Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 153

Wątek: 2013 Volkswagen up!

Auto
    -

Domyślnie

Mają montować skrzynie ASG. Jest to też zautomatyzowana skrzynia biegów, ale prawdopodobnie z jednym sprzęgłem (tak mi się wydaje, bo by nazwy nie zmieniali jakby miała być dwusprzęgłowa). Do tego mają być łopatki pod kierownicą

Awatar Q-Taz
    Auto
    seat ibiza 1.4 01r.

Domyślnie

No to, o ile się przyłożą do tej skrzyni, zapowiada się naprawdę fajna zabawka.

Domyślnie

Jako uzupełnienie news Tomka Popławskiego pt. VW up! - Dwa w jednym.

Fotogaleria: 11 zdjęć

Newsman forum Awatar Lay'S

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Abaddon Zobacz posta
    Krążą pogłoski że ceny zaczynać się będą od około 10 tyś euro. Jeżeli to prawda, to jest to zdecydowanie za dużo, przynajmniej dla naszego rynku.
    No to niech się szykują na kolejną klapę, bo auto, które kosztuje niewiele mniej od Polo dużego sukcesu nie odniesie. No chyba, że up!-a spotka taki los, jak 500-kę, ale w to wątpię, bo 500-ka przyciągnęła retro stylem.

Awatar dani
    Auto
    WE XXXHP

Domyślnie

Ale jak to, bez TDI? Maciek-M będzie zasmucony.
    Jak nie przesadzą z ceną to może się nawet dobrze sprzedawać na Zachodzie. Ze znaczkiem Skody i dobrą ceną wróżyłbym mu sukces w Centralnej Europie.
    Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers.

Auto
    -

Domyślnie

Ze znaczkiem Skody chyba będzie nazywać się Joyster
    Ciekawe jaka będzie stylistyka Skody.

No i jeszcze Seat Arosa też ma być. Ten z założenia powinien być najciekawszy.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szymonn Zobacz posta
    Ciekawe ile wazy :>
    Papierowe media piszą, że poniżej 900 kilogramów.

Mnie najbardziej ciekawi cena w tym samochodzie i, co oczywiste, propozycja Skody w postaci prawdopodobnie właśnie Joystera. Jeśli jej cena wyniesie ok. 27 tys. złotych, to może być dobrze.

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Miejska Skoda miała być pierwsza, a jednak pierwszy będzie VW.
    Znając życie wysoka cena w przypadku VW nie gwarantuje dobrego wyposażenia.
    W tym segmencie cena może zabić sprzedaż tego auta, a pokazały to już Lupo i Fox.

VIP Awatar kocie_ruchy
    Auto
    vespa

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Lay'S Zobacz posta
    No to niech się szykują na kolejną klapę, bo auto, które kosztuje niewiele mniej od Polo dużego sukcesu nie odniesie. No chyba, że up!-a spotka taki los, jak 500-kę, ale w to wątpię, bo 500-ka przyciągnęła retro stylem.
    lol. proszenie wypisujcie takich pierdół. up na pewno nie będzie tani, ale celuje w ludzi którzy do tej pory jeździli większymi samochodami w mieście. rynek ewoluuje, nawet jeśli w polsce tego jeszcze prawie nie widać, co dla vw nie ma to tak naprawdę znaczenia
    Moto Oeconomicus na wyborcza.biz - o pieniądzach, trendach i marketingu w przemyśle motoryzacyjnym

RossoCorsa.pl

Awatar FantasTICO
    Auto
    Daewoo Tico

Domyślnie

Wiem, że Up! to segment A, ale nawet w Daewoo Tico nie było blachy na drzwiach we wnętrzu auta, tylko plastik (co prawda taki i nie za ładny, ale zawsze). Jestem ciekaw na czym VW jeszcze zaoszczędził. Dziwi z kolei brak silnika TDI, który jest wizytówką firmy. Z kolei diesel w tak małym aucie podniósłby znacząco masę pojazdu. Jeśli chodzi o stylistykę, to mam wrażenie, że kto inny projektował autko (nie wiem, może Skoda), a VW dołożył tylko swoje logo. Ogólnie jestem nastawiony sceptycznie do tego samochodu.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów