Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: auto do 10-15 tyś spotrowo-luksusowe

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Wymagania faktycznie troche jakby pod Ere.
    Cytat Zamieszczone przez swierzak Zobacz posta
    Rozglądałem sie za e38 ale ciężki kloc i silnik spory podobno musi być żeby to nie było "zamulone" więc chyba opada, e39 tak samo, no może ciutke mniej. Było e36 ale twarde zawieszenie podobno ma
    Trzeba zacząć od tego że E38 i E39 za tą cene to będzie złom. Co do silników to byś sie zdziwił bo np. 728 ma 9s do setki. Ale i tak te auta odpadają.
    E36 zależy z jakim zawieszeniem trafisz,były różne. No i też wiele zależy od stanu,a z tym może być ciężko.
    Jeśli nie BMki to,ja bym sie rozejrzał za Audikiem np. A4 1.8T.
    Z tym tylnym napędem w zimie to ostrożnie,bo skoro nie miałeś okazji prowadzić auta to mógłbyś sie bardzo zdziwić nawet słabym autem. Inaczej jak już ogarniesz auto,wtedy kupa radochy,a i w zimie wcale rwd nie jest takie straszne.

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie

Pierwsze co mi przyszło na myśl to Omega B. Zawieszenie pływa po nierównościach + mocne v6 i masz prawie ideał

Auto
    zamówione, produkuje się

Domyślnie

Za 15 tys pln kupisz zadbaną Omegę po liftingu z silnikiem V6 (często występują również z gazem).
    Może Vectra B? Mazda Xedos 6?

Możliwości jest mnóstwo, ale tu bardziej od forumowych propozycji będzie liczyć się stan konkretnego samochodu, niezależnie od marki.
    A ty masz jakiekolwiek preferencje w ogóle co do aut?

Auto
    Brak

Domyślnie

Preferencje co do marki to głównie BMW, Alfa romeo jakiś Mercedes ale w tej cenie to tylko w124 a takich kanciaków nie lubie. Jeśli macie jakieś propozycje innych marek to jestem walcie śmiało.

Czytając wasze wypowiedzi możemy podnieść spalanie pb do 10l a lpg do max 17-18l ale coś tam słyszałem że w 2013r mają jakąś akcyze dowalić na lpg żeby kosztowało tyle co benzyna. Roczny przebiek szacuje na max 4tyś km. I jak pisałem zawieszenie miękkie jak np w Octavii II.

Co do e38 to tu jest całkiem ciekawy ale poza budżetem egzemplarz http://otomoto.pl/bmw-728-C19467242.html, ceny są bardzo rozbieżne więc napiszcie ile wynośi minimalna cena za dobrze utrzymane e38 od 728i do 735i no i jeszcze e39 528i.

Auto
    brak

Domyślnie

Dorośnij dzieciaku. Po uj Ci LPG skoro chcesz robić 4 tys km rocznie?

Auto
    Brak

Domyślnie

A po taki uj że rodzice jak mają wiedzieć że pali 18l to nie ważne ile będe robił nim rocznie to i tak nie da rady na Pb jeździć "bo za dużo pali" a tak na lpg to jak by palił 9pb. Gdyby to ode mnie zależało to na Pb był jeździł ale nie da rady.

Auto
    brak

Domyślnie

A rodzice wiedzą że LPG też trzeba serwisować, a za serwis się płaci? A wiedzą że auto tak z miejsca nie chodzi na LPG tylko bierze troche benzyny, wiec na krótkich dystansach i tak będziesz palić benzyne?
    Pomijam fakt że za 10-15 tys nikt Ci dobrego BMW czy AR nie sprzeda, Merca również. Tymbardziej ze sprawną instalacją LPG, a do takich aut to tylko sekwencja. Wiec jak kupisz bez LPG to musisz dać 2500 zł za LPG na 4 gary, a jak będzie wiecej cylindrów to ponad 3 tys zł. Za 2500 zł masz 480 litrów benzyny w cenie 5.20 za litr. Niech Ci pali średnio 12 litrów benzyny na 100 km to masz:
    480/12=40
    40*100 km = 4000 km
    Dziękuje.

Awatar yakuza144
    Auto
    02' Vw Polo 1.2

Domyślnie

Że co? To w końcu ty kupujesz ten samochód czy Twoi rodzice? Ja się swoim nie spowiadam z tego ile pali mój samochód.

Wracając do Omegi to ta po lifcie ma bardzo tandetne wykończenie wnętrza. Ja bym brał przed FL

Auto
    brak

Domyślnie

Zapewne rodzice dają na paliwo, wiec wymyślili ze ma mało palić, a kolega sie napalił na wóz do lansu typu 7er i wykombinował sobie LPG żeby "mało palił"

Awatar Basti
    Auto
    Alfa R

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez swierzak Zobacz posta
    Co do e38 to tu jest całkiem ciekawy ale poza budżetem egzemplarz http://otomoto.pl/bmw-728-C19467242.html, ceny są bardzo rozbieżne więc napiszcie ile wynośi minimalna cena za dobrze utrzymane e38 od 728i do 735i no i jeszcze e39 528i.
    Bardzo tandetny egzemplarz.
    Co do cen-uwierz-nie stać Cie z tym budżetem. Poza tym te auta (i każde inny z dużym motorem) by cie zeżarły,nie tylko chodzi o paliwo ale także o opłaty.

Poza tym-może najpierw zdaj prawko....

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów