Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Nowości Alfy Romeo i Lancii we Frankfurcie

Moderator Awatar Krzysztof Cieślak
    Auto
    Megane I fl 1.9 dCi

Domyślnie Nowości Alfy Romeo i Lancii we Frankfurcie

VIP Awatar Ecnelis
    Auto
    Lancia κ Coupe 2.0t

Domyślnie

Do kompletu jeszcze gama Lancii:

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Moim zdaniem Alfa 4C jest po prostu piękna. Chciałbym zobaczyć ten samochód na żywo, najlepiej w tym kolorze

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie

Ciekawe czy będą znane już chociaż przybliżone ceny tych aut (w szczególności interesuje mnie tu Lancia a najbardziej Voyager)

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Ecnelis Zobacz posta
    Do kompletu jeszcze gama Lancii:
    Z przykrością muszę stwierdzić, że oprócz delty te auta są ohydne Szkoda, bardzo lubiłem tę markę...
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Mnie jeszcze - choć wstyd się przyznać - podchodzi "Lancia 300C". W zasadzie uważam, że będzie to najbardziej gustowny model w gamie, a takie mam wyobrażenie, że Lancie powinny być gustowne, szykowne. Delta niby też jest, ale jest w niej nieco za dużo przesady, coś jak urodziwa, lecz zbyt mocno umalowana kobieta. Reszta jest nędzna na czele z tym post-Sebringiem cabrio.

Natomiast na Alfę 4C czekam z niecierpliwością!

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Moim zdaniem Lancia Thema to bardzo udany model, bardziej niż Thesis, która w mojej opinii też była świetnym samochodem, do tej pory robi na mnie wrażenie, szczególnie środek. Tym bardziej Thema (zobaczcie sobie trailer na yt). I te silniki V6: 3.0 turbodiesel i 3.6 benzyna, to jest to.
    Voyager, szkoda że nie zmienił nazwy na Phedre, ale po zmianach w środku też jest świetny. Ogromny luksus no i diesel 200 koni ma, więc nic tylko podróżować :-)
    Flavia też mi się podoba, tylko szkoda, że bida z silnikami, myślałem że z 2.4 już zrezygnowali, a tu jednak. Powinien mieć po prostu turbo (mają przecież taką opcję w Caliberze STR4) i ponad 200 koni, a do tego osłabioną 1750 TBi 180 koni (podobno taka ma też się pojawić w Alfach), a do tego 2.0 Mjet 140 i 170 koni i mamy ładnego konkurenta Passata i spółki (w tym Giulii).
    Ypsilon i Delta są bardzo trafione, chyba nie trzeba tego wyjaśniać, odstaje już natomiast Musa, która mam nadzieje już niedługo zostanie zastąpiona nowym modelem - tak by wpasować się w wydłużony segment B (Ypsilon to przecież wydłużony segment A, a Delta to wydłużony segment C). Od i cała gama zapełniona - i tak trzymać!

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Ciekawi mnie dlaczego vanowi nie nadali nazwy pochodzącej od greckiej litery, to zwyczajne zerwanie z tradycją

Awatar bobryt
    Auto
    AR155

Domyślnie

np. Lancia Voyagerta

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów