Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 6 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 57

Wątek: Auto do 40 000 zł - Picanto, Colt, Aygo ??

Awatar WRZOSU
    Auto
    Brak

Domyślnie Auto do 40 000 zł - Picanto, Colt, Aygo ??

Witam

Mam pewien dylemat.
    Poszukuje auta dla swojej Mamy, która wykłada na stół 36 000-40 000 zł ale oczekuje radia, klimy oraz dość krótkiej maski
    Przeglądając kilkanaście stron wywnioskowałem że najlepszym wyborem może być Kia Picanto 3D, czy to dobry wybór - czy lepsze jest aygo, c1,107 dość popularne na polskich drogach.

Prosiłbym was o pomoc i porady
    Pozdrawiam
    Wrzosu

Auto
    Cruze 1.8 LPG

Domyślnie

Nowe Picanto to moim zdaniem najlepsze auto w segmencie A, jeżeli nie potrzeba większego to polecam.

Auto
    Renault Megane II Grandtour

Domyślnie

Do tej ceny chyba najlepsza będzie Kia Picanto.
    Za 42 490 zł ( na pewno da się stargować do 41, albo nawet 40 tyś zł) można kupić wersję 3d z LPG.
    Wersja XL jest dość dobrze wyposażona i na dodatek auto ma gaz więc eksploatacja będzie tania.

Auto
    Ford Focus 2 fl

Domyślnie

A może Rio? Auto naprawdę super, na pewno lepsze od Picanto i całej reszty, a do tego nie aż takie duże...

Auto

Domyślnie

Rio jest dłuższe od Picanto o pół metra, a to nie jest mało.

Awatar WRZOSU
    Auto
    Brak

Domyślnie

No racja, Rio oglądaliśmy i było trochę za duże, ale nie mówię że to nie głupi samochód.
    Kusi nas (bardziej mnie ) aby wybrać wersje 3D, jednak facet który pracuje w salonie odradzał i powiedział że lepsza wizualnie jest wersja 5D i że później przy sprzedaży nie będzie problemu za sprzedażą tej "dłuższej" wersji. Jakoś szczerze nie wydaje mi się. Lepiej wydać te dodatkowe 2 tyś na wyposażenie, skoro na tyle i tak nikt nie będzie siedział.

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

A może poczekac do premiery nowej Pandy? Ja bym nie wykluczał także poprzedniego Ypsilona : http://otomoto.pl/lancia-ypsilon-oro...C19470970.html Co prawda to auto z końcówki 2009, ale z 2010 tez się zdarzają a warancja liczy się od dnia pierwszje rejestracji. Mamy tu do czynienia z autem klasy premium
    Nie wykluczałbym jeszcze Reni Twingo. W wersji Miss Sixty... np. W promocji kosztuje od 39 tys.

Auto

Domyślnie

Auto 5d jest łatwiej sprzedać i jest to fakt niezaprzeczalny, ale pytanie jak długo auto będzie użytkowane

Awatar WRZOSU
    Auto
    Brak

Domyślnie

No użytkowane to będzie prawdopodobniej jeszcze przeze mnie, ale o jeśli chodzi o przebieg to nie będzie on wynosił dużo ponieważ to będzie samochód do wypadu na zakupy, do lekarza itd.

Jutro akurat się wybieramy do salony mitsubishi(colt) i renault(clio i twingo).
    Miss S... no ładna konfiguracja i cena też po rabacie, dobra opcja jednak samochód będzie używany przez kobietę przez 3-4 lata, później będę ja nim jeździł i trochę było by mi wstyd w takim dość "dość" damskim, i kwiatowym samochodem jeździł
    Ale mniejsza z tym, takim najbardziej samochodem o zacięciu sportowym wydaje mi się Colt, jest chyba najbardziej męski z tej reszty.
    I bardzo mi jest do niego blisko, jednak rozsądek przemawia do KII.
    Byliśmy tydzień temu na jeździe próbnej i było przyzwoicie. Samochód w miarę wyciszony, nie stuka nie puka, ale silnik troszkę dostawał zadyszki.
    Ale cóż tu można oczekiwać po 69 KM

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Colt jest zdecydowanie większy. Przynajmniej taki się wydaje w środku. Przy Picanto to jest Minivan wręcz. ale generalnie auto wporzo. Twingo sa też w innych konfiguracjach. A z tych co podałes to własciwie każde auto jest trochę damskie A myslałeś o Chevrolecie? Spark jest taki własciwie młodzieżowy. Prowadzi się ponoć przyzwoicie.. Miejsca w srodku jak w Picanto, ale nadwozie bardzie sportowe moim zdaniem. Większego Aveo nie proponuję, bo to już duże auto...
    http://otomoto.pl/chevrolet-spark-C18270551.html
    ew. z mniejszym motorkiem... http://otomoto.pl/chevrolet-spark-C20686798.html

Tu jest test: http://www.autogaleria.pl/auto_test/...k-1.0,445.html. Na pewno z alusami auto wgląda zgrabniej

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów