 02-08-2011 o 18:43

Zbanowany
    Auto
    grube

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Pablo Zobacz posta
    PS. Ktoś napisał, że "stara" - człowieku z 2007 to nowe auto jest!
    Nowe jest z 2011, ale jak ktoś jeździ pełnoletnim Reno to 4-letnia fura faktycznie może być uznana przez taką osobę za nówkę.

A pisząc "stara" miałem raczej na myśli stary model. E65 mnie odrzuca szczególnie po liftingu, a nowy (aktualny) model- urzeka.

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Ja też wolę benzynę ale przy długich trasach to się opłaca. A co do felg to ten wzór chyba jest najładniejszy jaki był montowany. A wnętrze widzę że nie różni się zbytnio :

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów