Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: 2012 Toyota Avensis FL

VIP Awatar Szakal
    Auto
    Kia Cee'd SW II

Domyślnie 2012 Toyota Avensis FL

Wnętrze:

Toyota postanowiła zrobić facelifting swojej limuzynie klasy średniej. Z zewnątrz zmieniono przednie i tylne reflektory, zamontowano nowy przedni zderzak ze światłami przecimgielnymi oraz nowy grill. Wewnątrz poprawiono jak to napisała Toyota: wygląd, styl i wizerunek deski rozdzielczej. Zmieniono położenie dźwigni zmiany biegów, zamontowano nowe lepsze fotele i zmieniono tapicerkę. Avensis po FL otrzyma nowy system multimedialny o nazwie "Touch" z dotykowym ekranem w rozmiarze 6.1 cala i z Bluetooth. Ekran też też pokazuje obraz z kamery zamontowanej z tyłu. W wyposażeniu znajdą się dwa systemy nawigacji: Touch&Go i Touch&Go Plus. Będą dostępne trzy wersje wyposażenia: Executive, Business i Advance. W ofercie znajdzie się 5 silników: dwa benzynowe- o mocy 147 i 152 KM oraz trzy wysokoprężne: 124, 150 i 177- konna. Silnik wysokoprężny D-4D 2-litrowy o mocy 124 KM emituje poniżej 120gCO2/km, a spala średnio 4.5l/100km. Premiera we Frankfurcie.

(c) km77.com

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Hi Lexus!

Przyznam, nie mam nic do Avensisów i całkiem je lubię. A ten nawet zaczyna wyglądać, zmiany zdecydowanie in plus. Szkoda, że nie ma żadnej mocniejszej benzyny, w okolicach 200 koni.

Tylko po co tyle srebrnych wstawek na desce!
    #drivetastefully

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Tak na dobrą sprawę, to zmienił się tylko przód, lekko wnętrze i usunięto z palety silnik 1,6.
    Przód jest teraz bardziej agresywny i przywodzi na myśl Lexusa.
    Ogólnie auto na plus, ciekawe jak będzie z cenami.

Moderator Awatar Emenems
    Auto
    1. Fiat Punto 1.2 16V 2000r

Domyślnie

FL wyszedł jak najbardziej na korzyść. Auto dojrzało. Nie powala, ale także nie odstrasza. Jestem na TAK
    Specjalista d/s sprzedaży części Opel, Chevrolet (Powoli uczę się francuskiego)

Auto
    Brak

Domyślnie

Lifting zdecydowanie poprawił wygląd auta . Przed liftem lampy z przodu wydawały mi się za duże, przez co bardziej podobała mi się poprzednia generacja.

Auto
    Espace III

Domyślnie

Mogliby Japończycy wreszcie zaprojektować porządny wydech w swoich autach, a nie pakować jakąś metalową psującą wizerunek. :/

Awatar mzelewski
    Auto
    2012 Lancia Voyager

Domyślnie

Japończycy pragną, by auto przestało być kojarzone tylko z nudą, a nabrało więcej charakteru.
    No to im się zdecydowanie średnio udało. Samochód dalej wieje nudą szczególnie jak spojrzy się na deskę rozdzielczą.

Mimo wszystko lifting oceniam pozytywnie bo w znaczny sposób poprawiono wygląd zewnętrzny auta. Fajnie by było jakby jeszcze.

Przydałby się również automat do najmocniejszego diesla.

Awatar szymonn
    Auto
    328i

Domyślnie

Tyl na plus, ale do przednich lamp bede musial sie przekonac chyba...ale kombi dalej zostaje liderem dla mnie w tej klasie

Awatar crossmax
    Auto
    Ford Focus 1.8 Zetec

Domyślnie

Przód zdecydowanie na plus. Z tyłu zmian jest nieco za mało. Tak czy inaczej Avensis podoba mi się jeszcze bardziej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów