Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51

Wątek: Citroen XM

Awatar Abaddon
    Auto
    Focus I 1.6

Domyślnie

Też bardzo lubię ten samochód. Zawieszenie przyprawia o chorobę morską ale jest to auto z duszą. Ma niecodzienny design, ale to jest zawsze tylko zaletą - zawsze awangarda lepsza od nudy.
    No replacement for displacement

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez WuJo
    TYlko jedna najwieszka wada ze czesciej był u mechanika niz na drodze, strach nim było wyjechac w dłuższa trase, czasami rano nie chciał wstac(zawieszenie). nie polecam chyba ze ktos nie ma na co kasy wydawac
    Jeśli dbasz o Citroena z hydrauliką, to odwdzięczy Ci się wspaniałym komfortem i naprawdę świetnymi właściwościami jezdnymi. A jeśli nie, to... jak z każdym autem. Poza tym po kilku czy kilkunastu latach zawsze coś ma prawo odmówić posłuszeństwa - czy przerdzewiałe przewody hydrauliczne, kula która straciła ciśnienie, czy pompa, która po 10 latach się zatarła.

P.S. I zaufaj mi, że wcale tak często się nie psują - wiem coś o tym :susp:

Auto
    Citroen XM

Domyślnie

Witam, mam zamiar kupic citroena XM 3.0 V6 i mam problem poniewaz gdzy auto sie nagrzeje do 90 stopni (kilka minut) zaczyna nierowno pracowac nie wiem dlaczego ja mysle ze to z cewką a moj tata mysli ze to komputer. Dodam jeszcze ze auto stało pzez 3 lata i nie było jezdzone. BARDZO BYM PROSIŁ O POMOC z GORY DZIĘKUJE[/B][/B][/B]

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Auto niejeżdżone niszczeje bardziej niż systematycznie używane a co do XM to ogólnie ma coś w sobie fajnego i jest klasową limuzyną ale mnie jakoś nie przypadł szczególnie do gustu... mój ojciec miał kiedyś takiego z 96' na full opcji 3.0V6, teraz ma 90' 2.0i wersje amerykańską jakąś i trochę się nimi najeździłem ale nie mam miłych wspomnień, nie jest to jazda w moim klimacie... ;-)
    KOMPLEKSOWE USŁUGI TRANSPORTOWE, maxi BUS + laweta, stawka już od 90gr/km !!!
    Zawsze na czas, na miejsce, na pewno. Marcin, tel. 723 523 983, [email protected]

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez luke265 Zobacz posta
    moj tata mysli ze to komputer. Dodam jeszcze ze auto stało pzez 3 lata i nie było jezdzone.
    Spisz numery i producenta tego komputera, to spróbuję coś pomóc. Widzę, że "małopolska", więc w razie czego zapraszam do Kraka po sprawdzenie komputera.

Auto
    citroen xm

Domyślnie

Jestem posiadaczką Xm-a od kilku lat,komfort jazdy jest super ,ale jak chcecie go naprawić to raz trzymajcie się za kieszeń (i to mocno).A fachowcy do tego auta można szukać w całej Polsce i to nie jestem pewna czy ma pojęcie z jakim autem ma do czynienia.A jak to wszystko przerobicie jest super sprawa.

Obecnie poszukuje rozdzielacz wydatków do citroena xm.Może znajdzie się ktoś,kto rozbiera takiego.

Jak ktoś jezdził tym autem to już koło marki citroen nie przejdzie obojętnie.Zgadzam się że to bardzo kosztowna zabawka,ale jazda nawet starym modelem jest super,trochę wiary w te autko.Jak się o niego dba to zawiezie wszędzie i to jak

Proszę edytować posty i nie pisać trzech pod rząd. *Dj*
    Ostatnio edytowane przez Dj Brabus ; 03-12-2009 o 19:59

Awatar Vincentus
    Auto
    Kamaz
    Dobry Kamaz nie jest zły

Awatar Shyrl
    Auto
    126p 600ccm, Astra II komb LPG, Golf 4 1,6 automat

Domyślnie

dodam tylko że mam znajomego który kupił XM'a jakieś 2 miesiące temu i już nie może się doczekać aż ktoś go odkupi

Auto
    IVECO

Domyślnie Miłe wspomnienia

Ah, ukochany XM! Miałem okazję odziedziczyć go po ojcu. Wszystkie moje wspomnienia z nim związane są jak najbardziej pozytywne, być może to dlatego że był to pierwszy wóz z tak dużym piecem (3.0 V6 170KM) jakim miałem okazję pomykać. Do dzisiaj pamiętam jak pięknie mruczał sobie ten motor. Jednak tak jak pisaliście, "cytrynka" bywa bardzo kapryśna. Grzebania było przy nim co nie miara, ale za pielęgnowanie odwdzięczał się komfortem i przyjemnością z jazdy. Wśród znajomych miał ksywkę "kosmodrom" i myślę że była jak najbardziej trafna. Jak na lata jego produkcji (92r.) był wyjątkowym autem i bardzo zaawansowanym technicznie. Cały czas chodzi mi po głowie zakup takiego, ale już raczej jako 2-gie autko

Auto
    VW LT28 2.4TD "lodówa"

Domyślnie

Widzę, że kolega również zaznał wożenia się tą "landarą" z V6 pod maską, daje naprawdę pozytywne wspomnienia... na XM'a z silnikiem 3.0V6 mówią "latające żelazko"... hehehe... co do awaryjności to na pewno nie jest to silnik "beczki" niczym z traktora ale prawdą jest że jak się dba to się ma a komfortu jaki daje to auto ciężko zaznać gdziekolwiek indziej... najciekawszym dla mnie elementem w tym aucie (dot. bogatszych wersji) był el. sterowany podłokietnik... hehe...

Uprawnienia umieszczania postów